Имаме си четири бебока вече, а ОКТОМВРИ още е далече!

  • 9 713
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 283
Mirama, радвам се, че идва момента, в който да я изпишат. Сега ще си повече с нея! Ще чакаме с нетърпение да се приберете заедно в къщи  Hug

 Hug Hug Hug

Хайде и аз да се разпиша!!!  bouquet

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Може ли сега и аз да не се запиша!?  bouquet

# 17
  • Мнения: 27
Ей ме и мене, все още болна  Tired
днес обаче бях на жк и новините са смущаващи-бебо гони 3 кила, седалищен е още дивакът му неден и ако до по-другата седмица не се обърне ще ми назначават секцио smile3518 . Отговарял по размери на 37 г.с.  #Shocked Кво стана тука не знам-ебаси слона   261uu
Мацки мерси за инфото за кръвното. И днес ми беше високо, ама забрайх да кажа на лекарката   baduu . Абе тъпо парче съм си и туй то!
Офффф адддски ме е яд, че и утре ще пропусна лекцийката на 9м.  cry
Ма не мога да рискувам да дойда и да ви натръшкам всичките, то и един да заразя пак лошо  smile3518 , затва ще си трайкам вкъщи и само ще ви завиждам.... Даже и книжката дет ви казвах не мога да сканирам, щото за тая цел тря да ида до кабинета на мъжо, а той все пак работи с хора и деца... Абее е тва е като кажат карък хората, всъщност имат предвид не Марко Тотев , а мене  Tired Face . Охх пак ми е лошо, махам се  Sick

# 18
Оп да се запиша и аз в новата темичка !!!

Mirama много се радвам за теб, от утре вече ще бъдете постоянно заедно с малката Калина  Hug  Hug  Hug

За Варненската срещичка и аз съм там в 9.10 под дървото  newsm68

За обменната карта и аз нямам. От ЖК ми дадоха едно безсрочно направление за болницата и толкова, каза че друго не ми трябва. Ама аз на 20 - ти съм на преглед при лекаря при когото ще раждам Скочев и смятам да го питам.  
Да ви се оплача днес цял ден се разправях с държавни институции   #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Нали съм безработна та ходих до социалните служби, че там не можем да се разберем с една приветлива служителка  Twisted Evil
После и до общината ходих да си сменя личната карта , че сменяхме апартамента с татенцето, пък и нали се ожених та да ми сменят и местожителството.... Абе луда работа.... Имам чувството, че в държавните институции с конкурс ги избират : колкото по злобни изнервени и неприветливи толкова по добре ...  #Cussing out

Айде стига съм се оплаквала ... Лека ви вечер и много целувки по тумбаците...  Hug

# 19
  • Мнения: 24
Много съм доволна! newsm44  Успях да променя бройката на очакваните бебчета и октомврийски мами. Дано само да не съм сбъркала в сметките , ама броих два пъти и това изкарах. Ивонка не можах само да вмъкна линковете от старите ни теми. Това вече не знам как става. newsm53

Nadin 79 , и теб записах . Ти първо бебче ли чакаш? Аз така те вкарах , ама ако съм в грешка , съжалявам. Казвай и ще оправим нещата. newsm53

Мирама, ти защо ще влизаш в болницата?  newsm12

 
pra, защо не се обадиш за кошарката в магазина на Чиполино направо и да ги попиташ? Ето адреса и телефона им, намира се в Красна поляна:
бул. Възкресение, бл. 87, бх.11, тел.: 02/822 80 21, 0884 554 774, www.chiploino.com

newsm10 Така и ще направя.

# 20
  • Мнения: 1 572
Здравейте в новата темичка. Браво на майстора   bouquet

Габи голям майтап е с тези в Токуда  Mr. Green Аз бях записана при Лазарова, но си забравих часа .... и звъннах в АГ отделението да ми го припомнят. Обажда ми се едно любезна девойче и аз и обяснявам какъв ми е проблема, а тя гениалната ме пита "А за колко часа сте записана?"  rotfImbo
Та започвам отначало разясненията, как съм си записала час преди месец, че е за еди кой си ден, но не помня от колко часа е консултацията, затова да ме провери в компютъра по ЕГН и клиентски номер та да ми припомни. А тя пак "Е да де ама за колко часа сте?"  smile3538
На третия път загря какво я питах, особено след като и дадох жокер, че се колебая м/у два часа  Mr. Green
Карина, след 1та ми консултация при д-р Лазарова бях много много разочарована, но от мързел и чудене не си анулирах второто посещение. Като отидох тези дни, намерих направо друг човек. Жената беше изключително любезна, заинтересована, разясни ми много неща, каза ми какви специалисти да посетя преди следващата консултация, даде ми направление и т.н.  Не ме гледа на ехограф, за да ми спести пари, защото имах пресни снимки от ЖК, та тях разгледа. Предродилната ми консултация ще включва пълна програма - вагинален преглед, ехо, тонове и т.н. Поиска да нося къде що медицински документ ми е издаван по време на бременността. Записах се при нея за раждане и съм 100% в списъка, макар че термина ми е доста по-далеко от твоя. Освен това се допитах до няколко майчета родили август при нея и мненията са само положителни, както за секцио, така и за нормално. Аз я оплюх преди, явно прибързано, може да не е била на кеф тогава, случва се.
Та пиша подробно, ако решиш да се върнеш при нея. Тя като главен лекар в това отделение може и ще те запише веднага пък било и за раждане при колега.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 555
Mirama - хайде по-бързо мине тази последна седмица в болницата за вас двете и се върнете в къщи!  Party

polly1234 - Ееее...Поли какъв е тоя грип... Sad Нали и Нигелка ти пусна магийка...така че трябва да се оправяш бързичко... Wink
А за беб - браво и вие сте едни големички.  Laughing Да е жив и здрав юнака и дано се обърне, за да не те режат!  Praynig

pra - аз ги вмъкнах линковете към старите теми вече.  Wink Търсех до сега и нови буквички, поне за October babies , че с тези имам чувството, че се печем на бавен огън... Rolling Eyes , но нищо не мога да си харесам. От 40 мин. сайтове разглеждам....все едно не знам и аз какво ще избирам.  hahaha

# 22
  • Мнения: 1 895
Момичета,mecheto също е вече мама Wink


Вчера 10.09.2007г. в 20.00ч. мечето стана мама на две сладки меченца!  Laughing
След секцио се появиха Александър /2660гр., 50см./ и Самуил /2000гр., 48см./.

# 23
  • Мнения: 2 100
tam_tam, Скочев не се ли заема само със секцио?  newsm78 Ти секцио ли ще раждаш или пак не съм в час  smile3538 Щото и аз съм при него...та за това питам Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6
Kremi (двойна доза) - aз вчера изшпионирах вашата тема в близнашия форум  Blush и съобщих новината. Още веднъж обаче ще пожелая на Мечето и малките мечета бързо възстановяване.  smile3525 smile3525 smile3525

Аууу...какви празнични буквички! Точно като приветствие за новите бебета, които ще се появят скоро!  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 195
 Laughing хей момичета и аз реших да се развихря Simple Smile смених буквичките че и аз като Ивон имам чуство че се печем на бавен огън Simple Smile Дано да ви харесат Simple Smile
Пък и аз имам чуство че скоро ще ни изненадат с  бебчетата Simple Smile че да ги посрещнем подобаващо  newsm51

Леле вижте това Бебе гигант се роди в Хасково

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 19:12 от Mpulle

# 26
  • Мнения: 157
Лелееееееееее, а аз се притеснявам, че моето дръмбазъче върви дребничко. Това, гигантчето, майче е по-притеснително!!! Thinking

Да са живи и здрави и мамата, и то!

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 20:08 от viodidi

# 27
Здравейте и честита нова темичка.. Hug

Преди малко се връщам от консултация, но няма нищо почти за казване Crossing ArmsОт както ходя вече всяка седмица само кантара, метъра и кръвното...нито видеозон, нито нищо.. ooooh! Викам си сигурно вече ще има бъркане..това-онова...ама нъцки.. Naughty  Не че имам голям мерак ама раждането наближава, пък не са ме гледали за проблеми във влагалището нещо.. нито за разкритие Rolling Eyes
 newsm78 Незнам колко ни е голяма бебата, но на последния преглег на видеозон казаха, че е с една седмица напред...а сега последните две седмици като ме мерят само с метъра казват: "Ммм..малко е това бебе" ooooh! newsm78 Как така първо е голяма после изведнъж малка...  Tired Обиколката на корема ми е 96 см..малко ли е незнам, но по това съдят че и бебка е малка.
Иначе е слязла доста надолу и доки каза, че наистина може да не дочакаме октомври, което пък ме радва, защото нямам търпение вече.
Това е за сега..прияна вечер на всички  bouquet

# 28
  • Мнения: 343
Ние с бебчо сме добре Отговаряме си на седмиците Новото е че бебо се е обърнал но нали ще съм секцио това сигурно няма значение Момичета вие как сте с косите моята не капе станала е по гъста и е започнала да се къдри имам едни големи къдрици сигурно е от бременноста винаги съм имала права коса
Честити юнаци на  Мечето и такива хубави имена имат да са и живи и здрави

# 29
  • Мнения: 948
Момичета вие как сте с косите моята не капе станала е по гъста и е започнала да се къдри

Така е, през бременността не пада  Simple Smile Моята е огромна; хем се подстригвам по-често, ама иначе съм като Чубака.

После, за съжаление, ще започне много да капе  Tired, докато се възстанови организма.

Хубава темичка   bouquet! Имам чувството, че няма да е актуална бройката в заглавието много дълго време...колко народ влезе в девети месец вече  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт