Отговори
# 45
  • Мнения: 518
Добро утро Hug
Честит бебок на Евето   bouquet - да и е живичко, здравичко и много послушно за радост на мама и тати Peace

Ето 1 заглавие от мен:
Нашият месец вече дойде, сладко септемврийче да ни донесе!Сетих се за още 1 newsm78 :
Септемврийската мама няма търпение, своето бебче да прегърне с вълнение!

# 46
  • София
  • Мнения: 245
Добро утро  Simple Smile
Да и е жива и здрава малката Люси на Евето, много да слушка, да папка да спинка, а мама бързо да влиза във форма!
Успех на мацките с планирано секцио за днес, стискам палци и на всички други, които ще се срещнат със своите слънца!
Катринче, честита ти дата за секцио, ще се радваш на отгледан мъник  Grinning
Клара, какво да ти кажа  Tired На мен за 10 мин. апаратът ми отчита поне една контракция, боли ме постоянно кръста, имам разкритие, докторите казват всеки път, че тези дни ще родя, а бебока си стои вътре и нехае  Simple Smile По-добре да не го мислим, че е много изнервящо.
Сега се притесних, защото съм лепнала някакъв вирус и кашлям  Sad Дано не стане по-зле. Не знам какви мерки да взема, не искам да раждам болна.
И да се похваля, след като 4 месеца не качих грам, за една седмица съм наддала с 2 кг. И то противно на всякаква логика в в 39 г.с., когато уж трябвало да се отслабва  Simple Smile
Хубав бебевалежен ден!

# 47
  • София
  • Мнения: 1 433
Ето ме и мен bowuu
Честит бебок на ЕВЕТО  bouquet
Абе, кво става, и аз нещо съм се разболяла #Crazy #Crazy
Носа ми е запушен, боли ма глава, до вчера ме болеше и гърлото #Crazy #Crazy
Направо ми иде да се гръмна, и на мен не ми се ражда болна Sick Sick
Пък и ме е страх да не заразя и Кати , пък и на бебчо как ли му се отразява newsm78 newsm78
Сигурно от рязката промяна на времето сме се изпонатръшкали всички newsm78
Стискам палци на всички които ще раждат днес и очакваме хубави новини  bouquet  bouquet
А във връзка с момъка на БЕБЕТО си мислех, че ако и на нас ни спретнат някоя изненада и не е момък, а девойка #Crazy, ми ние нямаме име за момиче Shocked
И съм решила довечера като се прибере мъж ми да седнем и да мислим резервен вариант и за женско име hahaha за всекки случай newsm78
Успех на всички които ще се обебват днес  bouquet Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 320
Честито на новите мами - да са им живи и здрави бебоците!

Гледам за предродилна депресия си говорите, моите настроения се сменят непрекъснато и не знам дали става въпрос точно за това като ми се скофти нещо. Но ми се струва, че следродилна ще ме хване определено, щото с две деца в къщи просто не знам как ще оправям. От една страна свъкването с кърменето на бебето е процес, който си изисква време и себеотдаване, от друга баткото също ще си иска своето, а както е и на вълна ревност - не ми е ясно как ще постигна някакъв баланс.  newsm78Вярно ,че и таткото ще се включва, ама нещо тази мисъл особено не ми помага. А домакинските задължения пък вече съвсем не ми се връзват...  ooooh!

Ама де е всичко наред, пък ще видим после.  PraynigМисля днес да спретна някакъв багаж за родилното, макар че ме мързи да правя каквото и да е, ама няма начин.

Katrin7, добре е, че вече има яснота по въпроса, иначе като човек се чуди и мисли до последно е много по-изнервящо.
thumbelina, тъкмо те мислехме къде изчезна. Ама 2 кг за седмица са нищо щом 4 месеца не си наддавала. Аз си трупам непрекъснато и вече се чудя до края с колко ли ще съм отгоре, тъй като този процес продължава непрекъснато.
munka, не им се връзвай не тия свекървища.  #2gunfireСпоред мен щом си се навила на този "компромис", по-добре е оттук нататък да го използваш като коз във всяка една ситуация и да дадеш да се разбере, че това е последното нещо, което се оставяш да ти наложат. Пък и в крайна сметка като дойде момента, все пак ще те пипат тебе как да се казва бебето, така че още може да помислиш за вариянти... В крайна сметка ти стискам палци всичко да е наред и бебока да е здрав, пък другото дето викат хората са "бели кахъри".

