Отговори
# 15
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Бабайтка добре дошла мила-аз имам да ти връщам едно виждане на тебе...Причината поради която не дойдох да полафим  предполагам се досещаш.Имах няколко кошмарни дена в болницата ..Влади ревеше от глад аз нямах кърма..абе не ми се говори напраУУУУ......

та се надявам да се видим..да знаеш Peace

# 16
  • Мнения: 690
Честити рожби на Снежи, Луканка, Чери Спа и Бебе_то      bouquet
добре дошла на новата мама  Hug

# 17
  • Мнения: 98
ЧЕСТИТ ОТРОК НА БЕБЕТО И ДРУГИТЕ МАЙЧЕТА!  bouquet

# 18
  • Мнения: 60
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ НА ЧЕРИ СПА, ЛУКАНКА И БЕБЕТО!  bouquet

# 19
  • Мнения: 98
Мункам, защо те разстройват така тез свекърища! Те в кой век живеят?! Ама и те попаднали на снаха, склонна да прави компромиси, че знаят ли какви ги има ...

И все пак, ако става дума за някое типично българско име - недей да страдаш. Хубавият човек /какъвто ще израстне твоето бебе/ прави името хубаво, а не обратно. Не си вгорчавай дните и недей да го мислиш толкова в перпектива.

И ние ще кръстим нашето момченце на свекър ми, но не ми е оказван никакъв натиск - даже напротив. На мъжа ми родителите хич не искаха да се съобразяваме с тях при избора на име. Просто аз много уважавам този човек и нямам против...

# 20
  • София
  • Мнения: 606
Здравейте и от мен пак Simple Smile Загубих се, но докато трае основният ремонт вкъщи живеем другаде и тук има много проблеми с Интернет.

Честито на всички мами и да нацелуват малките бебоци!

Simple Smile Ние сме вкъщи няколко дни вече. Кърмим се и всичко изглежда наред, за сега е едно много спокойно бебе. Буди се за малко , ядем и пак в леглото.

От много ходене по клиниките в София, ние се родихме в Пловдив. Стана бързо и непланирано, което смятам божа работа и страшен късмет. Имах едно прекрасно раждане в клиника Селена. Благодарна съм на целият екип професионалисти. Видях, че има майки, които ще раждат там, не се притеснявайте ще мине прекрасно всичко. Моят съпруг присъства на операцията и е снимал през цялото време. Каза, че не е лесно да гледаш как режат любим човек, но не е припаднал. През цялото време живееше с мен в болницата и бебето беше с нас по цял ден и цяла нощ. Прекрасно училище първите дни, защото има акушерки, които да питаш, ако не знаеш какво да правиш. Една страхотна клиника! Жалко, че в София такава няма.

# 21
  • Мнения: 66
Lilian_V бих казала жалко че ги няма във секи един град такива клиники като във Пловдив. Радвам се че сте добре и че сте така послушни много  love001 цунки на теб и бебчо

# 22
  • Мнения: 83
честити бебчета на чери_спа, бебето и луканка  Hug много да ви радват и слушкат  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 1 433
ЧЕСТИТИ БЕБЧОВЦИ НА СНЕЖИ, ЛУКАНКА, ЧЕРИ СПА И БЕБЕ_ТО
Да са им живи и здрави и много радост да носят на мама и татко  bouquet  bouquet
Ние все още сме две в едно #Crazy
И аз като Анири се притеснявам че нито са ми гледали води, плаценти, разкрития и т.н, а съм на преглед чак в петък newsm78 newsm78
Красии, много вълнуващ и успокояващ разказ, дано всички сме като теб. Praynig Praynig
Аз напоследък ужасно се изморявам, малката Кати вършее из нас и си иска своето, а аз се тътря като плондир и не мога името да си кажа и ми е много смарангясано. Sick Sick
Сигурно е предродилна депресия #Crazy #Crazy
ХЕКСИ, много се радвам че Алекс си е в къщи при теб, от това по-хубаво няма Hug Hug
А за къпането ми е много чудно newsm78 newsm78
На мен в Шейново ми бяха казали да си я къпя цялата и пъпчето мокрехме, защото после като капвахме 90 грдусовия спирт на пъпчето, този спирт подсушавал всичко newsm78
Така че ние Катрин си я къпехме във ваничката от самото начало, само нааканото дупе миех на чешмата hahaha
Изглежда в различните болници има различна практика newsm78
Абе къде зачезна ПАЛЕЧКА, пък и други мами се губят, я бързо да се обаждат и да не се спотайват bowuu bowuu

# 24
  • София
  • Мнения: 245
Аааа, тук съм, тук съм.
Честит син на Бебето! Както се казва, голям да порастне и много да радва всички, а мама бързо да се възстановява!
Галче, в петък сигурно ще те прегледат отвсякъде. Аз понеже съм с болки, а и близо седмица преди теб, докторката ме прегледа за всичко миналия петък. Аз съм и сега на първа писта в графика, да видим няма ли да ме изпревариш  Wink
Добре дошла на новата мама, приятно изкарване на финала с нас  Hug
Добре завърнали се мутра и Лилиан!

# 25
мами и аз да се запиша.......все още 2 в 1
честито на всички обебили се  smile3501 smile3501 smile3501 Tada

# 26
  • Мнения: 129
ЧЕСТИТО НА ОТБОРА МАМИ ЗА ДНЕС -БЕБЕТО, ЧЕРИ СПА ,СНЕЖИ И ЛУКАНКА

Мунка не се тревожи бе човек поговори пак с мъжа си може да стигнете до компромис .Аз все още се чудя за ракийката -смейте се вие ама мен ме тресе треска щото Анири ме пита-на никой не съм казала дори и на мъжо   newsm78  То пък ако му кажа голяма файда-миналия път отиде за колата а се върна с майка си-да го успокоявала ,нервите ми скъса докат стигнем в болницата .Та да ви кажа за мойто свеки-снощи звъни по телефона и тън прън -казал мъжа ми че може да вляза в болница и видите ли свекъра не спал две нощи и дигнал кръвното .Тя знаела че аз ще се справя ма що съм ги тревожела   #Crazy Пък кво ми е на мен никой не пита -затуй никакво казване пия вечерта 20 грама ракийка за отскок и отивам да раждам    Embarassed

# 27
Най-после се завърнах от скитане из улиците  Mr. Green

Честито на новите мамчета и бебета, да са живи и здрави и само да ви радват.

Вече и ние си имаме дата за секцио 12.09, инъче ме викат на 11-ти в 10 и 30 сутринта, гладна и жадна, струва ми се че е рано, но така каза лекаря. Коки и Людмилка, много ще се радвам ако мога да бъда за вас като една любезна домакиня в болницата  Joy Joy Joy /ако съм преди вас там де, за Коки зная, ама за Людмилка още не е ясно/, но инъче Коки е права ще се съберем там отбор голям  Mr. Green

Има вариант и по-рано да отида в болницата, ако бебето реши да си излиза самичко, но както и да е ще се моля  Praynig  Praynig  Praynig    както за нас, така и за всички други майки и бебета всичко да мине възможно най-леко и добре.

Целувки на всички!

Ани, честита първа разходка! Живот и здраве и ние ще се включим към вас!

# 28
  • Мнения: 228
Честити бебоци на Чери спа и на БЕБЕтода са им живи и здрави,със спокоен сън и много да радват мамите и татковците:))) забелязахте ли,че бебето са я насмели-при нас се водеше,че чака мома,а то..Simple Smileя какъв мъж се е пръкнал само.
Добре дошла и на Рики-отдавна те си забелязана като присъствие,с пожелание да споделиш само хубави емоции около раждането си,а после и за отглеждането на бебчо.
Хексибраво мацка,звучиш ми доста по-свежо,макар,че вече си доста по-натоварена с ангажименти.Малкия сладур бързо,бързо ще свикне с грижите на мама и ще започне и по-добре да се храни-ще видиш:)

# 29
  • Мнения: 129
Хекси в къщи и стените помагат нали имай вяра в себе си и в Алекс-ще видиш какви очи   #Crazy ще ококорят докитата на консултацията като видят резултата

Общи условия

Активация на акаунт