МАРТеснки хлапета

  • 16 990
  • 268
  •   1
Отговори
# 210
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
ivap, каква работа започна?

Технически секретар във фирма за производство и търговия с машини и резервни части за месопреработвателната промишленост.
Работата е монотонна, канцеларска, скучна и това не е моето място, но в момента нямам по-добри оферти.

Колкото до подаръците за Коледа, още не съм сондирала мнения  Mr. Green. Ще проуча, но моята идея е за нещо като писта с коли, май бях гледала нещо подобно в Данет newsm78.

Мишо вече оздравява и сигурно във вторник ще се връща в дет. градина.

# 211
  • Мнения: 655
Здравейте  Grinning.
Аз вече мога да се отчета с първия подарък за Коледа - купихме пожарна кола. Остава да намерим и гараж и с сме удовлетворили желанията на Боби. Той ходи на ясла. Вчера имаха театър,но каза,че не му харесал. Представям си каква глупост е било след като не му е направило впечатление - а го чакаше този театър с такова желание.
Феичке ,за истинска костенурка ли става въпрос?
ivap,бързо оздравяване на Мишо. Колкото до работата,не се притеснявай - все ще изкочи нещо друго. В момента и при мен положението е горе-долу същото. На хубава работа съм,но съм на граждански договор,което не ме удовлетворява много. Обаче вече ми писна да седя вкъщи, така че засега работя това,но имам и други неща предвид.

# 212
  • Мнения: 952
Привет мами и от мен. Ние с Вики сме си в къщи защото в яслата има много болни и аз го спрях, че не ми се ще пак да се разболее. По добре да се гледаме здрави в къщи отколкото болни Rolling Eyes
И аз почнах вече да си мисля за идващите празници чудя се какво да вземем на Вики той освен от топки и  коли не се вълнува от друго. Като го питам какво иска да му донесе дядо Коледа и казва "подаръци" Mr. Green ама какви точно не споменава, онзи ден каза че искал топка.
Бях видяла играчка прахосмукачка много готина, като се пусне и свети в резервоарчето се вижда как се въртят едни топченца на Вики мноооого ще му хареса защото той много обича да чисти с прахосмукачката в къщи Mr. Green...че мисля единия подарък да е такъв Crazy

# 213
  • Мнения: 1 639

Феичке, за истинска костенурка ли става въпрос?

Не е уточнила , ама за истинска няма да я огрее.  Mr. Green

malka s4etka, повечето деца са така. Simple Smile
 Като гледат гомените какво правят и те веднага се нареждат. Аз й купих ютия , понеже все ме гледа мен ....ама интереса не беше голям. Понягока нарежда дрехите на куклите и ги глади , ама рядко Simple Smile))

# 214
  • Мнения: 5 370
Привет-мривет и от една майка-кариеристка.Mr. Green. Не пиша напоследък, защото просто....няма нищо оосбено при нас. Вече свикнах, че синът ми е ненормално бърборещ за годините си, че формулира правилни  граматически и синтактично изречения, че е инатче, че пампата още не е махната напълно.....и така. Продължават да спят двамата с тате си и не смятам да променям положението....има време да го отделям, и без това не ни вижда по 12 часа. Баща му иска да го даваме на градина от пролетта.....малко е мисия невъзможна, но ще видим как ще се получи. Само до обяд, обаче, следобед ще си спи у баба си.
За Коледа-сигурно ще решавам подаръка в последния момент.

# 215
  • Мнения: 1 215
.....Вече свикнах, че синът ми е ненормално бърборещ за годините си, че формулира правилни  граматически и синтактично изречения, че е инатче, че пампата още не е махната напълно.....и така. Продължават да спят двамата с тате си и не смятам да променям положението....има време да го отделям, и без това не ни вижда по 12 часа. Баща му иска да го даваме на градина от пролетта.....малко е мисия невъзможна, но ще видим как ще се получи. Само до обяд, обаче, следобед ще си спи у баба си.
За Коледа-сигурно ще решавам подаръка в последния момент.

Това все едно аз съм го писала за Емма. Не млъква изобщо, не мога да й затворя устата по никакъв начин. А като кажа Млъкни, почва на английски да мели  Mr. Green
Лошото е, че ние трябва да се отделиме защото януари като дойде новата госпожица, не ми се мисли как ще я караме. ...
За подаръците, просто незнам, нищо не съм измислила, тя толкова играчки има, че просто незнам каквое това дето го няма. Купихме й един компютър (детски) от Англия, ама с това ще мине бабата, та ние пак сме в чудене.

Феичке, защо да не й вземеш истинска. Само дето много порастват след няколко години иначе не са трудни за гледане. Аз нали гледах една допреди година, даже аквариума й беше утеснял, та я преместих във ваната...

# 216
  • Мнения: 1 639
Sallys , защото това не е реално осъзнато желание. Тя просто каза - костенурка , но нали Франклин й е любим герой. Едва ли си мисли за истинска.  Simple Smile

# 217
  • Мнения: 952
Sallys , защото това не е реално осъзнато желание. Тя просто каза - костенурка , но нали Франклин й е любим герой. Едва ли си мисли за истинска.  Simple Smile


 Mr. Green Mr. Green а може и да мисли знаеш ли Wink Снощи бяхме на гости на кръстниците и те имат малка костенурка, не очаквах чак такъв голям интерес Вики да прояви към нея но явно много сее впечатлил защото все стоеше до нея и и говореше LaughingТя милата така и не помръдна, спеше. По едно време взе да я гали по черупката и започна да я избутва от една поставка на която се беше покачила и  викаше..."скачай, скачай". Искаше да я храни с какво ли не,мандарини хляб абе изтормози животинчето Mr. Green

а я кажете какви са тези коли Макларън? на Метро видях такава но беше много голяма но на пръв поглед ми хареса.Виктор ще я хареса,много си обича малките ферарита които дават на Шел мисля и на едно макларънче няма да се разсърди:roll:

# 218
  • Мнения: 1 639
може и да мисли знаеш ли Wink
Знам.  Grinning

Момичетата по-нагоре говорят за кола Макуин , не Макларън.  Simple Smile

# 219
  • Мнения: 948
да се включа по въпроса с коледните подаръци  Simple Smile

На Мани ще купуваме скутър; аз си мислех, че е малка, ама днес бяхме на рожден ден - отмъкна подаръка на момиченцето, не слезе от проклетото нещо, и опищя всичко...Тук няма сняг, та в недъждовни дни, ще може да си го подкара веднага.

# 220
  • Мнения: 1 215
да се включа по въпроса с коледните подаръци  Simple Smile

На Мани ще купуваме скутър; аз си мислех, че е малка, ама днес бяхме на рожден ден - отмъкна подаръка на момиченцето, не слезе от проклетото нещо, и опищя всичко...Тук няма сняг, та в недъждовни дни, ще може да си го подкара веднага.



Ние имаме такъв, но в София е такава кал, че си е цяло приключение да излезем с него. Той е розов, а като се приберем е целия черен, като засъхне калта и почва да пада по пода.... Но в Лондон направо си е забава да излезеш с такова нещо по улиците.

А Феичке, за костенурката, все си мисля че на детето ще му епо- интересно с истинско животно, но забавата по гледането си остава за теб Grinning.

# 221
  • София
  • Мнения: 747
Здравейте и от мен Grinning

Аз не съм се включвала от две седмици, зщото компютъра е на ремонт. Тези дни съпругът ми донесе служебния та попрочетох това-онова. Добре сме иначе , но в тези мрачни и влажни дни си стоим повече вкъщи, обърнали сме цялата къща на детска стая и по цял ден игрем на какво ли не.