# 49
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Честито на всички мами,които са родили/няма да изброявам поименно,че да не пропусна някой/!Да са здрави бебоците!
Мункам,хич да не ти пука.Кръсти си детето както на вас ви харесва.Моят Виктор го кръстих на свекъра и на свекърва си/Васил и Виолета/ и знаеш ли разсърдиха се,че не се казвал Васил. #CrazyДори не ми се обадиха в родилното докато бях там 4 дни.Ама голям им праз!!!На мен пък името Васил не ми харесва,а детето си е мое,аз съм се мъчила да го родя.Уважила съм ги и тях, и мъжа си,пък те като не го признават -техен си проблем.Детето трябва да носи хубаво име.Затова сега както на мен ми се иска-тъй сме се разбрали с мъжо.

# 50
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
здравейтееее..

Ние вчера бяхме на консултация..Влади е наддал 270 грама за 7 дена .Лекарката каза че е иделно Peace Peace
Стоя си мирен на кантара,после таман д аго обличам и чурррррр напикахме на доки повивалника Joy Joy Joy..Таман го обух и си го вземам и само се чува едно яко пръцкане отдолу в неговите гащи,,,и викам аха бомбата дойде Joy JoyДобрече беше в гащите Joy Joy

На всички раждащи днес ,леко раждане и успех Peace  bouquet  bouquet

# 51
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Честита бебка на eveto_77_! Hug Много се кефя на майчета като теб - толкова скоро след близначета да се сдобиеш с още един мушморок! Laughing Майка-героиня! Heart Eyes

Аз бях на запис на тонове - добри са си ни Grinning; контракции - никакви Confused. Така стоят нещата с моята уютна утроба... Mr. Green

thumbelina, изчакай ме, моля те - нали имаме уговорка заедно да си пъшкаме в родилното! Wink Смятам и galia2007 да вербуваме. Wink Оздравявайте бързо, момичета!!! Hug

# 52
  • Мнения: 497
Честито на всички обебили се  Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet[/color][/size]

Ние за сега си чакаме мирно и кротко датата, на която ще ни резнат.

Отчетох се сега да бягам по разходки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 53
  • Мнения: 66
Честито на eveto_77_  да ти е жива и здрава малката госпожица пожелавам ти скорошно възстановяване и прибиране във къщи  love001 newsm51 newsm51 newsm51

thumbelina и galia2007 милички и аз бях хванала една страхотна кашлица направо щях да се разпоря от нея но доки ми изписа Проспан сироп и много бързо ми мина. Моят съвет е да вземете мерки за да не стане нещо непредвидено Hug

# 54
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
И аз се сетих едно заглавийце, дано Ви хареса!
"През септември месец наш, любим малко бебче ние ще родим !"

# 55
Честито на eveto_77_  да ти е жива и здрава малката госпожица smile3501
и аз стискам палци на всички планирани за днес, а и на изненадките също!!! newsm17
ама да си призная трудно се пише със стиснати палци  rotfImbo
момичета стягайте се от тези настинки, че в изолатора сигурно е много самотно newsm11
аз като ходих на запис в събота и споменах че имам разстрйство ми казаха че ако се наложи да остана ще съм в изолатора smile3506
а аз никак не обичам да съм сама, освен това незнам дали там дават бебето? а и свиждания? newsm12 newsm12
така че чайчета и топли супички eat
аз ще надзъртам, ама хич нямам настроение да пишааааа  Cry

п.с. нещо за ескарина да се е чуло???????????

# 56
  • Мнения: 1 896
Ани,
Браво на вас, огън сте! Айде все така добре да го давате!
За пишането при преглед - винаги го правят. Нашият педиатър винаги заставаше отстрани на детето, щото иначе си знае че може да го нацели струята между очите - при момченцата нали има "ефект на фонтана".
Казват, че така пишкали като ги съблечеш, щото им било вродено да се пазят сухи и чисти. Ама с памперсите го забравят после това нещо.
Аз днес бях на ЖК и да не казвам голяма дума, ама се е обърнала бебата перфектно - отляво и с гърба напред, пу-пу-пу! Сега искам от нея само да слезе малко надолу, за да не си паркира петите в жлъчката ми, че ме почнаха киселини по този повод. Стискайте палци да задържим хубавото предлежание, че при мен от него ще зависи супер много!
Честито на новите мами! Escarina верно зачезна нещо.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 12:35 от basilisk

# 57
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
  Септемврийската темичка се увеличи с още една родена госпожица на мама Mari_Pz - днес, около 11,30 часа сутринта и с тегло 2950 гр. Да са живи и здрави и много щастливи.
 
Повече подробности ще ви пиша по-късно.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 12:42 от mango

# 58
  • Асеновград
  • Мнения: 117
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ НА МАЛКИТЕ ЧОВЕЧЕТА!

# 59
  • Мнения: 66
Честито на мама Mari_Pz  да са живи и здрави и двете със бебка много радост и щастие да им носи newsm51 newsm51 newsm51  love001

Общи условия

Активация на акаунт