МАРТеснки хлапета

  • 16 972
  • 268
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 639
Ами похвали се с Габи.  Simple Smile
То тук за това сме се събрали.  Laughing
Покажи ни актуални снимки да я видим колко е порастнала.  Simple Smile
Честито за новото жилище.  Simple Smile С лекота да го изплащате.  Wink

# 256
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Мамацки, минавам само да кажа здрасти и честито на очакващите!
С двама момци ми остава малко време за четене, да не говоря за писане. Мартин е от 2 месеца на градина, изведнъж порастна и на сантиметри и с акъл Laughing Такава бъбрица е станал, как не го лови мускулна треска на устата не знам. Днес го излових да "учи" Фабиан как се чистят зъбките с четката. Идеята е похвална, само дето аз се оцъклих да не навре прекалено навътре четката в устата бебешка и да последва повръщане Sick
Всекидневието ни е приключенско, от време на време вдигам децибелите сърдито, но в повечето случаи пада смях. От неволя Мартин научи всички марки коли, които минават тук и по пътя до градината се огласява кое какво е Crazy кой знае какво си мислят шофьорите вътре като видят подскачащо дете сочещо към тях. Като минава на зебра задължително маха на чакащите. На баща си прави забележки да дава навреме мигач, когато сме на път с колата ... какво ли ме чака след време ooooh!
Бъдете здрави и се усмихвайте по-често!

пп Мама Веси, Деметра копнее по теб в чужбинския

# 257
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Чара, разкошна булка си !!!!!
Ще предвидя коша сред коледните подаръци. Щом издържа набезите на Гого, ще издържи и Мишо  Mr. Green.

Мишолина, Мишо познава доста цветове /жълто, червено, синьо,зелено,оранжево,кафяво,бяло,черно,розово,лилаво,сиво/. Много обича да ми обяснява кое какъв цвят е. Май се научи на цветовете покрай любимите си коли Wink.

Мамо Веси, много са ти готини командосите. И аз ще имам предвид бабините ти лекове за кашлица.

Салис, желая скорошно оздравяване на Емма.

Пък Мишо днес ще ги снимат в детската градина за календар. Репетирахме в къщи естествени усмивки, но той все изкуствена я докарва. Позира детето  Mr. Green.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 09:20 от ivap

# 258
  • Мнения: 980
Горска Фея, няма да се похваля от нея - пак хърка и кашля, но ще пусна няколко снимки от миналият ден. Милото ми селянче... http://good-times.webshots.com/album/561648832IomFTz

# 259
  • Варна
  • Мнения: 2 576
c'Mon, много е пораснала малката принцеса Simple Smile, голяма сладурана  Hug.

Чара, разкошна булка си !!!!!
Присъединявам се  Peace.

Mama Vessi да попитам за лека с орехи, колко мл. трябва да е водата?

Скорошно оздравяване на болничките сладури!

# 260
  • Мнения: 980
Опитах да кача и едно филмче от днес http://good-times.webshots.com/video/3006436550068129958HnjeAx, но не мога нещо да го пусна.

# 261
  • Мнения: 1 639
c'Mon, голяма бърборанка и сладуранка!  Grinning
Благодаря ,че сподели с нас.  Simple Smile

Аз пък да се похваля днес са дали стихче на Дариа да го учим у дома.  Simple Smile 
Да си призная смесени чувства изпитвам.  Mr. Green

Tedulina, аз на око ги меря орехите.  Grinning Имам един малък чайник, в него по традиция вечер като се приберем с Дариа си варим чай. Сипах около 300мл вода и като завря прибавих няколко ядки ....

# 262
  • Мнения: 5 370
Опитах да кача и едно филмче от днес http://good-times.webshots.com/video/3006436550068129958HnjeAx, но не мога нещо да го пусна.
К'мон, и ние сме фенове на "Ну, погоди". А тази серия, дето върви, докато си снимала, мисля , че я разпознах-заекът си поливаше цветенцата, а вълкът се мъчеше да се докопа до него.По едно въже. Mr. Green
Само дето ме мързи да ги сложа серийките в ДВД формат, че само на компа може да ги гледа,

# 263
  • Мнения: 948
С'Моn, колко е пораснала Габи!!!! Сетих се когато за пръв път се видяхме в Пловдив, какви малки кифли бяха, по на 3.5 месеца! Радвам се, че се появи пак  Simple Smile

Ние ще сме в Пловдив за 2 сватби през август, и надявам се преди това (брат ми чака бебе-мартенче-момиченце... Heart Eyes ще съм леля!!!) Дано сколасаме да се видим! Каква е тази трета сливица; какво ще я правите; вади ли се?

Мариана днес не беше на градина; киха и кашля  Tired Мразя го този сезон...Добре поне, че бебо опазваме засега  ooooh!

# 264
  • Мнения: 1 502
Тедулина, виждам, че Феичка ти е отговорила, за количеството вода и аз така на око, приблизително 300-400мл. вода.

# 265
  • Мнения: 980
Благодаря за хубавите думи за Габи Simple Smile  Не мога да я снимам вече нормално - на снимка или клипче, защото почва да се смее престорено или да се държи неестествено.

Много, много благодаря Mama Vessi за рецептата за кашлица с орехи - давам вече три дни и макар, че още кашля поне не вдига т и не се налага антибиотика (според мен) който лекарката ни изписа.

misholina и аз често си спомням за първата ни среща с малките мишлета... пак да си направим една, много ще ми е интересно. И на мацките със сигурност. Simple Smile Дано на Мани  й мине бързо, ох, само да станат на по 3-4годинки мисля, че няма да е така с боледуването, дано.
Поръчах си от този АД Ликуид фор кидс, пием го от3 дни и се задържахме, дано наистина да има ефект.

Третата ни сливица е резултат от яслата и постоянните сополи, които тя ни докарва. Само да мине покрай нея някой вирус го лепка и почва да текат реки, които се стичат назад и възпаляват гърлото... На три годинки ще направим иследване при четвърти лекар и ще я оперираме, ако още се налага. Не е нищо страшно.

Сега е 22.15, а Габи още си играе на кораби във краката ни Tired Кога лягат вашите деца?

Днес бях до Пампорово, Девин, Смолян и Чепеларе. Нагоре вали сняг и е много красиво, кога ще дойде и при нас... Party

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 23:18 от c'Mon

# 266
  • Мнения: 5 370

Сега е 22.15, а Габи още си играе на кораби във краката ни Tired Кога лягат вашите деца?
Когато е с нас-около 22.30. Баба му бързо-бързо го строява в 21-21.30 да е в леглото. Mr. Green

# 267
  • Мнения: 1 215
Здравейте и от мен, отново!
Емма вече е по- добре, температура няма, каш;я по- малко, а и стана голям фен на млякото с канелата, само това иска Grinning
С'Моn, ние имаме голям проблем с лягането, може би защото не ходи на детска градина. Определено обаче каквото и да правя не мога да я сложа да легне преди 23.00. Ей го и днес, пазарлъци, чудесии и заспа към 1.00 сутринта. То не беше "Мамо, много те обичам, нали сме приятелки, Мамо не ми се карай, че ще плача, Ей сега заспивам...", абе ад направо
Само незнам какво ще правим като дойде бебето newsm78 newsm78

# 268
  • Мнения: 1 639
Заповядайте в новата тема   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт