БУРГАСка есен пъстроцветно, ще ни обагри неусетно (35)

  • 14 287
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 565

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА herelina!  hbday Много зздраве и късмет!

ЧЕСТИТО и на Лилита! Да е жив и здрав малкия Иван и  много да радва мама и тати!   bouquet

Лекси като гледам може и тя вече да е станала мама, че от няколко дни не се е появявала. А пък аз другата седмица съм на консултация или и аз не знам на какво точно съм, че доктора ме вика направо в болницата. Ама и аз нали все забравям да попитам важното, та като отида и ще видим какво ще се правим.  Mr. Green

# 16
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Маги,тъкмо щях да те питам ти защо си вкъщи,а не на лекции  Mr. Green
Вале,вие какво правите?Вчера към 5ч бяхме на Коневръза с Маги и мислихме да ти звъним да дойдеш,но решихме че сигурно си заета щом не си се обадила  WinkУтре ще излезем,нали?
Сирена,сега ходим на различни кафета.Все още си търсим заведението-жертва  hahahaАко искаш  се обаждай и идвайте с нас  HugМного искам да видя малкия сладур и да разкажеш за годежа,че оттогава не сме се виждали  Mr. Green
Днес и аз ще го играя домакиня.Чакам пералнята да изпере и се мятам!Мисля и да понаготвя малко,че ще го уморя от глад вече моя мъж  Embarassed

# 17
  • Мнения: 164
Маги,къде ходите сега на кафе???може ли и ние да се присъединим някой път?

Криси в процес на установяване сме  Joy Сега като беше хубаво времето- бяхме на Октопода, но като вали нямаме вариант.
 И Разбира се ,че може да се присъедините, нали имаш мобилните, звънкаш и идваш.
 Чудим се къде да е подходящо за хранене, кърмене, да не е задимено, да не е и голяма лудница, абе общо взето май търсим невъзможоното Joy

# 18
  • Мнения: 82
И аз си мисля,че е почти невъзможно да се намери подходящо място за бебоците и нас,а така ми се хайманосва с малкия,ама днес и аз ще си остана в къщи,за да свърша несвършващите домакински работи,а може и да си поспя малко.Хайде дано утре е по-топло,ще ви се обадя,че и аз се затъжих за вас,наистина отдавна не сме се виждали! Hug

# 19
  • Мнения: 4 546
благодаря ви за пожеланията  Hug
чувствайте се почерпени виртуално   party023 Wine Glass cheers

Честито бебче на Лилита!

# 20
  • България
  • Мнения: 3 621
Честито, хелеринка -много здраве, любов, късмет , щастие......  bouquet   bouquet   bouquet
Честито бебче на Лилита , да расте здраво и щастливо    bouquet

# 21
  • Мнения: 1 564
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ на Лилита. newsm30

Бихте ли ме приели във вашия отбор като пишеща мама.

# 22
  • Мнения: 82
Ninka,добре дошла!Вече си приета в отбора!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
   nbirthday Честит празник ,Херелина !  nbirthday




Бубичко,така е с инцидентите и по мои впечатления- не казват,отричат ,а после изведнъж се намира обяснение ако се оплачеш.И Сашко се е прибирал насинен и издран и чак като се оплаках ми казаха,че се били скарали за някакво конче ,а аз си помислих ,че има някаква алергия в първия момент,и чак после като посиня бузата му разбрах,че е ударено  ooooh! За другия дето го затвориха сам май ти бях разказвала ConfusedТака е като са закрили навремето част от яслата сега са по 30 деца в групата.

Също прави ми впечатление ,че дупето му когато е на ясла е доста зачервено и често не е е избърсано както трябва Confused Аз гледам да нося по-често мокри кърпи ,но едва ли стигат за дълго.Оказа се ,че и водата,която пият е от чешмата ,и благодарение на Надеждица и мъжа и имат вече помпичка , от нас остава да носим вода ,може и да са ти споменали нещо.Незнам обаче с чашите как стои въпроса,сигурно пият от една чаша , следващия път като го пусна трябва да питам и за това,ако трябва да нося и чаши.

