Отговори
# 60
  • Мнения: 99
Честито на мама Mari_Pz!
Много радост и щастие да ви носи малката госпжица!!! Бързо въстановяване и прибиране вкъщи да се гушкате!!!

# 61
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Честита радост на Евето и на Мари!!!

Аз вече имам чувството, че никога няма да родя  #Crazy Чувствам се пълна с енергия днес, докато вчера едва успях да си направя киселите краставички с помощта на свекървата. Само дето нещо ми се гади от снощи....

Хайде, до после, отивам да похапна!

# 62
  • Мнения: 99
Хайде и аз да се изявя като щърк днес:) то било много хубаво:) Сдобихме се с още една госпожица!!!
Adi_san  е родила бебе Яна 3 610 гр и 50 см.
И двете са добре и ви изпращат поздрави и стискат палци на останалите мами!!!
Да и е живо и здраво момиченцето и много да я радва и слушка! И бързо възстановяване на мама Ади след секциото!!!

# 63
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА НА MARI_PZ И ADI_SAN! bouquet  bouquet  bouquet
ДА СА МНОГО ЩАСТЛИВИ И ПО-МАЛКО РЕВЛИВИ!

А НА ВАС, МАМИ, БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ! bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Честито на всички обебили се мами, да са им живи и здрави бебчетата и леко да се гледат!

Чакаме хубавите новини от Лиди и Калина, както и изненадки.
Леко раждане на всички!


....

Аз вече имам чувството, че никога няма да родя  #Crazy ....

И мен ме владеят такива чуства... отчайващо направо.... чак пълна с енергия не, ама пък никакви признаци за нещо като раждане... изчаква ми се чакалото вече ooooh!....

# 65
  • София
  • Мнения: 245
Честити госпожици на Мари и Ади   bouquet   bouquet   bouquet Да са здрави, весели и много послушни! Бързо възстановяване на мамчетата!

Благодаря на всички за топлите думи. Аз обаче се отчайвам, защото главата и гърлото ме заболяха много лошо, а трябва да чакам мъжа ми да ми донесе лекарства чак довечера, защото ако изляза на този вятър, ще се довърша. Пия чайчета и това е.
Анири, надявам се да си изпълним уговорката  Grinning На първо време трябва да оздравея, така че трябва да постискаме още малко  Mr. Green
Наистина, крайно време е да се чуе какво стана с Ескаринчето.
Ани, браво на малкия Влади, продължавайте в същия дух!
Инче, Моренка, нали знаете, че много често нещата се случват, когато най-малко ги очакваме  Wink
Базилиск, стискам палци бебчето да запази добрата позиция и да се смъква вече  Praynig

# 66
  • Мнения: 66
newsm44 newsm44 newsm44 Еха още едно бебоче да и е честита госпожицата на мама Adi_san много здраве щастие и всичко най-най им пожелавам, скорощно и бързо възстановяване newsm51 newsm51  love001

# 67
  • Мнения: 194
честито на всички нови мами да са ви живи и здрави бебковците и много да ви слушкат!!!!!!!а на вас бързо възстановяване!!!


Ние с моя сладур преди малко посетихме педиатърката,защото вече повече от седмица се напъва(много жестоко)постоянно и даже не може да спинка милия!!!  Confused и тя каза,че били колики,но..и колики има това определено не е от тях и сега реших да сменя млякото до сега бяхме на ФРИЗОЛАК,сега минахме на НАН(хипоалергенно),има ли мами с мнение за него?дали и то няма да ни запича много?   Thinking вие какви млека използвате?!!или само на кърма я карате,моя сладур милия не знае що е кърма,само на адаптирано е,нямам една капчица!  Sad
ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!!! И ДА НАГУШКАТЕ И НАЦЕЛУВАТЕ БЕБКОВЦИТЕ!
П.С. А..да ви се похваля изписаха ни 2.500кг,а днес 2 седмици по-късно сме 3.100кг Simple Smile

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
Честито на новите мами! Да са им здрави и послушни бебоците!

# 69
  • Мнения: 518
Честити бебчета на Мари и Ади сан - да са им живи, здрави и много послушни  bouquet  bouquet  bouquet
Петенце, защо така при теб с кърмата? newsm78
Inna, аз на края на предната темичка ти писах отговор за крепостните стени Thinking Не знам дали си сварила да го прочетеш Hug newsm78

# 70
  • Мнения: 497
!Да са живи и здрави новите бебоци!!
Бързо възстановяване на мамите!!!

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Двоен кеф казвам ви Crazy .......

Лидич се е сдобила днес сутринта с двама големи мъжаги - 10.42ч. 3250кг и 50см единия и в 10.43ч. 2.800кг и 48см другия. Да са им живи и здрави и много радост да им носят. Леко да се гледат и бързо възстановяване на мама!  Hug  bouquet

Тумби занМ ама не ме успокоява... не ме зарежда с търпение... Crazy Mr. Green
Оправяй се ти скоропостижно, че да срещаш бебо пушка! Hug
И другите мами да оздравяват бързо!

Пете сори, че не се кърмите мила ама най-адекватни/актуални съвети за формулата ще получиш в Адаптето. Hug


Поздравявам ви се една моя любима песен! Heart Eyes
http://www.vbox7.com/play:2ff0254a

# 72
  • Мнения: 50
Лиди, честитооооо!!!!! Да са ти живи и здрави юнаците

/ как ги отгледа толкоз големи бе жена /
Да те слушкат много! Бързо възстановяване ти желая, дано след седмица и аз се представя така добре като теб с двойните радости  Laughing

# 73
  • Мнения: 66
Браво на мама Лидич (добре си ги е отгледала) smile3501 smile3501 все така да и са големи юнаците а на мама бързо възстановяване  love001 newsm51 newsm51

Пете браво на вас супер сте все така да наддавате Hug

# 74
  • Мнения: 12
Привет и от нас 2 в 1.
Честити бебчета на новите майчета. да са им здравички и много послушни. И бързо възстановяване на мамите
Мен едно спокойствие ме е налегнало, че околните започват да се притесняват чак. още не съм си досъбрала багажа за родилното.   Rolling Eyes  


Ехее Лиди, какви големи момчета - да са ти живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт