Гоблени-10

  • 44 778
  • 513
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 744
На мен ми харесва!  Peace Само не си обяснявам защо и халбата е зелена?  newsm78 Може ли да си объркала някой знак?  Thinking
Е тая пуста халба ми вади очите и на мене обаче не мога да разшивам,защото съм подмушвала доста от долу.Объркани знаци няма на това му се вика пестене на конци,защо да сложат още два-три цвята като може и така.

# 196
  • Мнения: 434
Здравче,бравос значи за кончетата.Аз моите "коне на водопой" ги бях зарязала за известно време,ама пак ги подхванах.

# 197
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 553
Здравче много са хубави конете.

Аз най-накрая приключих с Мечо Пух. http://images21.snimka.bg/004064067.jpg
С голям мерак го почнах, но накрая нещо се разочаровах. Мисля че два знака бяха разменени. Едва се изпра молива с който си бях разграфила в началото, хем толкова малко драснах.
Сега мисля малко коледни мотивчета да пошия.

# 198
  • Мнения: 1 744
spinki много сладък е станал мечо пух smile3501

# 199
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Спинки, чудесен е Мечо Пух.

Аз за съжаление не мога да се похваля с нищо ново за сега  Blush

# 200
  • Мнения: 1 744
Здравейте! Голяма страст ми е шиенето и на мен, но имам много малко време за това. Общо взето гоблените ми са от времето, докато бях бременна.
Имам нужда от един съвет : моя приятелка влиза в нов дом и много ми се иска да й ушия гоблен, който обаче да хареса, а не да го окачва, само когато й ходим на гости. Mr. Green Пък и разполагам с не повече от месец до гостито. Дали може да ми дадете някаква идея за нещо хубаво и не много голямо. По-принцип е много педантичен човек с добър и изтънчен вкус. Мебелите й са в тъмен цвят.
Поздрави!  bouquet

# 201
  • Мнения: 270
...Аз най-накрая приключих с Мечо Пух. http://images21.snimka.bg/004064067.jpg
С голям мерак го почнах, но накрая нещо се разочаровах. Мисля че два знака бяха разменени. ...
Спинки, ами на мен много ми хареса и така и не разбирам защо си останала разочарована. Дори си го бях заплюла за шиене още като показа картинката и търсеше...забравих какво!  Mr. Green Моля те, кажи ми с каква големина се получава и на каква панама си го ушила!
Здравче, да ти е честит! Явно боденето на очи с черната панама си е струвало!
Вале, старчето готова окомплектовка ли е? Не се кахъри, не е чак толкова зелен, струва ми се малко светъл някакси.
 И ДОБРЕ ДОШЛА на nadiaeuro! Ако имаш време, Наде, защо не разровиш линковете от началото на темата? Има страхотни неща, и по-големи, и по-малки, и за месец, и за повече...  Wink Има риск да те заринем с неща, които за нас са перфектни, но за теб или за твоята приятелка може и да не бъдат! Sick А дали би харесала графика?

# 202
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 553
Nadiaeuro, и аз си мислех за някаква графика, не че знам каква да е точно, но така ще избегнеш риска да не успееш в срок, а и ще бъде изчистено.

Бонбо-Нелла, не бях шила кръстчета от едновремешните карета. Мислех че по-бързо ще стане. Тъй като в нашия град не са чували за Аида, намерих някаква българска бяла неразграфена. Нито е много едра нито пък дребна. Десест бода са някъде към 2,2см, така че Мечо Пух излезе 13/17см.

# 203
  • Мнения: 1 744
Вале, старчето готова окомплектовка ли е? Не се кахъри, не е чак толкова зелен, струва ми се малко светъл някакси.
 
Готова на  Заря-21 имам близка,която работи там и обикновенно ми казва коя комплектовка си я бива ама този път нещо се изложиха.

# 204
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
nadiaeuro и аз съм за графика. Много харесвам кафеджийката, лесно и бързо ще се ушие, пък е стилна и става за кухня да речем.

# 205
  • Мнения: 1 744
nadiaeuro и аз съм за графика. Много харесвам кафеджийката, лесно и бързо ще се ушие, пък е стилна и става за кухня да речем.


Благодаря ви за вниманието!
Може ли една снимчица на Кафеджийката?

# 206
  • Мнения: 7 803
това старче и мен не ме кефи  Rolling Eyes обаче мечо пух ми хареса много.
наде, може и чашките кафе с различни мотиви, пак бързо се шият

# 207
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
nadiaeuro и аз съм за графика. Много харесвам кафеджийката, лесно и бързо ще се ушие, пък е стилна и става за кухня да речем.


Благодаря ви за вниманието!
Може ли една снимчица на Кафеджийката?


Надявам се Кетри няма да се сърди, че показвам нейната кафеджийка, но аз лично много харесвам гобленчето и оценявам труда на Кетри   bouquet  bouquet  bouquet

Ето тук може да я видиш http://www.snimka.bg/album.php?album_id=161171&photo=11

# 208
  • Мнения: 8 242
Може ли да питам Simple Smile
Харесах си туй ръстомерче http://loradom6.mylivepage.ru/image/381/7125_%D0%BF%D1%83%D1%85_ … C%D0%B5%D0%B4.jpg
Ама има ли схема, и как мога да я изтегля? Рових в тоз сайт, ама нещо не ми стана ясно  newsm78

# 209
  • Мнения: 270
Духи пухи, има схема ето тук, първия ред: "пух и мед". Лично тествах, става успешно като избереш "скачать файл".
А така изглежда моята кафеджийка (Кетри, шапка свалям):

Общи условия

Активация на акаунт