Да изпратим март - 28.03 - 3.04( седмична тема )

  • 9 447
  • 171
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 529
Цитат на: рони
Какичка, и какво - "Гошо е невинен или веднага му се обади"

Рони,  Grinning ама точно това каза и мъж ми -  "значи Жоро е невинен" newsm62
Те това рекламата е голяма работа  Stuck Out Tongue ,  добре че я пуснаха, та да се осведомят малко мъжете, иначе като в Такси 3 -  в кой месец е жена ти, ами на 2 чертички Grinning

# 46
  • Мнения: 7 109
Е, поне зелки не се налага да се разхвърлят навсякъде Wink

# 47
  • Мнения: 1 612
Е момичета чакането свърши.
     Лелката ме посети днес!
Така си мислех че този път е станало, а пак разочарование.
Не издържам вече!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ако и другия месец не стане ще говоря с докторката за инвитро.

# 48
  • Мнения: 2 825
Лилиа, ти от колко време пробваш за бебе?

# 49
Здравейте и от мен!
Ето малко снимки от медената седмица - можете да видите една луда бременна на ски Simple Smile тази с червената грейка ...
За щастие, не паднах нито веднъж. Май докато го правехме и не знаех дали е станало повече ме беше страх.

http://212.124.71.108/o/bansko05/page1.html

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Гостът бях аз Sad

# 51
  • Мнения: 2 123
Лилиа,страшно съжалявам за лелята!Разочарованието когато си бил убеден, че е станало е направо...побър кващо Cry и аз съм го преживяла, но наистина не знам от колко време пробваш?Чувстваше ли се по-различно този цикъл?и какво по-специално си направила - ову тестове, температура, някакви стимулиращи витамини билки или пък поддържащи хормонални лекарства...тези работи взела ли си ги предвид? Ако не си - опитай с тях.И ако пробваш от по-малко от година за инвитро по-добре не мисли!newsm17

PS Tоку що прочетох първия ти постинг... който съдържа отговор на въпросите ми.Все пак вярвам, че ще станат нещата - съвсем млада си, а и разгледай форума - толкова много момичета имат познати, които радостта ги е споходила след 2,3 и повече години. Толкова време е минало и не си паднала духом, може на бебо да му трябва още съвсееееем мъничко време!аз самата имам 2 познати, които всъшност са забременели "нежелано Wink " защото поради "точна лекарска диагноза" са били отипсали бебето и съответно не са се пазили известно време... та така - в един момент са установили, че работата не била толкова невъзможна - естествено, всичко стана когато най-малко мислеха и очакваха бебе! Heart Eyes  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 183
taigi-waigi направо ти завидях-------------благородно де
Супер сте си изкарали, очевАдно е  #Milti

# 53
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
taigi-waigi, снимките са великолепни. Гледах ги една по една с голямо внимание. Банско е страхотно място за скиори. Добре,че и аз тази зима имах възможност да се отбележа там. Супер е! #Milti  #Milti  #Milti

lilia_n_s, не се притеснявай толкова. Защо бързаш с това инвитро? Просто се успокой и не мисли само за това. В последно време всички тук коментират вманячаването и непрекъснатото мислене за забременяване. Желанието ни е огромно на всички, но ако мислим само за това явно не става. Виж колко момичета се отказват от всички подробности около бебеправенето, БТ, ЦС и всякакви други съкращения  Grinning Обичайте се  luvbed и всичко ще бъде наред!
Praynig  Praynig  Praynig се затеб!  
Hug  Hug  Hug

# 54
  • Мнения: 1 320
момичета, лилия-н-с има най-сериозните основания за притеснение. ако сте чели внимателно всичко, което е написала, ще знаете, че има проблеми. така че-не я закачайте с приказки за билки.
аз лично искрено й желая успех и дано най-сетне се сбъдне желанието й за бебе. кураж, лили, ще стане!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 730
Мила lilia_n_s, много бих искала по някакъв начин да ти помогна. За съжаление единственото, което мога да направя за теб е да се Praynig  Praynig  Praynig  Praynig Praynig   Искрено се надявам следващият път да имаш добри новини. Стискам ти палци.

taigi-waigi, снимките ти са страхотни. Да ти завиди човек, разбира се с най-добри чувства. #Milti

# 56
  • Мнения: 2 123
момичета, аз пак имам питане /мисля, че не трябва да отварям нова тема, но ако Съншайн и Бременка прецените... Arrow /
Във връзка с ЦС. Водя си някакви наблюдения и до вчера нещата ми бяха ясни, но днес Thinking минах през фаза сухо, лепкаво, като крем, воднисто/2 дни/ след което премина в нещо като белтък /ама какво точно не мога да ви опиша/, а до вчера сутринта този белтък вече не беше напълно рядък, а с тук таме нещо като Embarassed  Embarassed носен секрет Wink Днес вече е отново като крем.За фазите до миналия ден намерих и изчетох каквото има, но за "тук там носен секрет" и преминаване в крем, никой не казва Sign Exclamation Та затова ви моля за коментар - нормално ли е, какво означава, случвало ли ви се е Confused:  

# 57
  • Мнения: 1 419
Иринии,
При всеки е индивидуално, но доколкото мога да преценя - това при теб би трябвало да е просто преминаването от фертилната към лутеалната фаза, т.е. каквото е имало да става е станало вече, та май ти остава вече само да чакаш  Thinking

# 58
  • Мнения: 3 154
иринии, при мене не е имало "тук там носен секрет"... за първи месец ли си следиш ЦС? Да не би това при теб да е прехода от белтъкообразна към кремообразна? Ако нямаш някакви оплаквания, мисля, че това е "нормалното състояние" при теб. Знам ли и аз Thinking

Лилиа, съжалявам за лелката. След като си се решила на такава стъпка като ин-витро, защо не опитате първо с инсеминация? С теб съм да знаеш!

Тайги, страшни снимки!

# 59
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Sunshine
Ако нямаш някакви оплаквания, мисля, че това е "нормалното състояние" при теб. Знам ли и аз Thinking
Да съни, за първи месец така Shocked я следя Simple Smile По отношение на оплаквания - не по-скоро "вторични ову-симптоми" от типа на леки болки в яйчниците и напрегнати гърди... но не им обръщам внимание.Както си говорихме напоследък откакто бебеправя и след ову се появяват симтомите за Фло /в по-лек вариант/ и така - докато дойде... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт