Да изпратим март - 28.03 - 3.04( седмична тема )

  • 9 466
  • 171
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 904
иринии, като се съмняваш, защо си даваш парите за тези тестове?

# 31
  • Мнения: 2 123
Цитат на: тити
иринии, като се съмняваш, защо си даваш парите за тези тестове?

а кажи ми защо, сладка... ползвах ги за първи път този месец и ми беше интересно Embarassed ама вече едва ли Imp а на моята дружка ще й препоръчам същото

# 32
  • Мнения: 9 904
Ъххххх...никога повече не ме наричай "сладка", моля.....че ич не съм такава.....
а за тестовете - правилно, другия месец ще измислиш нещо друго:)

# 33
  • Мнения: 2 123
Цитат на: тити
Ъххххх...никога повече не ме наричай "сладка"

 Confused:  smihesorry

# 34
  • Мнения: 1 419
Цитат на: Morena
обмислям от следващия цикъл да зарежа БТ ,


Моренка, защо така?  Shocked
То си е личен избор, но ти ми изгледаше най-върлия последовател на БТ меренето  Thinking

Между другото мисля да не правя тестове за ову тоя месец - БТ мисля да си меря, защото дава информация не само за овуто, а и за цялостното състояние, но тия тестов ме поизнервиха миналия месец  #Silly

# 35
  • Мнения: 431
Много поздрави и целувки от мен. Успех на всички бебеправещи!!!

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 21 682
Цитат на: Aya
Моренка, защо така?  Shocked
... БТ мисля да си меря, защото дава информация не само за овуто, а и за цялостното състояние....

И аз за това я мерех  Ая . То точно овуто го показва "след дъжд качулка " .
Ама ми се иска да я зарежа , щот' покрай нея пак се вглеждам малко или много , а нали искам да не мисля за бебеправене  Sad  . Ето сега пак се хващам , че се надявам да ме подмине , като дойде време за лелята и много ме е яд на мен си  Twisted Evil  Twisted Evil .

# 37
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Morena
Ето сега пак се хващам , че се надявам да ме подмине , като дойде време за лелята и много ме е яд на мен си  Twisted Evil  Twisted Evil .

Сладка,знаеш, че всяка от нас каквото и да казва, всъщност винаги се надява до последно. Веднъж декларирали "ИСКАМ БЕБЕ" няма как да не се надяваме...единственият начин да не мислим за това е... да спрем да мислим въобще Stuck Out Tongue или да спрем с опитите Confused или пък седмицата на лелята да я изкараме някъде заедно пийвайки и хапвайки и бърборейки на теферич... Thinking  Simple Smile при такова положение ще ми много по-все таяаз, може би защото не си меря температурата и ти препоръчвам да направиш пауза и ти, най-малкото психически да си отпочинеш от стресиращо начало на деня /кой каквото щеда ми казва, сигурна съм, че има някакъв, макар и фонов стрес.. Thinking ./
между другото много си ми мила и те прегръщам Praynig

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 21 682
Цитат на: irinii
Сладка,знаеш, че всяка от нас каквото и да казва, всъщност....
между другото много си ми мила и те прегръщам Praynig

Съгласна съм със всяка твоя дума сладка ! Абсолютно !
Това последното е взаимно  Grinning  hug !

# 39
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте! Да ви се похваля, днес съм сама в стаята, колегата е в командировка и.....голям кеф! Само да не ми прекъснат Интернета, че доставчикът ми е един....
Моренка, напълно те подкрепям да спреш с меренето на БТ. Откакто аз спрях, не се чувствам толкова затормозена психически. А и вчера ми попадна стар брой на "Коса и стил". Там пишеше, че меренето на БТ убива желанието за секс. А що се отнася до забременяването, пикът е към 25-та година, после става по-бавно, особено след 30. Така че има надежда за нас Simple Smile Бавно, но сигурно се придвижваме към целта Wink

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 21 682
Леа , дано ти е наред нета днес , както си самичка ... може да помързелуваш малко и няма кой да види  Grinning .
Я кажи , кой е тоя стар брой , да видя дали го нямам .

# 41
  • Мнения: 1 419
Здравейте,
Определено нямам нищо специално да ви казвам, но ми се прииска да ви посъбудя в този дъждовен ден, че много пусто ми се струва нещо  Laughing
При мен се струпаха повечко семейни дела (все хубави - да си купуваме разни неща  #Milti ), та съм позагърбила така да се каже мисленето за бебе сутрин и вечер  Flutter ...
Сега е само вечер  #Silly

Някой няма ли да се похвали с нещо вече? Началото на месеца започна толкова силно, ама оттогава...  Thinking

# 42
  • Мнения: 529
Цитат на: irinii

Сладка,знаеш, че всяка от нас каквото и да казва, всъщност винаги се надява до последно. Веднъж декларирали "ИСКАМ БЕБЕ" няма как да не се надяваме...

Ех, мацки, колко сте прави... Ето и аз - вече 2 месец си пия кротко гадните противозатъчни, а вчера взех, че тест си правих  #Silly Само защото зверски ми се гади от една седмица. Днес май ми дойде акъла   Imp  и ми просветна, че сигурно е от мужик корена, дето го пия, то си пишеше на листовката, че може да ти се гади от него....ама вчера.... Sunglasses А вечерта разказвам на мъж ми колко съм изкукала, че да си правя тест, а той с такава надежда в гласа попита - и какво, колко чертички имаше. И той милия, хем знае, че не може да стане бебе, хем се надява  Heart Eyes Та такива ти ми работи, надеждата винаги умира последна!

# 43
  • Мнения: 7 114
Какичка, и какво - "Гошо е невинен или веднага му се обади"

# 44
  • Мнения: 2 825
Цитат на: рони
Какичка, и какво - "Гошо е невинен или веднага му се обади"

Хе хе много е сладка рекламката...всеки път като я 4уя и ми става едно весело и хубаво Grinning  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт