СЕПТЕМВРИ месец на чудеса да бъде в нашите сърца.

  • 12 475
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 111
Ники, казвала съм ти и преди, че на такива казвам: "И теб Господ да те благослови".
"Влагата" от една предишна зла жена явно те преследва, но се опитай да не допускаш такива мисли да те превземат.
ТИ СИ ПРЕКРАСЕН ДОБЪР ЧОВЕК. ХОРАТА, КОИТО ТЕ ПОЗНАВАТ ТЕ ОБИЧАТ ТАКАВА, КАКВАТО СИ - НЕДАВАЩА ЦИРАРИ И НЕХАРЕСВАЩА НАХЛУВАНЕТО В ЧАСТНАТА ТИ СОБСТВЕНОСТ И ЛИЧНОТО ТИ ПРОСТРАНСТВО.
Гушкам те.  Heart Eyes
Картечарката, хайде дано стаята-изненада за Пепи да стане за рождения му ден.  Grinning

# 16
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
здравейтеее

шерче,вече незнам какво да хапвам да ти кажа честно....нас ни хванаха коликите и познайте от 2 дена няма сън за нас...с Мъжо ми ходим като пияни..А и миличкия вчера едва не се разплаках да го гледам как се гърчи Sick Sick

Инъче шерче,днеска кърмих в легнало положение и открих че това е МОЙТА поза за кърмене,...а и на Влади Peace

Сука един час и после като нададе вой  за още ама неще цица вече...и даваме добавка 30 мл..адапте.

Имаме проблем със едното ученце..събира се някакво секретче и му позалепва оченцето.Слагахме капки оправи се за 2 дена и пак започна.И вече незнам какво да го правим...много се притеснявам да не му е запушен слъзния канал Sick Sick Sick

оплаках се похвалих се и сега отивам да почивам...целуфки

Ники не се връзвай на такива глупости Twisted Evil Те такива нали знайш че сами на себе си го правят просто Peace

# 17
  • Мнения: 3 091
здравейте! пиша с една ръка - не питайте защо... дпебната е виновна. не пътувахме - детето на приятелите ни се разболя.

шер - страхотни снимки!

пожелавам всички да бъдем много щастливи през септември!
 Hug

# 18
  • Мнения: 1 210
Адаш, мисля, че е крайно време да си смениш едната лентичка.

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Кики Ники аз ще бъда по-строга
човек не живее да угажда на другите
ако прави нещо то не е за да се хареса на другите или на някого свише - прави го защото така повелява личното му кредо и достойнство
ти си постъпила добре - ако на някой не му харесва - си е негово право у, но ти не бива да се впечатляваш
тепърва ще има недоволни от теб...че дай Боже и от детенцето ти...научи се да ги подминаваш - не могат да ти сторят нищо ако не го допуснеш

а предишнатат ти съдба е просто това - СЪДБА пратена ти от бога или който и да е свише, но не и от някой теглил ти една по-солена или проклетисал те...
това е било писано но не от някой злобен човек и не с цел злоба - а сато изпитание с някаква висша цел...
повярвай в това и ще ти е по-леко!

# 20
  • Мнения: 1 008
ani-bani радвам се че сте намерили вашата поза  Wink Така поне не се уморяваш ти. Да ти кажа аз досега не съм открила да има пряка връзка между това, което хапвам и реакциите на бебето. Като имаше колики отбягвах бобовите, кафето, прясното мляко. Но откакто й минаха коликите си ям всичко и кафе си пия и не мисля, че и се отразява, изобщо даже...
Като се налага ще дохранваш, лошо няма. И на мен за първи път ми се наложи  на морето, макар и еднократно да я нахраня с АМ. Еми не било толкова страшно  Grinning Направи странна физиономия в началото, но си изпи всичките 150 мл  Grinning Сега това мляко така ще си остане щото аз възобнових успешно млеко-производството  Laughing
И ние имахме такъв проблем с оченцето. Не се притеснявай, много бебчета са така. Вики бързо се оправи. Доколкото си спомням Torbex бяха нашите капки.
KikiNiki , не се връзвай изобщо. Сега си прекалено чувствителна, не си го слагай на сърце, защото това не е вярно! Занеси си една гривничка в църквата да я осветят и си я носи. Аз имах такава през цялата бременност. И някак си вярвах, че ме пази от лошите хора. А най-странното беше, че като родих и още първата вечер в която се прибрахме вкъщи с бебето гривната се беше скъсала, сякаш вече наистина няма да ми трябва... Rolling Eyes Сега съм я вързала на кошарката на Вики.

# 21
  • Мнения: 255
Добро утро мацки.

Вижте това http://www.misli.hit.bg/youare.html ,много е силно и въздействащо.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 123
Благодаря ти Глори,страхотно е!  bouquet

 Ники, не се връзвай да разни смотли ,щастието ти не зависи от тях и злобата им няма да те достигне,ако не им го позволиш.Аз в клетви и магии не вярвам и не ми дреме изобщо кой какви глупости ми говори.Скоро изгоних една циганка дето ме преследваше по улицата ,за да ми гледала.пък кумата я хвана страх,че щяла да ни прокълне.Според мен магиите достигат тези,които вярват в тях.

# 23
  • Мнения: 280
Глори  Hug страхотно е.

Ники не се впечетлявай от подобни хора и не позволявай на думите им да те разстройват  Hug
Адаш, мисля, че е крайно време да си смениш едната лентичка.
Peace

# 24
  • Мнения: 226
Хубава тема!

И според мене не трябва да се поддаваме на суеверията за уроки, макар че и аз съм виждала хора с определено изразена отрицателна енергия. Може би трябва да намираме и вътрешна сила да ни пази освен червената гривна ...

Дано септември се окаже чудесен и пълен с чудеса!

# 25
  • Мнения: 345
Добро утро на всички.  Hug Аз малко бях затрупана от работа тези дни та за това не съм писала.

Ники, нормално е това да ти стане гадно, когато някой сипе лоши думи по твой адрес. Но също така съм съгласна и със Зори. Такива неща "хващат" само хора, който вярват на тях. Опитай се да не си го слагаш на сърце, мила. Гушате силно. Hug Hug Hug

# 26
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Момичета ето прясна новина...Имаме си още една силна мама която е родила

На 3.09. Снежи е родила Андреа 3.500кг и 51 см
Много се радвам
за нея.Да и е жива и здрава  малката Андрея...да радва мама и тате...


Уууу тя с почти същите мерки като Влади..нашия се роди само с 20 грама повече Joy Joy
Охх много се развълнувах..Сега чакаме и Трексито,ама тя нещо не влиза в отчетни че да видим newsm78 newsm78
дано всичко е наред Peace Praynig Praynig Praynig

Аз смао на бързо,моя Влади е много послушен за сега,пу пу да не му е уроки.Мъчат ни коликите ама няма как Peace Peace
цилуфф на всички

# 27
  • София
  • Мнения: 3 123
Честита принцеса на мама Снежи,да и е жива и здрава,много послушна и голяма късметлийка!  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 008
Честито на Снежи!  Hug Много да я радва Андреа. Да е жива, здрава и палава!

# 29
  • Мнения: 1 369
Честито на новата ни силна мама! Малката Андреа да бъде много здрава,весела и щастлива за радост на мама и тате:)))

Общи условия

Активация на акаунт