аз или живота на детето ми ?

  • 29 049
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 911
Terre,

БРАВО ЗА СМЕЛОСТТА! ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ!!!

Ще се справиш, разбира се! Щом обичаш, ще се справиш!!! А и ние сме насреща   Heart Eyes

Няма за кога да отлагаш - аз отложих, не защото съм правила аборти, а защото много скитах по света и си мисля, че ако бях бременна тогава, когато "трябваше" да замина за Щатите (точно на твоите години, както ти писах), правилното решение би било, според мен, да родя. Животът си тече и не ставаме по-млади, а детенце се нуждае от цялата ти енергия и сили (които с годините... Wink)

Стискаме палци и чакаме новини!
 Peace

P.S. а тя Америка все там ще си остане - няма да ти избяга  Hug

# 16
  • Мнения: 147
Права си "trayana", няма за кога да отлагам, може би бебчо сега да е трябвало да дойде.....имах Рожден Ден на 29-ти и бебчо ми е най-големия подарък който имам....ще се справя, той ми дава сили още от сега....няма да ми избяга Америка, но като си помисля, че щях да оставя това малко съкровище да ми "избяга".... Cry......сега съм много щастлива....добре, че ви има всички  Hug

# 17
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Тере,много смел избор!!! newsm10Аз ще ти пожелая само едно,дано ме разбереш правилно и не се разсърдиш newsm68;Пожелавам ти винаги да си толкова смела,както когато взе това свое решение и никога ама никога да не съжалиш за това,и да си горда от него newsm03;.Ако имаш нужда от лекар при проследяването на бремеността и при раждането ,пиши ми.С каквото мога бих ти помогнала. newsm53

# 18
  • Мнения: 581
Поздравявам те за това ти решение.  bouquet
Мисля че най - хубавото е, че няма да предадеш себе си, защото ако го бе махнала, както казваш в постинга си по - горе, щеше да съжаляваш цял живот.

Браво и те прегръщам. Да си майка е най - висшето щастие и нищо не може да се сравни с него. Hug

# 19
  • Мнения: 194
ЗДРАВЕЙ,АЗ СЪщО ТЕ ПОЗДРАВЯВАМ ЗА ИЗБОРА!Аз пък на 15 август влязах в болница и на 17 родих:)казвам го ,защото и аз имах същия проблем(без заминаването)бащата на детео ми ме остави,когато бях в 3-и месец(6 дни след годеж и определена вече дата за сватба..това и до днес е ад за мен,но..няма начин).Когато ме заряза мислех,че ще откача дойде ми като гръм от ясно небе и мн болеше..(и до днес е така,но вече имам най-голямото щастие Simple Smile)в началото и на мен ми минаха мислите за аборт,но..мн се радвам че го оставих!нашия "татко" също е от друг град,също не ни звъни и един път не е питал как сме!!!но....като погледнеш това малко и невинно същество усещаш,че си най-щастливия човек! Simple Smile
ОщЕ ВЕДНЪЖ ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА РЕШЕНИЕТО И ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ!!!   bouquet  Hug

# 20
  • Мнения: 651
....сега съм много щастлива....
О, когато родиш и го гушнеш за пръв път ще видиш какво щастие е  Hug
Желая ти лека бременност, безпроблемно /естествено/ раждане и кураж!
Поздрави   bouquet за решението   bouquet

# 21
  • Мнения: 157
Знам само, че ако оставиш детето никога няма да съжаляваш... Не съм сигурна за обратното. Успех. Направи най-правилният избор!

# 22
  • Мнения: 7 716
Поздравления за решението. Laughing

# 23
  • Мнения: 147
Благодаря ви мили мами за подкрепата ! Simple Smile {}....Давате ми много кураж, вяра и положителни емоции !
Тази седмица ще ходя на преглед да си видя бебчо как е, надявам се всичко да е наред , само хубави новини....
peteto_86,  една мама във форума беше написала, че е по-добре да си сама отколкото зле придружена....Честита рожбичка   bouquet и пожелавам на всички настоящи и бъдещи мами да сме все така силни и борбени !

# 24
  • Мнения: 194
да...мамата е права и аз така мисля,по-добре сама отколкото в лоша компания! Wink
благодаря ти,миличка,а на теб лека и безпроблемна бременност и след няколко месеца и ти да гушнеш своята рожбичка!  Hug   bouquet

# 25
  • Мнения: 147
Много ти благодаря peteto_86, благодаря на всички мами !  Hug

# 26
Взела си най-правилното  и чудесно решение.Дай живот на това същество и не се огъвай пред трудностителСега ще ти е трудно но би съжалявала много ако бе взела решение да го махнеш.Много би ти тежало след времеБъди сигурна казвам ти го от опит.И на мен са ми минавали в началото мисли за аборт,но сега ме е срам само като гледам малкото си исъкровище и се ужасявам от това което съм мислила тогава,какво слънце щях да унищожа боже мой.Успех! Hug

# 27
  • Мнения: 147
Много се радвам , че ще си имам бебчо след няколко месеца......радвам се че този път направих правилното решение, което ще ме накара да съм много щастлива Simple Smile
Искам да споделя нещо с вас: от 2 месеца съм на ново работно място. Подписала съм трудов договор, но е със 6 месеца изпитателен срок, след тези 6 месеца договора ми автоматично ще стане безсрочен, но аз съм бременна и доколкото разбрах от колежки, може да ме махнат защото си търсят хора които да са сигурни, а аз наи-много още 2-3 месеца и ще изляза в болнични. Имат ли право да ме махнат, понеже съм бременна или това е незаконно независимо дали съм на изпитателен срок. Днес дойде нова колежка да я обучават, но ми казаха, че търсят още един човек....притеснявам се.....моля някоя мама ако е наясно по тези въпроси нека пише, ще ви бъда благодарна...аз ще се поровя малко в нета.....

# 28
  • Мнения: 581
Миличко доколкото знам КТ не дава вече защита на бременните или сами отглеждащи децата си, като глава на семейство. Дано да има някоя вратичка, стискам ти палци! Hug

# 29
  • Мнения: 147
Току що си прочетох договора. Работодателите ми са се застраховали. Могат да ми прекратят договора по всяко време преди пробните 6 месеца без да са длъжни да съобщават причината за това.....а накрая на договора съм подписала, че декларирам, че не съм бременна, в противен случай си нося последствията.....Sad....тежко ми  Cry

Общи условия

Активация на акаунт