Още много малко ни остана, СЕПТЕМВРИ всяка ще е мама!

  • 10 643
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 66
ЕТО ГО И ТРЕТОТО НИ БЕБЧЕ ЭА ДНЕС, ДА Е ЖИВ И ЭДРАВ МОМАКА НА КАЛИ, ЖЕЛАЯ И БЪРЭО ВЪЭСТАНОВЯВАНЕ newsm44 newsm44 newsm44 newsm51  love001

# 256
  • Мнения: 129
ЧЕСТИТО И НА КАЛИ    bouquet

докато напиша нещо и хоп ново бебоче се появява в групата , хайде още поне още три бебета днес да си пожелаем

# 257
  • Мнения: 518
честит бебок на Кали  Hug - ех, прекрасен ден Hug ! Дано всички дни нататък все така да вървят  Praynig Peace

# 258
  • Мнения: 129
малко ми е странно ето Лидди е тука-все си мислих че мамите с близначетата ще са от първите а то какво стана -октомврийчета взеха да излизат а нашите мадами стискат   Laughing
а къде изчезна мамата с близнетата от Варна?

# 259
  • Мнения: 690
Честито, Кали Да ти е жив и здрав малкия Петър и много да ти е послушен !  Hug
Момичета, ми ний както я подкарахме ... докъм 1 септември може всички да минем  Thinking  Joy Joy Joy Бебевалеж!  Joy

# 260
  • Мнения: 66
pavlinadidko и на мен мила от иэвесно време ми се подуват краката даже сутрин като се сабудя пак са надути. Н newsm03о моя доки каэа че е нормално в края на бременноста и при това в теэи жеги още повече

# 261
  • Мнения: 104
Честита родаст на Ани-Бани, Кали и Тиара newsm51 newsm44 Бъдете много щастливи, милички
Мила-мими10х за обяснението. Това с коремното дишане го тренирам и съм наясно...дано всичко мине добре

# 262
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Ух, че хубав ден!!! Hug Честито на kali, ani-bani и на нашата изненада - Tiarra! Здрави да са ви мъниците, а на вас - бързо възстановяване!  bouquet

Мами, аз се опитах да добавя новите бебешоци на 1ва стр., но се отказвам. Crossing Arms Всеки път като вляза в общия акаунт ми се блокирва компютъра, не знам каква е тази зависимост и се ядосах и няма да правя промени. Crossing Arms Някоя от вас когато може да ъпдейтне инфото. Hug

Ваня, много са "тежки" изображенията - и аз като сменям инфото на 1-ва, се сбърквам от чакане. Затова готвя нов вид на следващата темичка - "олекотен" Wink; като я пусна, предполагам, че ще ни е по-лесно. Wink

# 263
  • София
  • Мнения: 6 356
Ваня, много са "тежки" изображенията - и аз като сменям инфото на 1-ва, се сбърквам от чакане. Затова готвя нов вид на следващата темичка - "олекотен" Wink; като я пусна, предполагам, че ще ни е по-лесно. Wink
Аз не просто чакам, а тотално ми блокирва компютъра. И то след като съм направила промените и му дам "запази".

# 264
  • Мнения: 194
Здравейте,момичета!!!Влизам на бързо само да кажа,че [/size doci,е родила днес в 10.55ч. момченце 3.300кг,51 см да и е жив и здрав и много послушен!!!!!!!!!!!!!    bouquet[/b] по-късничко ще ви чета,ВИДЯХ,ЧЕ ИМА НОВИ МАМИ,ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ,ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ!!!ЗАПОЧНА СЕ С ХУБАВИТЕ НОВИНИ И ПРИ НАС!ДО ПО-КЪСНО!!!ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ ОТ МЕН И ДОЦИ!!!   bouquet   bouquet   bouquet

# 265
  • София
  • Мнения: 6 356
Хайде, още един бебок!
Честито на doci!  bouquet

До довечера до колко ще ги докараме? Wink Simple Smile Засега момченцата водят. Simple Smile

# 266
  • Мнения: 129
хайде пак ЧЕСТИТО НА ДОЦИ  сега трябва и някое момиченце да се покаже

# 267
  • Мнения: 116
Тъкмо да честитя на Кали, а ето че и Доци ни изненада. Да са здрави, щастливи и послушни бебковците   bouquet  bouquet  bouquet

Ей счупихме рекорда, а колко време има до довечера ......

Хайде кой се крие още  Joy Joy Joy Че както е писала Веси с тези темпове няма да остане мама с коремче до септември  smile3532

# 268
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 886
Еха,днес само добри вести и много бебоци.
Честито и на Кали,и на Доци!

# 269
  • Мнения: 66
Супер ето още една щастлива мама smile3525 smile3525 smile3525 Да са живи и эдрави и бебо и мама smile3501  love001

Общи условия

Активация на акаунт