АПРИЛки се роят и бебета броят

  • 13 218
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 794
Здравейте, момичета!
Ето какво ми даде лекарката вчера на прегледа:

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 23:23 от asja

# 46
  • Мнения: 3 116
Ася, честито миличка Simple Smile Това и трябва да се види в тази г.с. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 48
Честито, Ася!!! Много се радвам за теб   bouquet

# 48
  • Мнения: 209
Здравейте!
Аз два дни не писах и...вече си имаме нова тема и то с цели три странички! Браво на вас!

Голямо браво и на Ясмина!   bouquet

Добре дошли на новите попълнения в отбора!

А за анкетата...реших да се запиша на ЖК при гинеколог (не знам към коя категория спадам  Embarassed ) в Първа АГ "Света София". Плащам си таксата на болницата и избран от мен гинеколог си ме следи през цялата бременност и изследванията се правят в болницата.

# 49
  • Мнения: 410
момичета благородно ви завиждам newsm03-доста от вас са били на лекар и са видели или чули по нещо,а аз чак на 30. Weary ама ще чакам.тука се ходи на лекар чак на 12-тата седмица ама аз се измолих за 30.-пада се 8-9.нямам търпение.АСЯчестито! smile3525.кишачестито и на тебе-сигурна съм че ще се справиш-просто нямаш друг избор twin_neutral.

# 50
  • Popovo
  • Мнения: 571
Здравейте момичета, чета темата, но някак не смеех да пиша. На 18. 08. видях мечтаните от мен  EFP, щастлива съм. Ходих при личната тя каза, че трябва да изчакам още две седмици, за да отида на гинеколог и сега чакам да минат, а само как бавно се точат.  Още не сме казали на родата, чакаме първо да потвърди и доктора. Термина ми живот и здраве ще е края на април.
 Честито на всички майчета   bouquet .

А забравих да пиша, че ще ми е второ детенце. Имам син на 10 г. Марти и съпруга ми има син от първи брак на 7 Митко. Така, че се надяваме на една малка принцеса.

# 51
  • Мнения: 100
koketka,ЧЕСТИТО и добре дошла!Пожелавам ти лека бременност!  bouquetОт кое Попово си-Търговищко или Ямболско?
asya20,споко мила,не остава много до 30.08.Стискам ти палци за само хубави новини fingerscrossedна този ден!
asja,това е чудесно!И на теб стискам палци  fingerscrossedза хубави новини на следващия преглед..
А аз не знам кога да отида?Толкова ми е рано още.Ще чакам към средата на септември поне.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Добре дошли мили нови априлки Марла, киша и koketka  Hug   bouquet

киша нямаш друг избор освен да се справиш. Децата ти ще бъдат с малка разлика и най-вероятно ще бъдат много близки. Все едно, че имаш близнаци. Даже ще ти е по-лесно, тъй като едното вече ще се е очовечило. В "Нашите деца" има тема за майките на породени деца. Надникни да видиш какъв купон е.  family

koketka - Честито за  EFP Напълно те разбирам, защото и аз още не съм ходила на лекар и ми се струва, че времето направо е спряло. От друга страна искам да се насладя на всеки ден от тази бременност и все си повтарям "търпение, всичко ще е наред".
Изчисли си термина (например по калкулатора на бг-мама) и кажи да те включим в списъка.  Hug

asja Честита ви първа снимка! Защо не я качиш в албума?

# 53
  • Мнения: 865
благодаря ви за подкрепата  bouquet  bouquetпак ще се срещаме,нали ще имаме набори Laughing

# 54
  • Popovo
  • Мнения: 571
Благодаря ви за топлото посрещане.   bouquet Според калкулатора на бг мама термина ми е на 25 април

# 55
  • Мнения: 80

Здравейте мили мами и добре дошли на всички новички:)

Радвам се на позитивизма на всички и на добрите новини.

Относно анкетата аз си ходя в частния кабинет на една дългогодишна акушер-гинеколожка от Майчин дом и съм много доволна. Само относно лекарствата не съм много happy, зашото тя е и хомеопат и работи с някаква специална американска фирма и ми предписа някаква фолиева киселина за 30 лв., но...

Относно изследванията ми обясни, че се прави нещо, което се правело единствено в лабораторията на Майчин дом и по някакви критерии се следи за деформации, малоформации и подобни. Не ми каза обаче медицинското име на изследването. И съжалявам, че обяснявам така непрофесионално...

Може ли моля мамите с повечко опит да обяснят първите изследвания, които са си правили, за какво са и горе долу кога се правят.

Мерси предварително!

# 56
  • Мнения: 865
здравейте!мисля,че ще мога да отговарям на въпросите ви,тъй като май най-скоро съм се сблъсквала с бременността Embarassed Heart Eyes

# 57
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте момичета Hug
Ясмина страхотно си се справила,браво  bouquet
Вчера и аз си видях тупкащо сърчице LaughingЗа сега се поуспокоих Laughing
Аз мисля да ходя и по ЗК и на часно,пък да видим.Също така мисля живот и здраве да раждам в Шейново,защото там раждах първия път и съм много доволна.Чудех се дали да се запиша на тяхната ЖК,ма ще помисля още малко.Тъй като първото ми раждане е секцио,сигурно и второто ще е така,та може би ми се иска там да си ме следят.Уфф,още не съм се ориентирала изобщо ooooh!
Засега толкова от мен,на 1 септември заминавам за море,та чак след това ще се включа отново.

# 58
  • Мнения: 410
koketkaдобре дошла smile3525.много исках да отговоря на анкетата,но при положение,че не съм си била в България 8 години-бихте ли ми обяснили какво е това ЖК и ЗК Embarassed.днес съм по добре-имах сили да изчистя и др.задължения- wash hang 1ironing newsm28.лек ден от слънчева Африка.днес времето е 22C.  grinning039

# 59
  • Мнения: 209
ася20, ЖК означава Женска консултация, а ЗК Здравна каса (съкратено от Национална здравноосигурителна каса)  Wink

Общи условия

Активация на акаунт