слаби срещу дебели !!! Само за жени !

  • 28 355
  • 251
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585



Голяма работа, 85. Нищо и няма на каката.
Стигал съм до 96, но това не е горната ми граница.

# 16
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
И да ти кажа в този ред на мисли, че не познавам мъже, които не си падат по големи гърди, но като гледам к'ви вдлъбнати щеки се разхождат - явно всеки влак си има пътници  hahaha.

Няма такова нещо.  Naughty
А пък иначе аз съм от разхождащите се щеки. Mr. Green
47кг на 170см. Писнало ми е да обяснявам на хора, които ме виждат за първи път, че ям като невидяла и без да гледам калориите, че съм даже чревоугодник, ама не мога да качвам кг. Иначе съм си здрава(да чукна на дърво). И се чувствам добре в кожата си. Важното е да си в хармония със себе си, без значение дали си 90 кг. или 45.

# 17
  • Мнения: 9 093
Визията мисля, че трябва да е от значение само и единствено в манекенската професия - разбираемо защо.
Ако всеки шеф си търси секретарка за секс, а не за работа - също е важна визията.
За работата, която изисква ум, доброта и усмивка - има ли значение колко килограма тежи човекът?
За протокола: виждала съм и познавам невероятно красиви пълни жени - лицето грее, усмивката е свежа, очите са топли и приятни, гласът и той - красотата струи от тях.

Ако някой ме дискриминира заради външния ми вид, то значи не заслужава да си мръдна пръста заради него.

# 18
  • Мнения: 766
Всичките ми длъжност досега са включвали работа с клиенти  Peace
А съвсем не съм от най-финните мацки Wink Теглото ми варира в зависимост от сезона и др. фактори от 70 до 90 и кусур през бременността.
Пък досега не съм разбрала да има оплаквания от работата ми newsm78
Но наистина ако имаш някое килце в повече  е по-трудно да получиш дадена работа Crossing Arms Трябва май повече да се доказваш...
Знае се че на красивите им е в пъти по-лесно  Wink
P.S. за мъжете дето не харесвали дебели жени - както някой по-нагоре каза всеки влак си има пътници Peace Познавам доста мъже дето не обичат пък да ги ръмбат кокали Wink

# 19
  • Мнения: 6 417
Една жена или мъж, ако не може да се погрижи за външния си вид и не се поддържа в перфектно състояние, ква външна или вътрешна политика ще ми прави? Ако един човек не уважава себе си, как иска да го уважават другите?  newsm78

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 21:58 от Шушон

# 20
  • Мнения: 2 180
Аз съм 61 кг. при ръст 165 и когато преди няколко месеца си сменях работата и тежах близо 70 кг., се бях шашнала да не се сблъскам с подобен случай. Честно казано само тук във форума съм чела за подобен род дискриминация, но си имах едно наум.
Ето тук обаче искам да си призная нещо, което се опитвам да го преодолея и го отчитам като грешка- прекалено много се влияя от външния вид на един човек и това е първото нещо, което виждам. Като ученичка бях много крайна в това отношение - имах само красиви приятелки, не исках да ходя по улицата с "грозновата" такава.  Blush

# 21
  • Мнения: 9 093
Една жена или мъж, ако не може да се погрижи за външния си вид и не се потдържа в перфектно състояние, ква външна или вътрешна политика ще ми прави? Ако един човек не уважава себе си, как иска да го уважават другите?  newsm78

Не става въпрос за уважение тук, а за това, че не всички имат излишни 3-4 килца, а повече и често причината за това е здравословна - е, като са болни и дебели, какво, да ги метнем на боклука ли? А грозноватите, какво - да изтеглят заем и да си направят пластични операции, за да се харесат на някой шеф и да ги наемат на работа?

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 21:06 от .:.Stef.:.

# 22
  • Мнения: 3 447
И какво излезе сега - ако имаш добра работа и тежиш под 80 кила, няма начин да не си правила свирки, за да я получиш, така ли?

# 23
  • Мнения: 459
Според мен зависи от цялостното излъчване на човек. Въпреки, че съм имала шеф, който казваше, че предпочита по грозновати служители, защото щяли да си гледат по- добре работата. От гл.т на това, че красивите "моми" били по търсени, по тел например, бързат да излизат след работа и т.н

# 24
  • Мнения: 25 621
И какво излезе сега - ако имаш добра работа и тежиш под 80 кила, няма начин да не си правила свирки, за да я получиш, така ли?

А, така, призна ли си???  tooth

# 25
  • Мнения: 7 474
Председателят назначил хубавата, щото закони се четат и научават, но дълги крака не растат!


И какво излезе сега - ако имаш добра работа и тежиш под 80 кила, няма начин да не си правила свирки, за да я получиш, така ли?

Май ще излезе Thinking, че всички правят всичко за добра работа  Joy


А ако говорим сериозно, наистина външният вид в повечето случаи накланя везната Wink

# 26
  • Мнения: 3 576
Брей, аз пък защо ли си мислех, че е точно обратното - когато преди години съм си търсех работа, на много места не ме взимаха насериозно заради външния вид ?!
На предпоследното работно място след като ме взеха и след като се сближих с една колежка ми разказа какви коментари и какви очаквания (не свързани с работата)  Rolling Eyes са имали шефовете за мен, но за техен късмет съм се оказала съвестен служител.

Последния път като ходих на интервю бях с вързана коса, без грим, без бижута, с цел да изглеждам максимално смотано, т.к разговора ми беше с жена (която по стечение на обстоятелствата беше над 80 кила.. ) - е не ме взеха, сигурно съм некадърна, знам ли  #2gunfire

# 27
  • Мнения: 3 447
Студено, како  Mr. Green
Сетих се как преди време се запознах служебно с рекламистката на една банка. Беше ослепително красива. Без преувеличение. И - о, боже - беше умна. И образована. И - няма да повярваш - говореше свободно два чужди езика. Но това всъщност няма значение, сигурно е правила свирки, как иначе  Tired
 

# 28
  • Мнения: 2 563

Също така смятам , че е мит , че мъжете харесват пълни жени . Поне аз такива мъже не познавам ...  Joy Освен ако просто нямат друг избор ...

Аз съм някъде там между дебела и нормална. Шкембенце, цици, сланинки по ръцете, заоблени бедра. Бракът ми е изключително щастлив, а последно ми се обясни приятел, който има гадже за 6 по всички стандарти: слаба, плосък корем, но не без гърди, дълга гъста коса, бе въобще прекрасна, ама не я иска... Въобще опитът ми с мъжете показва, че тялото може да бъде и на последно място сред  всичко, по което мъжете си избират.

# 29
  • Мнения: 459

Също така смятам , че е мит , че мъжете харесват пълни жени . Поне аз такива мъже не познавам ...  Joy Освен ако просто нямат друг избор ...

Аз съм някъде там между дебела и нормална. Шкембенце, цици, сланинки по ръцете, заоблени бедра. Бракът ми е изключително щастлив, а последно ми се обясни приятел, който има гадже за 6 по всички стандарти: слаба, плосък корем, но не без гърди, дълга гъста коса, бе въобще прекрасна, ама не я иска... Въобще опитът ми с мъжете показва, че тялото може да бъде и на последно място сред  всичко, по което мъжете си избират.

Аз имам една приятелка, чийто приятел я остави заради друга. Тя много тежко го преживя, защото си мислеше, че е заради кг /пълничка беше/. След известно време видяхме новата приятелка и беше доста по пълна от моята  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт