ЯНУАРСКИТЕ бебоци ритат мама,а тя е радостна,засмяна!

  • 14 877
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 51
Момичета, здравейте и от мен.
Благодаря за пожеланията, ще гледам да не си давам зор с работата.
Добре, че поне нета дойде, че в последно време само проблеми с него имаме.
За килограмите не се ядосвайте, кой колкото качи, това ще е, и да се дразните сега не можете нищо да направим, не си тровете живота с тия работи сега.
Аз бях около 62-64 преди да забременея, сега съм +10 отгоре общо, все си увеличавам границите, ама като гледам, май ще надмина собствените си очаквания.
Но аз така си и знаех, че ще стане...
Най-много имам на бившата талия и бедрата, нагоре не съм мръднала, по дрехите съдя.
Дупето ми не е много голямо, но таза ми как се е  " разкикерил " - голям проблем ми е, и най-вече там дрехите ми запъват.
Абе какво да ви разправям, всеки може да ми види краченцата на снимката.

# 256
  • Троян
  • Мнения: 141
Аз незнам точно колко съм надала отначалото,но всички дрехи които ми бяха широки и не носех преди,сега са ми точно,та дори и вече малко теснисчки.За дупето да не говори колко забележително е пораснало Rolling Eyes Аз също се замислям за педиатър,защото си нямам и на идея кои са в нашият град и кой с каква слава е.Мисля да направя едно проучване.

# 257
  • Мнения: 48
Iramira, важното е че с бебешора ти всичко е наред Hug.
Аз спрях да се замислям за килограмите, пък и сега ми е паднало Laughing

# 258
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!
И аз ще се присъединя към мамите качили с 10кг и от горе. Когато забременях бях 55кг, а сега съм 67кг. Никога не съм била така пухкава, ама какво да се прави-важно е бебетата ни да са добре. После ще му мислим, което все пак не оправдава тъпченето с храна. Naughty
Имам въпросче- имате ли усещането че понякога горите, сякаш имате Т?
Да не забравя, че днес е 06.09.-Честит Ви празник на всички!!!

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Привет!
Виждат темата е - килограми  ooooh!
Знае ли някой има ли зависимост някаква от това колко килограма ще качиш и това по-трудно ли ще бъде раждането?
Аз нямам кантарче и незнам колко съм  newsm78 Пък и да имах - какво?
Пак ще водя същия си начин на живот. Кантарите и тесните дънки водят до депресии  Tired  Laughing
За щастие съм от мамите, които нямат особен апетит.
т.е. ям по-често, но по малко
Не ми се и прияждат разни неща .. далеч съм от изкушенията.
Само веднъж ми се случи - към 23-24ч чета книга и там изключително добре беше описано как героят си изважда пакетчето с лимонови бонбони  #Crazy .. Ееей, полудях .. и милото ходи да ми търси посред нощ лимонови бонбони  Joy

Говорите ли на бебочето си? Аз - да  Heart Eyes
Нали чувало вече  Laughing Храним го и с хубава музика  Peace
Вече твърдо свикнах с мисълта, че ще е момче, и че ще е Филип.
Пък току виж следващия преглед ме изненада с една Михаела  Crazy

# 260
  • Мнения: 68
Здравейте мацки,
И аз съм от тежката категория, в смисъл ка4илите по много. Преди да забременея бях 53кг  последния път като ме мериха и като казаха 145 паунда и ми стана ло6о- това си е около 66кг, ама в паунди зву4и от4айва6то. И аз съм с акне и 4удо, но е на приливи и отливи, т.е. сега ми е 4исто лицето, след седмица отново ставам в пъпки.
Вера след като изпих една кофа 4ай и не ми мина гърлото, моя приятелка ми каза да изям един лимон наведнъж, без да пия вода и без захар. И като седнах- на два пъти и го изядох и днес съм сравнително по-добре.
И да се похваля- най-накрая си по оправих косата, 4е ве4е не можех да се гледам - имам си страхотни ки4ури ве4е. Все се разминаваме с моята фризьорка, а хи4 не ми се рискува, та сега съм се разкефила.
Валя- стискам палци за G - то и 4акам да пи6е6 как ти е минал деня.

# 261
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ханна, аз не знам за такава зависимост. Аз качих 30 кг първия път и родих ами...за мен лесно, за доктора трудно, защото нямах ефективни и болезнени контракции, та се наложи и форцепс. Засега качвам прилично-само 6 кг до тук.

# 262
  • Мнения: 145
Много интересна темичка сте подхванали, точно за това се замислих вчера- за килограмите и ето, че вече сте я подхванали тази малко неприятна тем. До сега съм качила 5 кг. но има дни когато съм +/- 1. Депресиращо ми действа, но се справям аз съм маниачка на тема кг. от преди да забременея и да ви кажа колко ми е трудно сега, отдала съм се на пороците - тестени, сладко, газирано- а не ги докосвах!
При мен има нещо друго- аз зимата слабея!!! Така хубаво ми се падна сега зимата да губя кг. и малко се поуспокоявам. Искам да кажа и нещо друго- от няколко дни се чувствам изключително хубава- в лице- не в тяло- минавам покрай огледалото и ....харесва ми това което виждам.
Това сигурно влияе добре на бебчо.
А да не забравя, вчера бях се излягнала до таткото след обяд и започнах на шега да си говоря на коремчето- "хайде мишленце, я ритни на тати ръчичката" леко си погалих коремчето и бебчето пощуря!!!!!
Не мога да ви опиша как се радвах и колко се смяхме с таткото.
Дано съм ви развеселила- опитайте!

# 263
  • Мнения: 38
Здравейте момичета, аз също съм качила според мен ужасно много кг около 6-7 са, преди да забременея бях 52-53. При мен всичките кг са в дупето и краката, нагоре освен корема нямам нищо. Мания са ми кг и винаги съм ги подържала с много труд  и всичко това ми действа адски депресиращо, нямам желание да излизам Sad В събота сме на сватба цялата ще съм в черно за да прикрия недостатъците.  Аз не говоря на бебето само си галя коремчето но за сметка на това таткото освен че му говори даже и му пее. Четох че чували по ниските тонове демек гласовете на бащите.
Аз също съм на работа при това не съм имала нито един почивен ден цяло лято  така че да не се отчайват и другите работещи мамчета Simple Smile

# 264
  • Мнения: 405
Ох, вие се притеснявате, че сте качили много, а аз че не качвам достатъчно. Утре обаче съм на преглед и ще видим какво ще каже докторката, до сега само ме предупреждаваха да не ям много, но нищо не казаха по колко кг е нормално да качвам на месец.

Момичета занимавате ли се с някакъв вид гимнастика? Аз преди правех упражнения Пилатес, даже съм си взела сега едни за бременни, но все още ме е страх да натоварвам корема. Споделете вашия опит.

# 265
  • Мнения: 30
Здравейте, мамчета. И аз съм от тези с + 10 кг. Винаги съм била маниак на тема тегло и сега не се побирам в кожата си. А и ме очаква сватба в края на следващия месец, та сигурно ще приличам на кораб, ноооо какво да се прави. Важното е бебчо да е добре, после с мнооооооооого глад ще ги сваляме тези "паласки". Като знам как го чакахме това бебче и какво щастие изпитах като видях двете чертички,  изобщо спирам да се тормозя. Още повече днес ходих на фризьор; отивсях си 4 часа, но за сметка на това ефектът е поразяващ  Grinning. Междувпрочем и аз се намирам за по-красива от преди. ЛИцето ми е светнало и съм много лъчезарна според моя мъж.

# 266
  • Мнения: 76
Здравейте мили момичета,
Искам да задам един глупав въпрос. След като си взел направление за първата женска консултация, взимаш ли и за втората и за третата и т.н.?

Мислите ли вече къде ще раждате? Някой от София решила ли е да ражда в Токуда и при кого?

# 267
  • Варна
  • Мнения: 3 269
Здрасти и от мен!
patenceto, не си взимаш друго направление за следващите ЖК, освен ако не сменяш лекаря. Иначе си отиваш спокойно  Grinning
С Мони бях качила 20 кг, и очаквах сега пак толкова, обаче чак ме дострашава - само 3 съм качила, а колежките ми от работа като ме видяха онзи ден казаха че в краката даже съм отслабнала. Честно казано, хич не ми харесва тая работа, уж бебето расте, ама пак ми минават разни през главата...А не съм от супер слабите, нормално съм към 59 и затова сега съм в голяма чуденка  newsm78
Атти, аз не правя нищо  Embarassed Но и ме е страх, от най-малкото натоварване ми се втвърдява корема.

# 268
  • Мнения: 68
Aничката направо ти завиждам, че лесно сваляш през зимата. Аз очаквам в резултат на кърменето през зимата да кача още кила, защото смятам да кърмя, а то кърменето си е като бременност поне аз така си го разбирам защото искам бебчето да яде пълноценно.
Асиди- честита прическа, много хубаво си направила. И аз снощи си оцедях, но важното е, че се гордея с резултата:)
Момичета- наистина е хубаво, че се чуствате по-красиви.

# 269
  • Мнения: 393
  Патенце,аз май за сега съм за там(токуда)-записана съм при д-р Ефтимова за ЖК,а имаче си харесах д-р в.Кръстанова-млада,засмяна и до сега винаги отзивчива жена,работела преди в Майчин дом.Знам,че много жени предпочитат д-р Динов,ама аз си искам жена.И понеже още от първия път беше нещо като симпатия..предпочитам да видя нея в тези...''интересни''моменти Mr. Green
 Но не знам колко струва раждането сега от септември

Общи условия

Активация на акаунт