за мамите от Пловдив 9

  • 12 992
  • 335
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
момичета, има ли рекламни материали или от уста на уста ще казваме за акцията? newsm78

Нямаме нищо. За сега разчитаме от уста на уста и от форума. Другият вариант е всеки да си разпечата за себе си. Може да се използва текста от темата на Дамаянти , например:

15 септември 2007 година – изплашени малки личица, огромни букети с цветя, най-хубавите раници, горди родители. Усмихнати учители,  първият звънец, първият чин – гордост , хубави спомени и мъничко тъга....
Така е изглеждал първият учебен ден за нас, така ще изглежда и за децата ни...нали?
Но има едни деца, които нямат тази привилегия.Те няма да усетят трепета да държат мама за ръка отивайки в училище за първи път.А дали ще имат раница, пълна с чудни неща?
Тези деца ще опитат поредна година да бъдат нормални ученици!

И тази година  “Движение на българските майки” организира акция, целта на която е, всички тези деца, да тръгнат на училище така, както заслужават, така, както трябва! С нови ранички, пълни с тетрадки, моливчета и химикалки.

И тази година призоваваме всички, които имат възможност,  да се присъединят към нас на 16.09.2007., от...10:00 до 12:00 в град Пловдив, в градската градина до катерушките! Ще събираме всичко, което е необходимо на едно дете, да бъде прилежен и добър ученик!
Да помогнем заедно на децата от 4 дома - в Асеновград,Калофер,Зелениково и Наречен!


Направете добро - ВКЛЮЧЕТЕ СЕ!

# 16
  • Мнения: 5 598
Имам идея-да напишем нещо информативно,само че по-сбито,за да се изчете,който може да принтира и като сме с количките по главната да раздадем на някои хора,един да помогне,все е нещо,нали Simple Smile....или да акцентираме( с по-големи букви,различен цвят) на отделни пасажи.... newsm78

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Имам идея-да напишем нещо информативно,само че по-сбито,за да се изчете,който може да принтира и като сме с количките по главната да раздадем на някои хора,един да помогне,все е нещо,нали Simple Smile....или да акцентираме( с по-големи букви,различен цвят) на отделни пасажи.... newsm78
Да. Peace Всеки може да си разпечата нещо на принтера и да раздаде където може. Аз смятам на първия учебен ден да раздам в училището на децата ми.

# 18
  • Мнения: 5 598
Дали някой по-лиричен да не напише тука нещо,пък ние наготово да принтнем   Rolling Eyes или да си напънем мозъците  Rolling Eyes newsm78

# 19
  • Мнения: 4 451
Moмичета, аз най-накрая "зацепих" къде ще е срещата. Laughing Благодаря на ВяраВики за обяснението.  bouquet Разбрах веднага. За мое оправдание ще кажа, че съм омъжена в Стамболийски, но иначе съм бургазлийка, та затова не познавам добре Пловдив. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 606
Момичета, привет и от мен!!!
Живи и здрави и ние сме на линия- аз сигурно ще бъда с Илия и с малката.
На мен може да разчитате с малко парична помощ и естествено физическа помощ, тъй като аз помагала нямам!!
До скоро ще се видим!!!
Много ще се радвам да ви видя всички мами!!!!

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
една мама в дира ме пита на кои катерушки то4но ще сте ,но й пуснах линк към темата тук и се надявам да се ориентира.

Ако нещо не успеете да съберете да знаете,4е ще помагаме от тук ,стига да съберем пове4е от необходимото Hug
Успех моми4ета Peace

а за текста сега виждам Rolling EyesТой е за вси4ки,само сменете датата,мястото и града Twisted Evil

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Бързам да пиша, та да не пропусна някой. Искам да благодаря на момичетата които нямат възможност да дойдат в неделя, но побързаха да се включат с каквото могат. Това са: Таня с бебешки дрехи, Яна Славова с бебешки дрехи, шишенца, бебешка храна и помпичка, PyMu ми изпрати колет с чисто нови нощници и  4erna perla донесе един кашон с тетрадки, блокчета, флумастери, моливи, подвързии, също и разпечатани на принтера флаери за акцията, така че ако иска някой да залепи някъде или да раздаде да ми пише и ще му донеса.

# 23
  • Мнения: 5 598
Ако имате познати с детски магазини,може да подхвърлите идеята да помогне с каквото може,дори и минимална,помощта си е помощ.Аз  раздавах днес "покани",пък дано има смисъл  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 248
Момичета, привет! Hug
Преди малко ми донесоха над 1 000 триъгълника и линиики. Shocked Съответно от тук няма как да ги оползотворим всичките, така че моля ви имайте ги предвид.

Успешна акция!  bouquet

# 25
  • Мнения: 5 598

Момичета, привет! Hug
Преди малко ми донесоха над 1 000 триъгълника и линиики. Shocked Съответно от тук няма как да ги оползотворим всичките, така че моля ви имайте ги предвид.

Успешна акция!  bouquet



 smile3501

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, привет! Hug
Преди малко ми донесоха над 1 000 триъгълника и линиики. Shocked Съответно от тук няма как да ги оползотворим всичките, така че моля ви имайте ги предвид.

Успешна акция!  bouquet


Благодаря  bouquet, пожелавам успешна акция и на вас , а и на всички градове, дано да се посъберат повечко неща.

# 27
  • Мнения: 606
Мили, аз имам дрехи в къщи от магазина... да ги нося ли....в неделя!???? Знаеш, че моите са нови и трябва да се раздадат вече на децата!!!!!

Или само пособия ще се събират????

Аз съм приготвила 30лв. като парична помощ- ако ви трябват по-рано от неделя , да се свърза с Вярчето и да й ги дам.

Ако не е късно в неделя- остава за неделя!!

# 28
  • Мнения: 8 242
Аз съм приготвила 2 чувалчета с дрешки за по-големи дечица, но май ще ги занеса на Вяра, че няма как да се домъкна до градината с тях  newsm78

# 29
  • Мнения: 341
Здравейте и от мен  Hug

Изчезнах не умишлено от форума но вина ги съм била с вас.У нас имам една купчина дрехи събрани  и май е време да отидат по предназначение  Simple Smile Големият ми син ще е първолак и треска ни тресе добре позната на повечето от вас  Wink Не знам дали ще имам възможност да дойда в неделя но трябва да намерим вариант да ви дам дрехите и обувките.Приготвила съм и раница чисто нова за някое бъдещо първолаче ще се опитам да я понапълня с нещо.

Успешна акция ако не мога да дойда   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт