Ако решите да емигрирате.......

  • 7 866
  • 146
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Надявам се да не си задавам този въпрос, харесва си ми тук.

# 106
  • София
  • Мнения: 1 105
Англия,по-точно Лондон,била съм там и знам,че пак,ще се върна,има някаква магия в него и най-вече близо до Бг Heart Eyes

Аз също с разликата, че никога не съм била там, но обожавам тази страна. Там знам, че няма да ми е мъчно за България. Ама не знам защо!

# 107
  • Мнения: 11 339
Със сигурност няма да е САЩ. Някъде в Европата, каза бай Ганьо. Може би Германия,защото аз съм си един бюргер и там ми е добре. В някое по-малко градче, ама по-кОлтурно ако може.  Flutter Панаири на книгата, опера, туй онуй. Байройт, значи.

Падаш си по Вагнер, бюргерке? Мноу си проста, ша знаш! Wink

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Ето тук и никъде другаде.
http://www.clagnut.com/photos/th/78.jpg
Обожавам този град
http://thumb11.webshots.net/t/36/37/8/72/30/277087230nhztLq_th.jpg

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 15:03 от Николова

# 109
  • Мнения: 3 830
Италия... Ах, тази Италия! Обожавам я! И по възможност бих емигрирала във Венеция  Laughing  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 110
  • Мнения: 1 800
Живяла съм на много места, но бих опитала Австралия. Едни познати се преместиха преди няколко години там, защото е едно от най-безопастните мeста за отглеждане на деца. За мен- не е пренаселено и има много възможности, хубав климат, красива природа и спокойствие...

# 111
  • Мнения: 2 759
                  Кувейт, Руанда...
Хохохохо, махалото на Фуко.
                 Ако искаш да ми кажеш, че много хора живеят в мен само ще ти кажа, че една част от тях са съгласни с теб, друга част са твърдо несъгласни, а един само се усмихва загадъчно  Crossing Arms...

# 112
  • Мнения: 4 392
Странно.  Rolling EyesНапоследък много съм се затъжила по далечното. Хич не ме свърта тъдява.. Thinking

# 113
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Италия, защото мъжът ми е там Heart Eyes

# 114
  • Мнения: 6 167
лондон, може би.
или... хм. някое топло и приятно място - зимбабве.

# 115
  • Мнения: 6 039
категорично - Лондон

# 116
  • Мнения: 678
Цюрих !
Не бих го заменила за никой друг !

# 117
  • Мнения: 1 313
Много харесвам Лондон. Не ми се живее извън България, но ако ми се случи бих искала да е в Европа и да говорят на английски. И задължително в голям град - поне колкото София.

# 118
  • Мнения: 1 568
....... коя държава бихте си избрали? И защо?



Америка или Франция!

Първата защото може да ми предложи реализация и възможност да сбъдна мечтите си,а втората романтика и творчество,аз съм творческа личност!

# 119
  • Мнения: 11 747
Дубай, Истанбул....,не съм сигурна,не съм живяла извън Бг досега.

Общи условия

Активация на акаунт