Да се затопля ли стаята повече от 22-23 градуса при къпане?

  • 2 124
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 401
а аз се чудех как да охладя /бебка е лятно бебе/,че от жегите не можеше да заспи и плачеше.над 25 градуса и на мъничетата им е некомфортно

# 16
  • Мнения: 4 451
Не. Зимата у нас поддържаме 18, най-много 20 градуса. Затопляме при къпане до около 22 градуса.

# 17
  • Мнения: 96
Ние отглеждахме бебка пти около 25 градуса зимата, а я къпахме на около 27. И за мен тези температури са нормални. 22 градуса за мен е много студено и аз самата стоя с чехли, чорапи, блуза с дълъг ръкав. Не бих съблякла дори себе си на такъв студ.

# 18
  • Мнения: 438
Само когато е по-студено иначе не виждам смисъл,само се изнежва бебенцето.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 878
Не затопляме допъвнително, къпехме се и правихме даже малко въздушни бани и упражнения за закаляване - както си го свикнеш така ще я карате  Hug бебчовците издържат повече на студено, отколкото на претопляне - то е което ги тормози и мъчи и не е хич здравословно  Naughty

 Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 183
аз къпя децата в банята. не знам колко градуса е....
Peace и аз така

# 21
  • Мнения: 3 356
Детето се роди през лятото-не съм затопляла.През есента и зимата го къпех в банята,но не съм я топлила.В стаята-температурата беше около 22 гр. след баня, а през ноща 18 гр.

# 22
  • Мнения: 492
Докато беше новородена я къпех на около 24 градуса. Тази зима не мисля да затоплям повече от 22 градуса.

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
От както се е родил го къпя в банята и там с нищо не затоплям. Само от парата докато напълня ваничката става по-топличко.

# 24
  • Мнения: 773
Анди се роди август месец, когато беше топло само затваряхме прозореца, а при по хладно време пускахме съвсем за малко печката. За зимата вече помня, че в стаята постоянната температура беше18гр. и затопляхме до 21, най-много 22.

# 25
  • Мнения: 102
Моят син е роден януари 2003(тогава беше доста студено)Беше някакъв ужас Shocked.Токът ни тогава беше доста слаб(вместо 220 волта беше 160)при две включени печки ставаше едва 16 градуса.Принудихме се и купихме газова печка с помощта на която стана 19.На толкова го гледахме и къпахме.
За дъщеря ми която зимата ще е на 6-7 месеца не смятам да превишавам 20-21(за къпането)

# 26
  • Мнения: 108
моето се къпе в банята, там е доста топло, но започнахме да затопляме и стаята след това, че много плаче като го обличаме, като посвикне ще спрем

# 27
  • Мнения: 1 207
Ооооооо ние редовно си стоим на 25,а къпането на малко повече Crazy

# 28
  • Мнения: 400
Благродаря, аз като всяка майка все се тревожа да не си простудя бебочко, то няма защо ама...

Мерси за отговорите:)

# 29
  • Мнения: 753
Ооооооо ние редовно си стоим на 25,а къпането на малко повече Crazy
и ние така..

Общи условия

Активация на акаунт