за мамите от Пловдив 9

  • 13 017
  • 335
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Имаме файл от флаерите от предния Коледен базар. Джони ще ми го изпрати и ще го кача тук.

# 271
  • Мнения: 82
Подаръците изглеждат много добре. Радиата са много сладки Simple Smile Браво Мили Simple Smile Дано само размерите на блузите да са добре и да им харесат  ooooh!

# 272
  • Мнения: 229
Момичета, извинете, че така се изтърсвам в средата на темата, но знаете ли на кого мога да подаря една чанта бебешки дрешки? Аз голямата част подарих на две майки, но най-мъничките сега ги намерих и не ми се ще да ги оставям до казана. Чистички са, някои са само прани, за бебенца.
С уважение за добрината Ви - Наталия

# 273
  • Мнения: 511
Имаме файл от флаерите от предния Коледен базар. Джони ще ми го изпрати и ще го кача тук.

Миленче, по- добре да е различен от миналата година, може да го направим цветен, но не съм наясно как ще стане с отпечатванете, щото там са големите разходи!Миналата година къде разпечатвахте?
Фотошопките правят разкошни картички, а и плакати.

http://picasaweb.google.com/hipatiaaa1
Ето нещо за идеи!

# 274
  • Мнения: 606
Момичета имам едно предложение:

Като мине мероприятието за рожденния ден в дома в Асеновград да направим в началото на Ноември една сбирка относно коледния базар и да си разпределим задачите!!!!

Очаквам мнения по моето предложение!!!!

Мили, дай предложение как да ти дам събраните пари - по Вярчето или ще минеш през СПС?????

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 16:35 от nora13

# 275
  • Мнения: 6 206
Вариантите са подаръците да стигнат до мен са два:
Или някой да ми ги донесе или аз да ги взема отнякъде.
Кажете къде са и как ви е по-удобно.
И без това още не съм купила опаковките, защото исках да ги видя как изглеждат и колко ще ми отиде, за да взема възможно най-хубавата хартия.
Смятам да ги надпиша в картичка с името на всяко дете и пожелание. Какво ще кажете?

# 276
  • Мнения: 606
за картичките съм "за"- ще бъде много оригинално!!!!

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Миналата година флаерите основно ги направи Джони.Имаме и много останали, не знам дали не бихме могли да ги използваме. Но ще мислим и за нови. Изчаквам да мине рождения ден в Асеновград и ще пусна нова тема за подготовката на базара. Предложението на Нора за среща е добра. Може да е направим втората седмица от ноември. До тогава всеки ще има ясна идея и предложение.

natalia_n , с Вяра плануваме ходене до бебешкия дом, най-вероятно в сряда. Ако можеш до тогава да се свържеш с мен или ВяраВики  ще включим нещата ти, ако не до края на седмицата ще изпратим бебешко в Широка Лъка ще ги включим за там.

# 278
  • Мнения: 193
Момичета,
идеята за писмото е страхотна! Доколкото разбрах Нора се занимава с това! Бих Ви помолила да го пуснете в чужбинския форум, в нашта темичка. Има 1 Мил. българи в чужбина.
Естествено и тук както навсякъде всеки си има проблеми, и парите никъде не растат по дърветата.
НО!

Нека призовем тези хора да помогнат. Било то с дарения, информация, каквото и да било!

Тези деца са и нашите деца. Както казвате по горе, те трябва да бъдат приобщени към обществото, а не изолирани. Само като им дарим добро, можем да ги направим добри хора. Та нали така възпитаваме и децата си в къщи.

Та кой да помогне на българските деца, ако не българите!
След като има призив ще пусна малко информация за фондациите  и адресите на домовете в България, както и координатите на ДБМ. Не всеки е длъжен или иска да се включи в нашата акция. Има много други начини! Само желание да има човек!

# 279
  • Мнения: 3 504
Момичета имам едно предложение:

Като мине мероприятието за рожденния ден в дома в Асеновград да направим в началото на Ноември една сбирка относно коледния базар и да си разпределим задачите!!!!

Очаквам мнения по моето предложение!!!!

Мили, дай предложение как да ти дам събраните пари - по Вярчето или ще минеш през СПС?????

 Peace Peace Peace

за картичките съм "за"- ще бъде много оригинално!!!!



 Peace

# 280
  • Мнения: 484
Здравейте, момичета.
Намерих и аз най-накрая време да се включа във вашите мероприятия.
Щом ще имате среща за коледния базар, ще се включа там, за да видя с какво ще мога да помогна.
А за рожденния ден в Асеновград, май малко късно изявявам желание. Ще мога да дойда, но с дъщеря ми (Ева е на 1 година). Предполагам, че няма да е проблем това.  мога да взема някакво лакомство за всички деца. Освен ако нямате нужда от нещо по-конкретно.
Mili.m, ще се чуем с теб, за да се разберем как ще пътуваме.
Усмихнат ден на всички Simple Smile

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
polinbg , радвам се да те видя и тук. Hug
Ще се разберем нещо за петък, мога да мина да те взема от вас. Аз ще тръгвам по рано, за да се включа в подготовката.
И като стана дума: Дайте да се разберем кой в колко часа ще тръгва и с колко коли ще сме? Аз за сега съм на линия, смятам да тръгна в 15.40ч., за да може в 16ч. да съм там, да помогна на момичетата от ТонБонбон.

# 282
  • Мнения: 484
Аз мога да тръгна с mili.m в нейната кола. Но ако сме повече, аз също имам кола на разположение.

# 283
  • Мнения: 606
Мили, мен ще може ли да ме вземете- и аз да дойда по-рано в Асеновград????

# 284
  • Мнения: 511
polinbg, ще се радвам да се запознаем  Hug
Аз също искам да дойда рано за да помагам, но не зная как ще стане придвижването ми към Ас-д, сигурно ще накарам мъжът ми да ме заведе, че ще носим и напитките!
Но след това ако може да ми предвидите едно място за връщане.

Общи условия

Активация на акаунт