Survivor - Експедиция Робинзон

  • 15 108
  • 312
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 912
Егати раз-конспирацията Grinning
Това предаване така мудно се точи, по-зле и от сапунка, дори хубавият Владко не може да ми задържи вниманието на този канал Tired
май България е твърде малка за такъв тип реалитита-няма как просто да не се разбере кой кой е, с кого се познава и какво е станало с него Crazy

# 286
  • Мнения: 740
Не съм фен на реалитата, няма да следя и това, обаче ако може Тони на ЛС да ми каже победителя. Искам и аз да хвърлям кьор фишеци по форумите  Joy

# 287
  • Мнения: 9 095
ами да се научат да го излъчват по време на снимките, то затова е така, щото после могат да го разбията на колкото си епизоди искат и да си търсят пълнежи, малко ли са им 20мин реклами незнам hahaha

да ви обадя най- новите клюки, на Ани Салич мъжа й, Бранко, щели да го махат, защото издал клюката кой печели Joy Joy Joy и Джина Стоева щяла да спечели накрая Joy Joy

Тъй ли, да не би мъжо на Али Салич и Джина Стоева да са ..........Wink
Тя Ани Салич за това ще да е била на острова  hahaha
Контрол из късо  Mr. Green
 

тука вече ще се изкажа, що да е контрол, моя мъж да беше тръгнал, аз тука ли щях да стоя, я на Карибите Mr. Green

# 288
  • Мнения: 1 715
Хайде и аз да споделя, че познавам Дилян и съпругата му много добре .. Mr. Green

Момчето е симпатяга и никъде не е споменал, че е стоматолог.. Хм.

Има и още..  Mr. Green


П.С. Моля няклой да ми даде линк - искам да видя първото предаване или поне представянето им.. а с арена не мога от тук..
Тук го има http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=871&bm=2

# 289
  • Мнения: 183
Аз да попитам - дават ли им слънцезащитни продукти? Че на този остров, с това слънце ....не ми се мисли. Иначе и на мен ми стана жал за безработната - не е хубава - аут Sick! Но те затова и си платиха Twisted Evil.
няма да ги пече много,доколкото си спомням в новините даваха,че сами е валяло ooooh!
те милите дрехи нямат,а обувките им ги дадоха за мисията newsm78 да не ходят боси

# 290
  • Мнения: 9 095
Аз да попитам - дават ли им слънцезащитни продукти? Че на този остров, с това слънце ....не ми се мисли. Иначе и на мен ми стана жал за безработната - не е хубава - аут Sick! Но те затова и си платиха Twisted Evil.
няма да ги пече много,доколкото си спомням в новините даваха,че сами е валяло ooooh!
те милите дрехи нямат,а обувките им ги дадоха за мисията newsm78 да не ходят боси


какво милите, тръгнали на Сървайвър, все едно че ще ходят да пият кафе, така им се пада, ама все си мисля че са оглеждали и физиката на жените Thinking

# 291
  • Варна
  • Мнения: 815
Абе, не знам кой ще е победител, но знам кой ще изхвърчи утре.
Ще изгонят ЦВЕТИ (манекенката с плитките).
Не успях да гледам епизода от 20.00, но си го дръпнах и на кадрите от утрешния епизод,точно когато водещият седи с листчето в ръка, камерата снима откъм гърба му и се разчита ЦВЕТИ на листчето.
То си е логично, че нея ще изхвърлят - супер неадекватно същество е.

Със сигурност ще бъде тя. Не съм видяла какво пише на листчето, което държи водещия, обаче нея я познавам лично и тя като се върна от острова тръбеше, че се е разболя на третия ден и си е тръгнала по собствено желание. hahaha Joy Чак си вярваше като ми го разказваше това, все едно никой няма да види, че са я изритали.
И аз искам нея да я изгонят. И на мен ми се стори, че на рекламата на днешния епизод, на листчето в ръцете на водещия пишеше Цвети или Меги. Ами тя, манекенката, горката нищо не прави, само физиономии. Дори и в състезанието нито помагаше, само бягаше заедно с тях.

# 292
  • Мнения: 9 095
ами да я махат, само дето изгониха Галина идиотите ooooh!

# 293
  • Мнения: 3 268
За мен изгонените  бяха двамата аутсайдери.Още на представянето си казах"Тия първи ще си тръгнат"Чак не мога да повярвам колко съм била прозорлива.

# 294
  • София
  • Мнения: 4 294
Темата зацикли. Не така Crossing Arms

Това стриптизьора ли е в клипа на Преслава  "Мъж на хоризонта"

# 295
  • Мнения: 677
Не, не е тва. Този е Румен.

# 296
  • Мнения: 3 268
Прилича на нашия човек,но тоз Румен е по-хубав. Wink

# 297
  • София
  • Мнения: 4 294
А кой е Румен

# 298
  • Мнения: 738

От Бургас Peace

# 299
  • Мнения: 3 268
 JoyПитай Тони,и ако може телефона да даде.

Общи условия

Активация на акаунт