Поне съм сигурна ,че не моя Сашко е ухапал Денито  Wink/нали сме болни/.Той уж не хапе,но знам ли го там какво прави,ако другите хапят,може и той.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 302
Честито бебче на Лилита, да и е живо и здраво   bouquet
И аз да се оплача: на моя калпазанин му излезе голяма афта на езика и не мога да разбера дали е афта или се е ухапал, много се е подуло и е бяло, такава афта не съм виждала. Не плаче и си хапва и не знам да го водя ли на лекар  Rolling Eyes Днес от една аптека ми препоръчаха едно гелче, ама пише че е за болки при никнене на зъбките. Казаха ми че ставало и за афти. Ако до утре не мине, ще го заведа на лекар.

# 25
  • Мнения: 917
Гале, днес сутринта говорих и с директорката, че даже и тон повиших, защото ги защитава. Как не ги е срам само. Нямало как Деница да се удари така в яслата, щото те не ги били искарвали навън, а на килима или балатума нямало как такава рана. И пак ме убеждава, че била така дошла, каква наглост само, сякаш аз не знам как си давам детето. Аз и казвам, че тя или е паднала на дланта си на нещо остро, може и играчка да е или е била прискрипана. И докато ми се обяснава старшата взе че се изтърва, че същият ден им били вкарали пързалка на Чико вътре да се пързалят. А аз си знам детето, тя сама на пързалки й е трудно да се катери и пуска, въпреки че има големи мераци и колкото пъти не се е качила на пързалка, толкова пъти не се е ударила. Накрая тая се съгласи с мен, че може там да е станало нещо, ама не била плакала... А за хапането децата не са виновни, някои деца по този начин си изразходват енергията, но за какво са тия сестри и лелки там. А ръката на Денито е ужас, трябваше да я снимам да ви я покажа. И тоя път не изкарах медицинско, но не дай си боже пак стане, ще я заведа да й изкарам едно. Абе правят те на луда с две думи. Много ми паднаха в очите. Ако си бяха казали така и така се удари, мн се извиняваме, щях да го приема, щото като е с мен пак се удря, ама те прекалиха и всеки различно казва. Въобще не им вярвам и съм много разочарована. Май ще я спирам за зимата, въпреки че на нея й харесва, ама то дали ще си е в къщи два три месеца и после пак там, не е гаранция, че инцидента няма да се повтори, а и не мога да я държа цял живот в клетка та да не се удари някъде, да се научава да се оправя сама. Болно ми е, не защото е нахапана и ударена, ми тя се удря и с мен като е, болно ми е че се опитват да ми обясняват, как така съм я била завела. Ми да дойдат да кажат - да удари се, не разбрахме как, извинявайте, щях да си кажа какво толкова, а те....

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 Hug
Бубичко не им ли го каза това, понякога са много нагли в градините. Дано бързо се оправяте и нямате повече такива инциденти. А това за коя градина става въпрос?

Херелина честит рожден ден, много да си щастлива и обичана и много здрава естествено   bouquet

Лилита честито бебе и тук, много да те слушка   bouquet

А пък моя малък послушен мъж се научи да стои в ръцете на татко си и сега по цял ден ми хленчи а вечер направо е невъзможен. А татко му си мисли че има колики и продължава да го взема  ooooh! абе затворен цикъл  Crazy

# 27
  • Мнения: 644
Гале, днес сутринта говорих и с директорката, че даже и тон повиших, защото ги защитава. ...........

Малеее Диде, направо ме отказвате от яслата!

# 28
  • Мнения: 255
Диде, ако искаш да подадеш жалба разучих как стои въпроса.Много е лесно Знам че не е това начина ама нали съм ти казвала че май така се решават в яслите проблемите за съжаление
Херелина честит рожден ден! nbirthday
Лилита честито бебе newsm51

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Ами Бубичко и аз така очаквах да реагират,нормално е да се е ударил или да са го ударили,но поне нямаше да си мисля,че е алергия,ама те крият,както и да е това е минало вече.Той пък все още не иска да ходи ,никога не е казал ,че иска да ходи и все с рев,все болен ,ама не мога да го опазя от всичко,тепърва го очаква ходене по градини,училища , а и аз все някога искам да мога да работя и да съм спокойна и още не губя надежда,че нещата ще се нормализират.

Общи условия

Активация на акаунт