Трудно ли ставате сутрин ?

  • 4 562
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 799
Трудно естествено...Когато съм първа смяна на училище започваме от 7.45ч.,а аз ставам към 4,5ч.,за да уча,а си лягам към 12 и половина...Последните часове в училище не зная къде се намирам и като се прибера в нас лягам да спя,но не за час,а някъде около 3 часа и така ми се разбива всичко,понеже вечерта не ми се спи...и така едно и също,поне тази година първият срок съм втора смяна и пролетта ще ставам по-лесно сутрин...а пък е и последна година в училище:)
От както съм завършила училище все се чудя какви са тези изроди, които са решили, че учебните часове трябва да започват в 7:30? И как, по дяволите, съм успявала да ставам толкова рано в продължение на 12 години? newsm78 Мистерия...  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 2 849
Поспалива съм ,ама много .Имаше период детето като се събуди ,играе в спалнята около мен и си отспивам поне още30-40 минути , Embarassed

# 62
  • софия
  • Мнения: 4 992
абе за ставане ставам - ама с колко зор само мъжа ми (и съседите знаят) защото вечер най прилежно настройвам трите аларми на телефона.След като всички си изпеят програмата мъжа ми връхлита "пилеееееееееее, блока е буден можеш да ставаш...."

Аз преди 10 дни напуснах работа, но като си тръгвах един колега ме разсмя истински.Преди време работих в магазин и моя колега ми беше управител - милия не можа да се справи с мен, аз по- рано от 10 не отивах.но бях добър кадър и баш шефа явно му беше казал да не се притесняа че не може да ме вкара в пътя - важното е че много добре работя.След почти 2 години ме повишиха и ме назначиха  в офиса където мърдане няма.Шефа е много строг и много държи всички на линия в офиса в определен час.Ами познайте! с мен не успя - то не бе удържане от заплати , то не бе чудо.Та накрая като си тръгвах моя колегас усмивка вика'Еййййй, много ще ми е мъчно че си тръгваш ама поне заедно съм доволен - аз не те научих да идваш навреме ама и Шефа не успя.....

аз и на училище след 10 клас по рано от 3 час не ходих.не нарочно, просто винаги се успивах.то беще и далече.Признавам че искам да съм като ранобудните.Понякога така се нахъсвам и си приготвям всичко от вечерта - резултат "Йок".Още само 10 минутки.....

аз съм трагичен случай.Това лято като ходихме в Германия с щеерката и аз изобщо не легнах, щото а съм легнала а не съм заминала.Та бавно бавно си оправях багажа (цяяяяяяяла нощ) и душ си взех и в стената блях......

# 63
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Много ми е трудно ставането още от малка. smile3507Така си и остана до ден днешен. Tired
Научих щерката,да се излежава до късно със мен.  sleepuuВечер подготвям дрешките за градината на Боби и сутринта със татко си се оправят със миене и обличане....мене не ме закачат.

Тази неделя имахме планове да ходим на гости при майка ми,е само,че отидоха само някой мъжът ми и синът ми.Ние със Преслава,решихме,че е много рано да тръгваме по разходки във 8,00 часа.
Когато майка ми попитала Боби,къде сме със Преслава....Боби без много да мисли казал"Ми мързи ги бе бабо да станат,оставихме ги да спят и затова не дойдоха" Mr. Green
Преди да изляза във майчинство,всяка сутрин съпругът ми се виждаше във чудо,докато ме събуди и тръгнем плавно и славно за работа.То не бяха молби,то не бяха обещания,то не беше чудо.....

При мен ни аларми на телефони,ни на часовници важат. Rolling Eyes
Чудя му се на мъжът ми понякога,как успява всяка сутрин във 6.00-6.30 без часовник без някой да го буди да е на крак. ooooh!

Луд човек.....  33uu

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 09:00 от ivka10

# 64
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Буди ли ме часовник, ставам трудно. Ако се събудя сама, и тъмно да е, ставам лесно. Само дето посмъртно не мога да се събудя сама в ранен час.

# 65
  • Мнения: 560
Малееее,преди 9 е една мъкаааааааааааааааааааа...........

# 66
  • Мнения: 375
Аз съм нощна птичка - стоя до 1-2 през нощта без проблем, но за ставането не ме търсете преди 9 ч.  Joy

# 67
  • Мнения: 648
   Водя се от поспаливите, като малка ми беше много трудно ранното ставане, но с възрастта проблема изчезва Mr. Green
И моята работа не изисква да изпреварвам петлите, но за да имам малко време и за себе си, преди да организирам и малката, се измъквам  доста преди нея. Осъзнавам го като голяма промяна при мен в събота и неделя, когато обикновено спинках доволно, а сега ставам обидно рано за почивни дни Crossing Arms

# 68
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това лято си починах добре и сега не ми е трудно да ставам в 6ч., даже и да нямам спешна работа, пак в толкова ставам. Но само след месец усилена работа, ще започне да ми се доспива рано и да не ми се става рано. И така до следващата почивка(ваканция).

# 69
  • Мнения: 1 299
Много трудно ставам сутрин...дори и в 11 часа да е пак ми е кофти... все ми се спи... Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 1 176
Ако трябва да ставам зимата - все ми е рано и все ми е трудно. Иначе като цяло мисля, че не съм чак такъв тежък случай. 9 часов сън ми е достатъчен.

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 973
Да, трудно ставам и ми се спииииииииииии. Иска ми се да науча дъщеря ми да спи поне до 8ч. (заспива към 22,30-23ч.), но засега удрям на камък , с някои изключения.

# 72
  • Мнения: 2 697
Много трудно ставам сутрин...дори и в 11 часа да е пак ми е кофти... все ми се спи... Rolling Eyes

Същата история и при мен, нощна птица съм, което значи, че понякога спя твърде малко и цял ден се прозявам smile3507

# 73
  • Мнения: 2 149
Ставам рано- в 8.Свиква се Wink

# 74
  • Мнения: 3 334
поспалана съм и трудно ставам и се разсънвам

Общи условия

Активация на акаунт