Кога започнахте с кафето?

  • 4 662
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 042
В началото на 9-ти клас пропих кафе. Тогава с него и пропуших.

# 31
  • Мнения: 2 563

 ShockedДъщеря ми е на толкова .Не мисля да и давам . NaughtyНо те разбирам и не те съдя.А какви са последствията ако не е тайна?

Стомашни. Продължих дълги години да карам на кафе само до обяд, после пропуших и си закусвах кафе с цигара 4-5 години и после ми увря главата и за моя изненада го спрях без обичайното главоболие. Бях стигнала до там, че след едно еспресо можех да си легна и да заспя без проблем. Просто тялото ми вече не реагираше.

# 32
  • Мнения: 3 537
Не помня точно,някъде на 14-15 май бях. Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 17 416
В първи курс на университета, че много зор беше с ученето Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 975
В гимназията бях, мисля че последната година. Отначало по едно на ден, а сега 2-3 си ги удрям без проблем Rolling Eyes

Но сегашната младеж с всичко бърза и предполагам, че и с кафето е така  newsm78

# 35
  • Мнения: 2 229
Още не съм, не обичам кафе, не ми е вкусно. Rolling Eyes Май никога няма да пропия, ако до сега не ми е харесало, не вярвам и занапред. newsm78

Някой като мен? Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 279
Първите глътки кафе ми бяха в гимназията (към 15 г.) - като ходехме по кафета със съученички. Но редовно започнах да го пия като студентка (20 г.), заради сесиите и недоспиването  #Cussing out А какъв върл противник бях преди това на кафето и само на чайчета бях.... Laughing

# 37
  • Мнения: 1 413
В първи курс в университета - лекциите ни бяха в ректората, стаите високи към 4 метра, аудиториите големи, кучешки студ. Колегите се грееха с чайчета, аз мразя чай и така започнах да си взимам кафе.
Сега имам ниско кръвно, без кафе сутрин не мога да отлепя. Обичам го сладко и студено, две кафета си ги ближа цял ден. Мислех да го спирам, понеже имам подозрения, че за малко ми вдига кръвното, после пак го смъква та си ходя като пияна, но ме нападна адско главоболие, а и мъжа ми сутрин ми поднася по чашка и да не го огорчавам си го пия най-прилежно. Явно е прозрял, че иначе не мога да се вдигна  newsm78

# 38
  • Мнения: 5 393
Кафето го започнах  по-късно от цигарите. Някъде към 16 годишна.

# 39
# 40
  • Мнения: 27 524
Късно започнах, някъде след 25г, защото се оказа, че съм с ниско кръвно и ме посъветваха да пийвам по едно сутрин. Все още го правя с леко отвращение, тъй като не обичам кафе  Crazy

# 41
  • Мнения: 3 423
Бях във ваканция след четвърти клас.
На Златните. Леля ми ми даде нескафе.
После не бях редовна кафепиячка.
Пристрастих се едва след 12 клас.

# 42
  • Мнения: 3 146
Пия кафе от 4 годишна в една малка чашчица. В гимназята пиех вече с "кофи"...

# 43
  • Мнения: 294
Пийвам кайве откакто започнах да работя по ресторанти.Аз не пуша и ми беше много чудно,някой пушач като каже "Оф,сега едно кафенце и една цигара."Пия кафе самокогато имам нужда от ободряване след безсънна нощ! Blush

# 44
  • Germany
  • Мнения: 2 036
Сбъркана работа е моята. Когато бях ученичка и студентка пушех, но не пиех кафе, а сега пия кафе, но не пуша. Общо взето около 24 год. започнах кафето, преди това даже от миризмата му ми се повдигаше.

Общи условия

Активация на акаунт