АПРИЛки се роят и бебета броят

  • 13 213
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 167
Ето ме пак.Направих албума.

В snimka.bg

Потребител: aprilki2008
Парола: 2008

ЕТО И ЛИНК КЪМ НЕГО.  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165921

Ясмина,моля те да сложиш информацията за албума  в темичката най -отдолу под линка за старите теми.Благодаря.

Качи си снимка поне, да не е празен  Joy

Вече не е празен.Ама ти поне ме познаваш  Laughing

Само да ви кажа,че първата снимка е от преди 2 години а втората от преди 1,5 години.Нямаме цифров фотоапарат и затова ако ме снима някой приятел ще ви пусна и по нови.

# 16
  • Мнения: 167
Мисля,че този линк е по добре да го сложим в заглавната страничка отколкото първи който дадох.

http://www.snimka.bg/profile.php

Ако някой има идей около албума е свободен да твори   bouquet

# 17
  • Мнения: 439
Добро утро, момичета! Гредам редиците ни се нарастват с всеки ден  Mr. Green И кога изписахте толкова много  newsm78, заболяха ме очите докато прочета всичко Simple Smile
Ясмина, браво за темата, да кажа за допълнение че за мен ще бъде ПЪРВО детенце - живот и здраве!
Аз съм ЗА анкетата-проучване, тъкмо ще обменим още опит в симптомите и борбата с тях  Mr. Green
Аз днес съм мноооого добре - явно ще наваксам с работата ...хихихи
Приятен ден на всички бъдещи мами!  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 751
Качих си снимка.
Сладка мама, първият линк е по-добър. Вторият води към началната стр. на снимка.бг  Wink

# 19
  • Мнения: 269
И аз качих снимки !!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Ето ме пак.Направих албума.


Браво, SLADKA MAMA   bouquet Направила си цели 5 тематични албуми! Отлична работа! Хайде сега да почнем да ги пълним.

И с първите снимки доказа, че никът ти е съвсем точен  Grinning
 

# 21
  • Мнения: 439
И аз качих една..скормно, но от сърце  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 116
Здравейте момичета Simple Smile

Ясмина, страхотно оформление на темичката, личи си че си мама с опит Simple Smile Допълнение, за списъка, 30 години, друго ако искаш кажи Simple Smile

Сладка мама, бравос за албумчето Simple Smile И аз скоро ще се включа в него Simple Smile

Живот и здраве, аз ще си следя бременността на 2 места. Първо държавното при гинеколожката която ми следи предишната бременност ама на частно Simple Smile Страхотна е тази жена Simple Smile Второ в Токуда на частно (здравно осигурена съм в Закрила). Толкоз мога да кажа засега. Със сигурност ще правя ФМ, но е раничко още да се мисли за това (чакам и да излезе информация д-р Марков от Фемина къде е отишъл да работи). За амниоцентезата ще мисля, също е раничко Simple Smile

Хайде цунки от мен  Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Пуснах и първата анкета. Освен да гласуваме, е добре да даваме и мнения.

И аз първа си признавам, че още не съм се ориентирала в обстановката. Иска ми се да е ЖК по ЗК и отделно гинеколог. Обаче пък не искам и да ме претупват по ЗК, щото нали съм си рискова. Ох, не знам. Давайте идеи. И особено ще следя мненията на мами априлки от Варна (айде не се спотайвайте, не може да няма)  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 751
ЖК по ЗК и отделно на частно при гинеколог.
На ЖК разчитам единствено да ми пускат изследвания. За всичко разчитам на гинеколога си.
Така бях и с първата бременност и останах много доволна.

# 25
  • Мнения: 84
  Честито на всички априлки, бъдещи и настоящи!!! И аз се присъединявам към групичката ви. newsm44Термина ми е на 13.04. Щастлива и безпроблемна бременност ви желая.

# 26
  • Мнения: 269
Аз ще ходя в болницата на Мазнейкова /Света София/ при Д-р Кайрякова в понеделник , защото моято /Д-р Лекова/ е в отпуск.Там докато не чуят сърдечна дейност ,си плащаш прегледа ,а после си взимаш направление.

# 27
  • Мнения: 264
Ясмина, поздравления за прекрасната ни темичка! Дано пишем само хубави неща в нея!

Боже, колко много сте изписали, не мога да смогна да изчета всичко.
Добре дошли на новите мами!   bouquet

Sladka mama, поздравления и за теб за албумите, които си създала, и аз добавих две снимки, нямам самостоятелни  Grinning

kalli, и аз ще раждам през март секцио, живот и здраве, но си пиша тук, нали терминът ни е април  Wink Аз като си изчислих по линка, който сте дали, излиза, че терминът ми е на 06.04, а не на 08.04, но като отида на лекар ще кажат окончателно. Не това е най-важното сега.
Аз мисля да ходя на море, така и така са ми дали болнични, та ще ида на преглед чак средата на септември. Ще си следя бременността на 1 място, частно, убедих се , че няма смисъл да се записвам в поликлиниката да ми мерят кръвното само. Но аз имам допълнително осигуряване от работата и изследванията и прегледите ми излизат без пари.

Вие ме озадачихте с това изследване за Даун в 11-12г.с., миналият път си спомням много добре, че ходих около 16 г.с. и ми взимаха кръв, същото ли е или някакво по-ранно има?

целувки!



# 28
  • Мнения: 2 751
Момичета, някоя ще ражда ли в Шейново?  Grinning

# 29
  • Мнения: 3 116
Безмерна, изследването за Даун в 11-12 седмица се прави на добър 2D ехограф. Това в 16 седмица се нарича БХС и е друго.

Миналият път раждах в Тина Киркова, този път съм се насочила към Токуда, пък ще видим. Иначе първото раждане ми беше секцио, за второто ще се боря да е нормално, пък ще видим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт