НОЕМВРИйче скача,рита бясно,скоро във корема ще му стане тясно

  • 12 339
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз пък Таня само веднъж я изкъпах в стаята и от тогава все в банята.
Ето http://family.webshots.com/photo/1244255528052362338xJNoUk?vhost=family

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 19:27 от Jutoo

# 271
  • Мнения: 3 428
Jutoo,линка не работи

# 272
  • София
  • Мнения: 3 679
Оправих го  Simple Smile

# 273
  • София
  • Мнения: 2 437
Ейй..мамиии...радвам се, че харесахте комплектчето. Стоплихте ме  Hug

Бразилка, имай предвид, че стъклените шишета трябва да се изваряват в тенджерка, т.е. не стават за стерилизатор. Иначе и аз мисля, че това е най-доброто за бебока  Peace

арабела, точно такова противоалергично, испанско одеало имам и още го ползвам за детето...сега ще премине за бебето, де Wink Но е много качествено, това е една от най-сполучливите ми покупки. Само внимавай, че има много ментета на него! Моето е това синичкото  Heart Eyes http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=976. Купи си няма да съжаляваш.

За къпането и ние доста време го къпехме под чешмата. После пък таткото го гушкаше под душа и го измиваше там. По-добре му беше под такава струя и много се кефеше  Grinning Чак, като стана тежичък го положихме във ваната в банята.

Jutooo, много яка кака  Grinning Ама коса имааа...страхотна кукла е  Grinning

Ние сега се връщаме от бригада и се чуствам много пълноценно! Развивах с един винтоверт ламперията в кухнята и много помогнах на милото Heart Eyes А пък Любака вземаше всяко винтче и го слагаше в кутийка  Grinning Голям екип сме Grinning
Сега ще метнеме нещо на скаричката и засядаме пред ТВ-то.

Чао от мен и до после!

# 274
  • Мнения: 157
 Diana_T  комплекчето е невероятно.Аз мойта кака си е къпя от самото начало във банята.
Някоя от вас да е ползвала козметиката на нивея бая се чудя защото има раница такава която струва 26 лева и е много изгодна вътре съдържа мокри кърпи голам пакет,шампоан,сапун,кремче,олио и някакви мостри а мисл че имаше и отделно един малък пакет мокри кърпички или кутия не съм много сигурна.
Давайте мнения.

# 275
  • Мнения: 324
Вярно ли, че стъклените шишета не могат да се стерилизират в стерилизатор?  Shocked  Shocked И в електрически ли? Аз имам останали 2-3 на Чико и понеже ми дадоха един електрически на Авент, мислех тези дни  да го пробвам точно с тях как работи. Имаше да събирам стъкла, предполагам  Laughing
Ех, мислех да си ги ползвам, но при наличието на стерилизатор, да варя води и на котлона - май ще ме домързи  Whistling
Диана,а как да разбера дали е менте одеалото?  Rolling Eyes
Не искам да поръчвам от нета, искам да го огледам и да си избера разцветка и десен. Тук навсякъде са в порядъка на 33-34 лв, дали това са оригиналните или ментетата  Laughing

# 276
  • Мнения: 14
 Lary почисти си пощата. Вече два пъти се опитвам да ти пиша на лични и все не успявам.
 
  Jutoo наистина голяма сладурана е твоята щерка.
  
Аз Митко го къпах в стаята до към годинка , защото тогава живеехме в къща и много трудно може да се отопли банята. Но сега мисля направо в банята да се къпем.
  
Аз обаче днеска прекалих с разходките и май пак мепонаболява ниско корема Shocked Не е на добре тая работа ми се струва.

# 277
  • София
  • Мнения: 2 437
арабела, такава им е цената. Ментетата са до 25-30лв, материята е лъскава една, а власинките падат. На пипане скърцат. Не знам повече как да го опиша  Rolling Eyes
Стъклото се нагрява повече от пластмасата и стопява стерилизатора. Така знам аз, но не съм изпробвала.

# 278
  • Мнения: 324
Оле-оле, значи и стерилизатора е можело да съсипя  ooooh!
Благодаря за информацията за одеалцата!   bouquet

# 279
  • Мнения: 3 428
и аз се интересувам от мнение за к-та на Нивеа

# 280
  • Плевен
  • Мнения: 238
И на мен ми харесва комплекта на Нивеа,но не съм чула никакъв отзив за бебешките им неща.

# 281
  • Мнения: 421
Браво за новите Октомврийски Септемврийчета - да са живи и здравички Simple Smile

Ам... Диана мноооого ми хареса комплекта ти за изписване!!!!  Много ! Направо съм влюбена! От къде го купи  Flutter  искам и аз такъв  Rolling Eyes

А Цеце за комплекта... значи 130лв е - помпа,две малки шишета,2 големи шишета,2 врътки си биби за шишетата,два студени компреса за гърдите (от тия дето го държиш в хладилника) и 4-ти подплънки за гърди + много хубава чант,която предполагам ще ми влезе в ъпотреба като разкарвам помпата наляво надясно,а и след това!  Ама не знам,не съм се интересувала по отделно кое колко пари излиза...  

# 282
  • Мнения: 3 205
Само чантата (нали за Авент става въпрос ???) май е 35 лева, аз имам такава - вървеше с количката, дето я взех. Малко е мъничка, но пък има термоотделение за шишета, което запазва температурата - много е удобно. Лошото е, че не се пере.

# 283
  • Мнения: 421
А ето и едно две залгавия ... въпреки,че не съм във вихъра си май..

          Ноември бавно наближава,любов с чували ще раздава!
          Номврийките надминахме стотина и все по-сплотена става нашата дружина!
          Чак Ноември сме решили всички бременилки да се превърнем във родилки!
          През Ноември с бебе на ръце,таткото вкъщи ще ме заведе
!

юл4е  добре,че си ти...аз още май не съм разучила всичко и така и не бях се светнала,че това е термоотделение,но сега...видях   bouquet

# 284
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Вижте сайта долу, ако не го знаете. Ще ви помогне при избора на козметика. Продуктите с най-високи точки са най-опасни..


http://cosmeticsdatabase.com/browse.php?maincat=babycare


Общи условия

Активация на акаунт