Ако решите да емигрирате.......

  • 7 868
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
... ще бъде някъде из Щатите. Набелязала съм си 2-3 щата, дано стане. Но за винаги не ми се живее в чужбина. Най-добре ми се струва 6 месеца там, 6 месеца в България. Ех, че хубаво би било.  Peace

Най-добре, отиваш, работиш там и лятото си идваш в БГ  Wink
Или както ние с мъжа ми решихме да живеем в Щатите, да изучим децата и като се пенсионираме  да си дойдем пак тук.

# 91
  • Мнения: 5 370
Франция, твърдо. за предпочитане - долната половина.
За Нова Зеландия съм чувала прекрасни неща, само дето е много далече.
Знаеш къде, не отричам. А франкофон ли си или не ? Peace

# 92
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Тайланд, Тайланд, ама по островите! Тихо, спокойно, зелено, цветно! Палми, орхидеи, топло, тайландски масажи и усмихнати хора навсякъде!! Hug

# 93
  • София
  • Мнения: 6 375
Знаеш къде, не отричам. А франкофон ли си или не ? Peace

мога да си изкарам боя на френски, но франкофонът в семейството е друг Simple Smile той обитава там, в долната половина, та съм проверила лично хавата. аз разглеждам въпроса не само като "къде ви пасва най-много природата и климатът", но и къде са налице разни други условия, за да живее човек добре и щастливо. а там, докато Сарко не е завършил пъкленото си дело, горе-долу така си живеят хората.

# 94
  • Мнения: 7 008
. а там, докато Сарко не е завършил пъкленото си дело, горе-долу така си живеят хората.
Има още 3-4 години мандат, няма страшно Mr. Green

# 95
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 867
Франция, твърдо. за предпочитане - долната половина.
За Нова Зеландия съм чувала прекрасни неща, само дето е много далече.
Знаеш къде, не отричам. А франкофон ли си или не ? Peace

шъ се включа малко нахално, аз съм франкофон със 5 годишен стаж като студент и жител на париж и после лион.

# 96
  • Мнения: 295
Taka iskam da jiveq v Canada,no e tolkova dale4 ,a e i trudno osashtestvimo
welcome
По темата-вече го направих....

# 97
  • Мнения: 753


ето на тези места: Фиджи...или поне Бора Бора....само там...

# 98
  • Мнения: 2 759
                  Дубай, Кувейт, Руанда, ЮАР - там някъде.. Ако може да карам и по няколко месеца в Москва през годината... Всъщност искам да живея на много, много места по света... Но винаги да мога да се връщам в Бг  Heart Eyes.

# 99
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
... ще бъде някъде из Щатите. Набелязала съм си 2-3 щата, дано стане. Но за винаги не ми се живее в чужбина. Най-добре ми се струва 6 месеца там, 6 месеца в България. Ех, че хубаво би било.  Peace

Най-добре, отиваш, работиш там и лятото си идваш в БГ  Wink
Или както ние с мъжа ми решихме да живеем в Щатите, да изучим децата и като се пенсионираме  да си дойдем пак тук.

Да, съгласна съм. Така и според мен е най-добрия вариант.  Peace

# 100
  • Мнения: 852
Италия,Испания,Дубай,а защо не и САЩ Peace

# 101
Швейцария
 ... природа, шоколад, часовници ... банки
Зелени поля и крави "Милка"

# 102
  • Мнения: 3 423
                  Кувейт, Руанда...
Хохохохо, махалото на Фуко.

# 103
  • Мнения: 1 165
ЮАР-знам, че било много красиво...

# 104
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Със сигурност няма да е САЩ. Някъде в Европата, каза бай Ганьо. Може би Германия,защото аз съм си един бюргер и там ми е добре. В някое по-малко градче, ама по-кОлтурно ако може.  Flutter Панаири на книгата, опера, туй онуй. Байройт, значи.

Общи условия

Активация на акаунт