Българско сиропиталище за деца втрещи света!

  • 44 171
  • 852
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 4 392
Някой забеляза ли , по какъв начин беше представена новината за протеста снощи по БТВ? Rolling Eyes

# 841
  • Мнения: 4
До сутринта не можах да заспя от ужасяващите кадри.
Според мен филма трябва да се пусне в български ефир(в парламента надали ще е вазможно), за да се 'събуди' човещината в повече хора , да се намерят повече начини за помощ.
Протеста е добро начинание , но много хора които искат няма да могат да отидат(като мен), защото ще е в София.
За мен лично проблема е по мащабен - има и др, такива домове не е един, нали ?

# 842
  • Мнения: 4 195
Някой забеляза ли , по какъв начин беше представена новината за протеста снощи по БТВ? Rolling Eyes
да
по странен
един доста прилежен дом показаха...........

# 843
  • Мнения: 549
Някой забеляза ли , по какъв начин беше представена новината за протеста снощи по БТВ? Rolling Eyes
да
по странен
един доста прилежен дом показаха...........

Да, и лелката колко старателно подреждаше ябълките на масата...Май се чудеше това нещо къде точно трябва да седи.  Щях да падна! Вижте колко сме грижовни! Колко полезна храна! Даже плодове са намерили! Големи! Всичко изглеждаше хубаво  Rolling Eyes Абе, тия майки какво искат точно? За какво се борят? Какъв им е точно проблемът?
Ей , ама за сетен път се убеждавам как медиите могат да промиват мозъци. Иначе физиономията на Гена Трайкова беше доста измъчена и състрадателна, та нещо и на мен не ми се върза цялостната картинка.

# 844
  • Мнения: 7 091
ТОку-що изгледах филма....просто не мога дори да го коментирам...
Исках само да предложа, ако не е късно, разбира се нещо за протеста.
Опитах да прочета цялата тема, но просто нямам възможност и сигурно съм пропуснала нещо, но исках да попитам ( ако е дадено вече такова предложение, извинявам се), не може ли да се наеме телевизионна стена и да се пусне филма след протеста на някой от площадите? Едно време за мачовете можеше, защо да не може и сега, особено след като има разрешение за ползването на филма и от авторката.  newsm78
Ще го напиша това и в другата тема, надявам се повече хора да могат да го видят това! Разпратила съм на всичките си познати в БЪлгария, никой от тях дори не беше чул за филма или за протеста!!! Това е просто кощунство!
И трябва да ви кажа, не ме потресе най-много филма....ПОТРЕСЕ МЕ РЕАКЦИЯТА НА МИНИСТЪРКАТА на "СОЦИАЛНАТА ПОЛИТИКА"!!!!
За мен такова отношение към деца, било то с увреждания или без , няма значение, е престъпно!!!
Как е възможно "СОЦИАЛЕН" министър да има подобно отношение към децата с увреждания???????Как е възможно въобще нормален човек да има такова отношение?! От камък да си ще разбереш, че това не е нормално!!!!
Извинявам се, просто много съм емоционална в момента, но просто виждам какво е мисленето на хората тук, в САЩ и отношението им към децата с увреждания, условията, които се осигуряват, грижите, какво се прави...просто е чудовищен начина, по който се гледа на тези деца и се гледат по-зле дори от домашни животни!!!!
Направо нямам думи...... Cry

# 845
  • Мнения: 2 386
Има много теми по въпроса и информацията е пръсната... Защо не се закове и обедини една голяма, обща тема? Само предлагам...

Прочетох фамилиарния и сух отговор в другата тема(  #Cussing out ), но няма да го коментирам.. Институции, алчност, немърливост и нечии грозни интереси убиват деца, за Бога! Трябва да спрем всичко това!
Разпратих информация на всичките си познати и приятели в София за протеста утре. Много ми е криво,че съм далеч и не мога да бъда по-полезна..Още по-криво ми е като съпоставям нещата в САЩ и в Бг(знам, че са несъпоставими всъщност).
Децата са деца навсякъде и заслужават да живеят нормално и щастливо ...  Cry Cry

# 846
  • Мнения: 1 878
Има бе мацки, има и закована тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226970.0

Няма как да не станат много темите, за проблема се разшумя не само в нашия форум, а из www
Дано така сме активни и днес на протеста  Hug

# 847
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
ужасно е..гледах филма..по тежък филм не съм гледала..почти през цялото време плаках
сега като се сетя пак ми се доплаква..и за този Стоянчо...и за Диди..момичето,което чака майка й да я вземе и пише писма всеки ден..а всъщност никой няма да я вземе..просто сестрите така я лъжат..иде ми сега да захвърля всичко и да отида там..незнам с какво бих помогнала ама съм си казала, че някой ден ще отида да видя тези деца..адски гадно ми стана като даваха гробището..аз се казвам Белослава..но съм щяла да се казвам Бояна..и показаха гробчето на някакво момиче Бояна .. родено на моята дата.. Иванова...дядо ми се казва Иван .. може би прекалено много чувства отдадох на този филм, но определено ще направя това, което обещах!
а, държавата ни е под всякаква критика..не ми се говори...

# 848
  • София
  • Мнения: 62 595
Сега журналистката от ВВС излезе виновна, че подвела персонала. Повтаря се същото като с филма за олимпиадата и Батето.

# 849
  • Мнения: 3 504
Протести да има и в цялата страна... подписки, мнения...

А изненадващо да се пусне филма на политиците.... а дали ще ги трогнееее, те не познават тези картинки на бедност, немотия, болест. Те са заобградени от лукс, пари, внимание.... но за съжаление действителността я има в този филм и тя е жива.

Винаги, когато има медии, където и да си - всичко е наред, всичко е подредено, красиво...

Трябва изненадваща стратегия, когато не те чакат, ти да атакуваш.

# 850
  • Мнения: 2 249
ПО МОЛБА НА МНОГО МАЙКИ,КОИТО СЕ ЗАТРУДНЯВАТ ДА СЛЕДЯТ 3 -ТЕ СТАРИ ТЕМИ-ПУСКАМ ЕДНА ТЕМА ЗА ОТЗИВИ
 МОЛЯ ПИШЕТЕ В НЕЯ


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230327.new#new
 

# 851
  • Русе
  • Мнения: 112
  bouquet  

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 23:26 от 5ia

# 852

Общи условия

Активация на акаунт