За подаръците какво да кажа- у нас така се случи, че Коледа дойде по-рано- нашия тате беше в командировка и накупил, накупил толкова много неща -и хубави и интересни- не се стърпя и всичко даде на Георги- и дрехи и играчки. Най-интересните са голям джип с дистанционно управление, куфарче  с 4 книжки за Маккуин(само че не иска да ги четем на  "иглински', а на български Mr. Green) и маратонки във формата на Маккуин, които и светят(супер кичозни ако питате мен, ама Георги умира за тях). По същото време дойдоха и подъръците от най-добрата ми приятелка от Гермния-дрехи и играчки- и тя се престарала- и тях му дадохме всичките- радва се хайвана като някое цигане. Скрихме само един комплект от 100 части( 40 от кито са различни превозни средства-коли, пожарни, самолети, полицейски разни...а останлото са пътни знаци, релси, конуси  и т.н.) не за друго, ами защото не мога да си представя да събирам и това всеки ден с огромния корем... Mr. Green
За Коледа все пак ще му купим едно колело и една тротинетка(или скутер както го пишете по-горе)Старата е вече толкова очукана и ремонтирана поне десет пъти, а смея да твъдя че това е нещото с което Георги си е играл най-много през изминалата година- миналата Коледа му я подарихме и е като сраснал с нея.

Аз искам да ви питам нещо-как се отнасят дцата ви към новите дрехи и обувки? При Георги това става все по-голя проблем- от  месец насам сме успели да пробутаме само едно яке  и новите светещи маратонки-нищо друго. Види ли нова дреха категорично отказва да я облече, ако настоявам почват ревове и писъци до небесата- съответно за проби по магазините и дума не може да става всичко купуваме на око с една идея по-голямо, а обувките- режем картонена стелка от старите , налагаме я и купуваме по-голям номер. Допреди  месец успявах да пробутам нови дрехи и обувки в рамките на няколко дни, но с много увещания и награди, но вече този номер не работи. Окъсяха му пантлоните, теснеят му обувките, но не ще и не ще. Не е болка за умиране, ама по някога ми действа доста изнервящо. Последият му отказ е - забравихме гърнето му преди седмица при баба му. Като си дойдохме купихме веднага същото-само че друг цвят, че нямаше синьо- познайте дали веднъж е седнал на него- категорично отказва, оттогава ходи само на тоалетната чиния. Единия ден се заинатих в резултат на което той се напишка, това не го е правил от половин година. Отказах се и днес прибрахме гънето за второто дете. Вече си мисля, че е някакъв психологически проблем да отказва всичко ново и непознато.

Лека нощ на всички ще гледам да се включвам от време на време Grinning

п.п. Феичке, трогна ме загрижеността ти Grinning

# 222
  • Мнения: 655
Чара,значи наистина проблема е бил в компютъра,както предположи някой.А ти как си? Я пусни някоя снимка да те видим с "огромния" корем. А иначе на въпроса ти - и при нас го има този проблем,но обикновено не по отношение на дрехите. На нови дрехи Боби се радва и ходи да се оглежда в огледалото  Laughing,много сме суетни от малки. Но понякога като се заинати,че иска нещо,което е останало у баба му,направо ме докарва до истерия.Няма значение,че вкъщи имаме подобно нещо - иска това от баба. И когато в 10 вечерта каже,че искал да ходи у баба му да си вземе еди-какво си,направо   Close. За мерене на дрехи в магазин обикновено и дума не може да става,просто защото той не се спира на едно място и за секунда. Виж обувки мерим с удоволствие,даже има случаи,когато тръгва да си излиза от магазина с новите обувки на краката,естествено преди да сме платили  hahaha .

# 223
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
И Мишо няма проблем с новите дрехи и обувки, и той като Боби е суетен и само се оглежда и фръцка. По някога казва че не иска да облича това, ами друго, но не защото е ново или старо, ами защото така му е скимнало. Известен е с ината си  Mr. Green.
Мама на Бобо, ти какво работиш?

# 224
  • Мнения: 655
ivap,работя в Инспектората по образование. Водя се нещо като информатик (понеже нямам описана длъжност). Занимавам се с изготвянето на какви ли не справки.

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 14:12 от Мама на Бобо

Общи условия

Активация на акаунт