Ако решите да емигрирате.......

  • 7 865
  • 146
  •   1
Отговори
# 120
  • Countryside
  • Мнения: 11 657
Нова Зеландия - чисто, спокойно, малко хора, няма цигани, природата е супер, недостатък - на гъза на географията, ама тва си има и предимства  Mr. Green
Испания - все пак е в Европа, испанския се учи лесно, близък манталитет, Барселона е разкошен град  Heart Eyes
Скандинавксите държави - социални държави, приодата е супер, чисто, и там няма цигани, климата ще ми дойде добре , ще поупражня ските  Mr. Green
Англия и Америка не ви препоръчвам   Naughty

# 121
  • Мнения: 336
С голям ентусиазъм бих емигрирала в Австрия, Дания или Швейцария.

# 122
  • Мнения: 1 568
Дубай, Истанбул....,не съм сигурна,не съм живяла извън Бг досега.

В Дубай е страхотно!  Peace Приказка без край,като в Страната на чудесата ........ Whistling

# 123
  • Мнения: 11 747
И аз така съм чувала,изглежда ми страхотно,но само по снимки,телевизията и разкази - все още не съм била там.
Истанбул много го харесах,ама беше набързо.Скоро ще го видя за малко повече време,да видим дали пак с такова пвечатление ще ме остави.

# 124
  • Мнения: 1 417
Ако се наложи да емигрираме ще е някъде  в Азия Wink Красива природа - по суша и вода, любезни, усмихнати хора, спокойствие, живот без напрежение,  абе рая... за туриста Mr. Green А как се развиват икономически  - със скороста на светлината.

# 125
  • Мнения: X
Във Варна бих емигрирала. Абсолютно честно!

# 126
  • Мнения: 1 568
Във Варна бих емигрирала. Абсолютно честно!


И аз! Това ми е любимият град,като голямата ми  любов го чувствам! Peace

# 127
  • Мнения: 2 161
Ако емигрирам,ще е само в Барбейдос.

# 128
  • Мнения: 1 732
Някъде по на топличко, Дубай и мен ме влече... Flutter

# 129
  • Мнения: 2 550
Във Варна бих емигрирала. Абсолютно честно!

също
освен това Нова Зеландия, Австралия,  Китай, Япония, Дубай, Катар, ЮАР...що пък не и САЩ

# 130
  • Мнения: 11 747
Към желаещите за Варна - давайте да се сменим!Давам местожителство във Варна,срещу такова в Дубай или Истанбул,съгласна съм и на други варианти,ще се споразумеем. Laughing

# 131
  • Мнения: X
Е, с Дубай не мога да те уредя....Френските Aлпи не ти ли се нравят?

# 132
  • Мнения: 678
Е, с Дубай не мога да те уредя....Френските Aлпи не ти ли се нравят?
На мен ми се нравят Швейцарските Алпи !  Laughing

# 133
  • Мнения: 64
В Дубай, защото ако реша да емигрирам, то ще е заради пари, а там съм била и знам че има работа за мен ( художничка съм).Иначе не бих емигрирала, бих ходила само на екскурзии.

# 134
  • Мнения: 2 199
Към желаещите за Варна - давайте да се сменим!Давам местожителство във Варна,срещу такова в Дубай или Истанбул,съгласна съм и на други варианти,ще се споразумеем. Laughing

в Истанбул само да живееш в централната част и да си на Златният рог или Босфора...само това е красиво имаше страхотни вили точно на брега... там човек се опиянява  Heart Eyes

а иначе останалата част на Истанбул е да не казвам силна дума, но цигания  #Crazy
ужаст!

Общи условия

Активация на акаунт