за мамите от Пловдив 9

  • 13 001
  • 335
  •   1
Отговори
# 285
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
здравейте имам въпрос.

искам да участвам в Коледния базар, но няма да съм в града.
може ли да ми кажете на кого да дам нещата и за какво ще се ползват парите от тях newsm78.

мога да участвам с коледни картички и това и пак

коледните картички съм ги пуснала в съответната тема в Хоби.

# 286
  • Мнения: 82
Мен ме бройте от 17:10, защото до 17:00 съм на работа, Мили знае вече. Така ми се иска да дойда към 16:00 ама май няма да има начин да скъсам синджира. Ще пробвам все пак.

# 287
  • Мнения: 786
Съжалявам ,че така се случва,но в петък на Вики ще и е последния ден в яслата и малко е тъпо да ида да я взема и хоп веднага да тръгна.За това казвам ,че по-рано от 16ч не мога да тръгна от Пловдив.
Иначе за връщане при мен има 2 места.

# 288
  • Мнения: 341
Първо да благодаря на всички за поздравите за РД на Лъчи,и на каспър също за прекрасния празник  Hug

Сега да се извиня за рядкото ми появяване тук  Embarassed,но ви чета редовно.Лъчи е болен от два месеца не е спрял просто.Днес пак ни приеха в болница искат да му цепят тъпанчето  Sad за това ме няма никаква.

Събрала съм една чанта с пластмасови яйца за коледния базар.Само хлапето да се оправи и да тръгне на градина ще се обадя да ви дам всички дрехи и яйцата,а аз ще потърся полар и пак ще направя шапчиците.

Поздравления за всичко страхотни сте   bouquet

И още нещо днес се запознах с един господин член на фондация "Едно сърце"
Предложи помощ и съвместна работа с нас.Това е фондация която се занимава със здравословните проблеми на сирачета и социално слаби.Отделно още една фондация иска да се присъедини към нас за съвместна дейност.Като имам повече инфо ще пиша предстоят ни срещи и разговори.
Конкретно-ако има деца сираци или деца от социално слаби семейства със заболяването-ХИДРОЦЕФАЛИЯ (това е тежко заболяване на мозъка) им предоставят безплатно поставяне на клапи и лечение което е над 3000лв.

Миленка,като ходите по домовете(за съжаление аз за сега не мога да се включа) питайте директорката за деца с проблеми и евентуално да задействаме фондациите докато са ни под ръка  Wink

Още веднъж успех на празника и много прегръдки за всички  Hug

# 289
  • Мнения: 1 873
diva nova Рисувам с витражни бои на фирма Marabu, ползвам на същата марка и за текстил.Не лакирам отгоре.

asyalein ви е писала за картичките, има цяла тема във форума Хоби, хвърлете едно око.Още не се знае кои ще се изберат или дали всички ще се печатат.Има и идеи за плакатите.

Аз да питам за играчките шишарковци от миналата година, ще има ли пак?Бяха страхотни, съжалявам че си купих само 4 Sad

Подаръците са много хубави за дечицата, много ще им се зарадват.   bouquet

# 290
  • Мнения: 3 674
Мамита от Пловдив...здравейте!  Hug
Аз съм  една от мами в Норвегия и  имам молба към вас. Ще се прибирам само за 6 дена в България в началото на декември. И имам дрешки и евентуално обувки които бих могла да дам като дарение за някой нуждаещ се дом.За съжаление нямам бебешки дрехи,но за деца около 15-18 годишни. Аз съм от Пловдив  и писах на мамите от ДБМ..и те ме препратиха тука.  Simple Smile  Много бих са радвала да се видим някъде всички мами, и да се запознаем ...  bouquet .

# 291
  • Мнения: 606
Скъпа roza66, благодаря ти от името н а всички мами и всички деца в домовете, че искаш да дадеш и ти малко от себе си ... в името на тази клауза. Simple Smile

Деца на възраст от 15-18 години има в домовете в Асеновград и в Калофер.
За тях все има недостък, тъй като вече те са по-големки и искат да са по- добре облечени. На ЛС ще ти пиша нашите телефони- като се прибереш се обади- ще ти съдействаме!!!
Поздрави от всички нас!!!!

Мамита от Пловдив...здравейте!  Hug
Аз съм  една от мами в Норвегия и  имам молба към вас. Ще се прибирам само за 6 дена в България в началото на декември. И имам дрешки и евентуално обувки които бих могла да дам като дарение за някой нуждаещ се дом.За съжаление нямам бебешки дрехи,но за деца около 15-18 годишни. Аз съм от Пловдив  и писах на мамите от ДБМ..и те ме препратиха тука.  Simple Smile  Много бих са радвала да се видим някъде всички мами, и да се запознаем ...  bouquet .


# 292
  • Мнения: 6 206
Креми, съжалявам да чуя това. Дано всичко е наред.
Нас не ни мисли, ние ще се оправим, гледай си детенцето и да поздравиш от мен!

# 293
  • Мнения: 3 674
Скъпа roza66, благодаря ти от името н а всички мами и всички деца в домовете, че искаш да дадеш и ти малко от себе си ... в името на тази клауза. Simple Smile

Деца на възраст от 15-18 години има в домовете в Асеновград и в Калофер.
За тях все има недостък, тъй като вече те са по-големки и искат да са по- добре облечени. На ЛС ще ти пиша нашите телефони- като се прибереш се обади- ще ти съдействаме!!!
Поздрави от всички нас!!!!



nora13...благодаря ти за съдействието! Hug Получих телефоните и ще ви се обадя на всяка цена когато съм си в Пловдив. Simple Smile  Може и да идем заено до дома в Асеновград или  Клофер например...много бих искала да видя децата Blush
Чета ви с интерес и ще се включвам ... Peace

Приятна вечер на всички ви!   bouquet  bouquet  :bouque
t:

# 294
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
а на мне някой щ ми отговори ли за базара Confused...

трябва да знам - да ги правя ли нещата или не....и на кой да ги дам, ако ги искате

# 295
  • Мнения: 82
asyalein, прави, прави, че не всеки може да прави. Аз например в такива творчески неща хич не съм полезна  Embarassed
Не съм от Пловдив, но все някой ще ги вземе от там. Изчакай някой да се включи от местните и ще се уговорите. Парите отиват за купуване дрехи и хапване като се ходи при децата, подаръци за рождените им дни и такива разни неща. Оставям ти и моя тел-н на лични в краен случай, но съм убедена че ще се намери по-добра свръзка Simple Smile

# 296
  • Мнения: 82
Картичките ти са страхотни, току-що ги видях в Хоби. Направо съм възхитена.

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
kremmy , да се оправя бързо юнака, за другото не ни мисли.

 roza66 , приемаме дрехите с голяма радост, а децата с още по голяма, така че ще те чакаме да се включиш с нас когато си в Пловдив. Hug

здравейте имам въпрос.

искам да участвам в Коледния базар, но няма да съм в града.
може ли да ми кажете на кого да дам нещата и за какво ще се ползват парите от тях newsm78.

мога да участвам с коледни картички и това и пак

коледните картички съм ги пуснала в съответната тема в Хоби.


Картичките ти са страхотни, браво  bouquet
Радвам се че искаш да участваш. Нещата може да ги предадеш на която искаш от нас. Аз мисля че ти изпратих моя номер на лс.
Парите ще се използват за домете в Асеновград, Калофер, Зелениково и Нареченски бани. Вероятно ще купим бельо за всички, понеже това е най-големия дефицит по домовете. Но ще видим първо каква сума ще се събере, ще координираме нещата с директорите с какво ще бъдем най-полезни и ще решим.



# 298
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Картичките ти са страхотни, браво  bouquet
Радвам се че искаш да участваш. Нещата може да ги предадеш на която искаш от нас. Аз мисля че ти изпратих моя номер на лс.
Парите ще се използват за домете в Асеновград, Калофер, Зелениково и Нареченски бани. Вероятно ще купим бельо за всички, понеже това е най-големия дефицит по домовете. Но ще видим първо каква сума ще се събере, ще координираме нещата с директорите с какво ще бъдем най-полезни и ще решим.

ох, камък ми падна от сърцето, че поне на вас ви харесват Rolling Eyes

в темата никой нищо не казва, бях решила, че на никой не му харесват.

картичките са лесни - пращам ги на някой по мейла и ги вадите в някое фото, не е скъпо, май е 0.25 лв newsm78 не съм сигурна де.

утре ще ида за картони да направя и декорацията.

кажете ми после къде ще е базара, че да пращам хора  Flutter

дано се съберят достатъчно пари за дечицата Praynig
ще видя още какво да измисля
нужен ли ви е плакат? ама трябва да знаете кога и къде ще продавате. newsm78

# 299
  • Мнения: 82
Е това че не са казали нищо не значи че не са хубави. Според мен са прекрасни, страхотен дизайн. Догодина пак да направиш   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт