Щъркели се готвят да отлетят на юг, но през ФЕВРУАРИ пак ще дойдат тук!

  • 16 114
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 552
Добър вечер на всички сладки мамчета Февруарки!!! От доста време не съм влизала и ми е страшно драго да прочета толкова хубави новини...Поздравления на всички с щркелчета и хубави резултати от БХС   bouquet   bouquet   bouquet
А на ДАР77 и пожелавам много хубав резултат.
Искам да се похваля че днес си взех кръвните изследвания и всичко е ОК !Но ми стана супер странно ,че микробиолоията ми беше наред при положение, че преди 2 месеца имах гъбички ,а не съм се лекувала.Вие какво мислите ?
А а БХС ще илезне чак след 2 седмици-МНОГО време  newsm78
Готика що се отнася за другите два рискови фактора мисля ,че са възраст и наднормено тегло,а и сигурно фамилната анамнеза !

# 226
  • Мнения: 377
gotika80 , честито за хубавият резултат.
А плаща ли се за лекциите на 9 мес.?
Другите момичета са ти отговорили, ако решиш да отидеш да знаеш че аз за сега също смятам да ходя, само дано Иван тръгне до тогава на детска градина, но и да не тръгне сигурно ще го взема с мен. Мисля, че първата дата във Варна беше на 13, а ако има още желаещи може тогава да се организираме да отидем заедно.

# 227
  • Мнения: 4 242
Ефросина, честит сватбен ден! Желая ти всичкото щастие с този човек на света, и много дечица! Един поздрав от сърце за теб и съпругът ти!
Красунка честити ритничета! Hug
Кари и аз няма да си правя, последно това реших. Смятам единствено да мисля позитивно и да визуализирам всичко покрай бебето в най- прекрасните розови краски  Heart Eyes
Дездемонка, заради бебето ли ще го махате? Страхотен е звяра, запази го, вместо да страдаш, по малкото зло е това Wink
dar77 мисли за прекрасния финал, обещавам ти че всичко ще е наред! И ще ми кажеш "Мери ти беше права!" Heart Eyes
Честити добри резултати и видени пищови на всички, много се радвам да чета такива неща!

Момичета, искам да ви препоръчам един невероятен филм "Тайната" (The Sekret), има го в арената и в замундата. Много ще е полезен на всяка една от нас, особено в този момент когато градим едно човече, и не само сега а и за напред за целия ни живот!

# 228
  • Мнения: 663

Другите момичета са ти отговорили, ако решиш да отидеш да знаеш че аз за сега също смятам да ходя, само дано Иван тръгне до тогава на детска градина, но и да не тръгне сигурно ще го взема с мен. Мисля, че първата дата във Варна беше на 13, а ако има още желаещи може тогава да се организираме да отидем заедно.
Смятам да ходя, че предната бременност въобще не съм посещавала такива мероприятия и ми е интересно, даже мислех да пиша тук като наближат датите да се организираме. А за Варна пак ли на този софийския телефон става записването, някой знае ли?

# 229
  • София
  • Мнения: 717
Здравейте момичета!
Честито на новите мами и на похвалили те се с резултати и хубави новини!  bouquet
Тази дни не ми остана време да прочета всичко, за което се извинявам, но много работа имах и сега се приготвям отново за път. Ще се прибера след десетина дни, ще изчета всичко и ще Ви разказвам и показвам снимки.
На вас желая много хубави емоции, докато ме няма и много да се пазите!  bouquet
Хубав уикенд и успешна седимица!

Radi_st, пълната ти е кутията и не можах да ти пратя ЛС.

# 230
  • Мнения: 543
здравейте с днешна дата!
Алинка и Евелинар Благодаря за телефона! още нещо да питам: дали ще е късно да се запиша в понеделник за лекцията, че съботаи  неделя не съм в софия и не ми е удобно да звъня, че нямаме домашен а само мобилни... и знам, че кувертът е два лева, но предполагам, че се дава на място, а не при записа по телефона, или предварително! айде, измисляйте го вие двете и ако и ма и други желайщи, ще е още по - хубаво. аз съм на работа във вторника, ама ще избягам. изобщо не ми дреме. бебето е най важно! чакам да ме зарадвате, че няма да съм сама на лекциите!
айде отивам да се готвя, за сватба, че тази година, в следствие от нашата миналата година сме на цели три сватби, едната от които мина, днес ще е втората, а третата октомври месец! преди да тръгна може пак да пиша! Целувки и гушки на всички!

# 231
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен  Hug

dar77 мила, всичко ще бъде наред ще видиш, не се тревожи излишно!
de3demonka кучето ти е много хубаво, няма ли как да не го махаш. И аз знам за мами, които са бременяли,  родили и си гледат бебоците без да са си махали кучетата.

Момичета, на мен ме излезе реултата от БХС- нисък риск, аз също много се чудих преди да го направя, просто се бях настроила, че често пъти резултатите са грешни!
gotika80 въпросните 2 компонента и на мен са ми в норма, но до ти кажа не разбрах какви са  Blush Като отидох за резултата просто ми го додоха и ми казаха-в норма сте всичко е наред, покажете го на гинеколога си- и аз си тръгнах чак тогава ги видях тези 2-те неща, но като го нося на докторката ми ще питам.

А а БХС ще илезне чак след 2 седмици-МНОГО време  newsm78
zuzulina резултата излиза след 4 дни/предполагам в МД си го правила, то май само там се прави/, но ако си дала кръв в петък трябва да излезе в почивните дни затова са ти казали 2 седмици. То не пречи да се обадиш да питаш на 05.09 дали не е готово, на моето изследване пише дата 28.08 а ми казаха да отида на 30.08

Пожелавам на всичи хубав уикенд, нищо че времето нещо се скапва и дават да вали много!

# 232
  • Мнения: 552

А а БХС ще илезне чак след 2 седмици-МНОГО време  newsm78
zuzulina резултата излиза след 4 дни/предполагам в МД си го правила, то май само там се прави/, но ако си дала кръв в петък трябва да излезе в почивните дни затова са ти казали 2 седмици. То не пречи да се обадиш да питаш на 05.09 дали не е готово, на моето изследване пише дата 28.08 а ми казаха да отида на 30.08

Пожелавам на всичи хубав уикенд, нищо че времето нещо се скапва и дават да вали много!

Поздравления за резултата!   bouquet
Ами аз БХС си направих в Шейново при моя доктор...всъщност там ми взеха кръв и я пращат в МД ама пак много време ми се струва ! newsm78
Дали ако звънна ще ми го кажат от МД и въщност какво тачно да ги питам и какъв е телефона ?

# 233
  • Мнения: 543
благодаря ст ели! ще чакам да ми кажеш кво ти е казала досторката, че аз съм на чак на 18.09 ти кога ще ходиш?

# 234
  • София
  • Мнения: 96
Момичета така като гледам май всички ще ходят или са ходили на БХС, аз в понеделник съм на БХС, но да ви кажа нещо се разколебах и мисля да не си правя това изследване, нещо почвам да се психясвам от сега, а и като чета колко грешни резултати има и колко майчета са си докарали ядове на главите, просто мисля да се откажа. Има ли и други като мен, които не искат да си правят БХС?
Аз също няма да си правя изследването. Надявам се всичко с бебчо да си е наред. Ако доки ми каже, че трябва да го правя - да, но понеже всички си правят и аз да си правя, мисля че няма смисъл. Пък и не искам да се шашкам излишно.
Приятен уикенд, момичета!

# 235
  • Мнения: 384
Аз ще си го направя за всеки случай (защото имам едни излишни 65 лв.,които няма за какво друго да бъдат употребени) Whistling Но съм убедена, че всичко ще е наред и въобще не се притеснявам. Няма ли как да съчетаят и с изследването за антителата, че ми писна да ми пускат кръв?

# 236
  • Мнения: 70
Ихаааа, колко сте изписали само....Нямам време да изчета всичко, но искам да попитам какво става с бургазлийки? Срещичка ще има ли или я пропуснах?
Честито на всички, които вече знаят в какъв цвят ще обличат бебчетата....Аз лично нямам търпение да разбера . Силно се надявам да е девойка... smile3522
Вече 3 вечери подред усещам движения в корема си-главно вечер като легна...Вероятно това ще да е newsm78

# 237
  • Мнения: 28
zuzulina Аз дадох кръв направо в Майчин дом, резултата ми го дадоха срещу фактурата с платените-25лв Crazy, но по телефона ми казаха, че е готов /за резултата по телефона не съм питала/ Аз това имах предвид като ти казах да им звъннеш другата седмица-да питаш готов ли е и да отидеш да си го вземеш, но щом минаваш през Шейново може би няма да стане така /може да не ти кажат знам ли ги/. Това не ти пречи да пробваш-звънкаш и казваш, че искаш да попиташ дали са ти готови резултатите и дали могат да ти ги кажат по телефона. Телефоните там са 9172 268 и 9172 476, а работното им време е потресаващо-от 8.30 до 14.00 или 14.30.

gotika80 на лекар мисля да ходя чак след 24.09 и то на на ФМ, защото и двата доктора при които се наблюдавам /ЖК и частния/ са ми в отпуска вече от цял месец и ще се върнат след още половин #2gunfire и направо съм им бясна! За БХС ме прати трети, но още тази седмица ще отида да ми погледне резултата и ще питам за тези 2-те работи.

# 238
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета.....
Аз няма да си правя нито БХС, нито ФМ. Ще разчитам на блаженото невежество и спокойствието което сега изпитвам.
Аз от скоро усещам някакви побутвания окило пъпа. Предполагам, че това е бебчето и много му се радвам като вземе да побутва коремчето ми.
Сега отивам да се глася, че нали съм на сватба, а още не съм приготвила дрехи, китки, картички и другите щуротии.
 Hug и приятен следобед.

# 239
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте , момичета
Моят доктор е болен и му се обадих но той ми каза че най рано по другата седмица ще може да ме прегледа и понеже се притесних че ще мине толкова много време отидох при друг доктор просто на преглед
Той ми каза да не си правя БХС защото това което се вижда бебето си е добре , може ли да ме посъветвате какво да направя все още се двоумя .
Между другото бебчо е мъж

Общи условия

Активация на акаунт