Ще си имаме АПРИЛско бебче сладко - награда за мама и татко!

  • 10 188
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 371
А на мен все още въобще не ми личи  Sad а ми се иска вече да устя по нещо, че съм бременна  Wink

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Да се запиша и аз! Темата е супер, Ясмина!   bouquet
И аз се буда, за да ходя до талетната, а понякога после трудно заспивам, но за сметка на това спядо 12 на обяд...Не знам какво ще правя, като ми свърши отпуската. Поне ще съм в началото н а4-я месец тогава, живот и здраве  Wink
Хриспи, знам, че ще организираш едно незабравимо тържество  Hug
Иначе и на мен демойката в магазина ми каза, че не ми личи, ама дрешките са ми тесни около коремчето...Преди си бях направо кльощава, де Joy
Хубав ден, макар да се очертава дждовен, ви пожелавам!

# 17
  • Popovo
  • Мнения: 571
О макарони, това е храната която никога не отказвам и аз това си хапнах днес и сега ми е едно тежко, тежко.
Слънчев ден ви желая, въпреки дъжда навън.

# 18
  • Мнения: 2 751
Записвам се и аз.

Момичета, някой знае ли колко време може да се пие Деган?
Пия го вече всяка сутрин от един месец  newsm78

# 19
  • Мнения: 635
Здравейте, извинете ме че се намесвам във вашата темичка, но аз съм от априлските вече майки , и реших чрез вашите трепети да се върна към онези мигове , когато забрменях , така се радвам за вас и ще се моля за вас да родите сладки бебчовци !

Може ли от време на време да влизам при вас ! ?

# 20
  • Мнения: 1
Привет и от мен! Ясмина- поредната хиубава тема! За съжаление нямам много време да се застоявам пред компютъра. Много ангажименти, много чудо... smile3529  smile3547 Иначе при мен е както обикновено- гадене, повръщане и пр. Като чета колко почитателки има на макароните, не мога да повярвам. Само като чуя за тях и ми става зле. Тези дни ми се отразява добре яденето на печени чушки, които са подлучени и мноооого кисели. coolcool Това е засега от мен. Спокоен дъждовен ден! Simple Smile При първа възможност пак съм тук! newsm10

# 21
# 22
  • Мнения: 165
здравей клер.бебчето ти е много сладко.добре дошла си при нас когато си пожелаеш даже и за някай съвет може да те помолим Hug
един въпрос към неработещите мамчета-как се справяте със скуката?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Клер, винаги си добре дошла  Hug
Криси, аз работя, а отпуската, в която съм засега я проспивам на воля, чета книжки и в нета... Joy

# 24
  • Мнения: 2 022
Здравейте, момичета. Браво на Ясмина за прекрасното оформление на темата.   bouquet
Ние най-после се прибрахме след почивката и вече втора седмица съм на работа, но аз пък не мога да се събудя. Спя нощем, спя до късно през почивните дни, дремя през останалото време... Дори до сега нямах сили да напиша два реда във форума, макар че четях от време на време...

Между другото - и аз се развълнувах от подготовката на hrispi за сватбата. И аз на времето подготвях сватба бременна. На Големия ден бях в 5-я месец. Но беше страхотно.
hrispi, пожелавам ти най-прекрасната сватба на света. И чакам подробен "репортаж" със снимков материал от събитието.
  Grinning

# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Здравейте. Вече повръщам всеки ден, а през другото време ми е лошо. Вече не издържам. Дали да не започна и аз да взимам хапчета newsm78 Има ли ефект от тях?

# 26
  • Мнения: 84
  Здравейте и от мен в новата темичка. Страхотна е! Поздравления за Ясмина  bouquet
  Вече се завърнах, бях отпуска, попътувах на север и на юг и сега съм на лице... Ми на мен все си ми е добре, не ми се повръща или гади, само все ми се спи... дали всичко ми е наред. А, и понякога мноооого ме боли глава.  Не съм го виждала бебчо от почти месец и вече нямам търпение... newsm17. Мами, от началото на четвъртия месец е хубаво да започнете да пиете Zymafluor. Казвам го, защото АГ-тата обикновено го изписват от 20 г.с., но това по-добре го знае един стоматолог...Попитайте вашите стоматолози най-добре. Аз работя в стоматологична клиника и всички ми казват, че трябва да го започна като мина 3-ия месец. Защото тогава се оформят пъпките на зъбите и флуорът е много важен за това, бебето да бъде със здрави зъби. Разбира се и калция...но той се набавя по друг начин. За калция трябва да ядете по 400г. сирене на ден (доста е, да!), което се равнява на 4 кисели млека , може и 1 кисело мляко, 150г. сирене и 150г. кашкавал, а може и да изпивате по 1.8 литра прясно мляко... За да си набавяте достатъчно калций и да не страдат вашите зъби, защото иначе мъничето вътре във вас си го взима от вашия организъм...
   Каква лекция изнесох....Ужас!...но се почувствах длъжна като го знам, да го кажа на всички, защото ако не отидете сега на зъболекар, едва ли някой ще ви го каже...
   Лека вечер на всички!

# 27
  • Мнения: 635
Благодаря ви!
Ако мога да см полезна с удоволствие !

# 28
  • Мнения: 410
клер редваме се че си сред нас.бебока е страхотен newsm30,да ти живо и здраво.криси аз не работя от 2 год.отначало ми беше много скука ама сега все гледам да полегна newsm46.относно спането-лягам си към 10-11ч. и до сутринта до 8ч.,само ставам да пишам oops.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 511
Ето ме и мен в новата тема!  Grinning


О макарони, това е храната която никога не отказвам и аз това си хапнах днес и сега ми е едно тежко, тежко.
Слънчев ден ви желая, въпреки дъжда навън.

Вие ме утрепахте с тези макарони в предишната тема!  Crazy
Снощи правих макарони на фурна...свършиха.  Blush
След малко пак отивам да правя.  Crazy

Здравейте. Вече повръщам всеки ден, а през другото време ми е лошо. Вече не издържам. Дали да не започна и аз да взимам хапчета newsm78 Има ли ефект от тях?

Консултирай се с наблюдаващия те гинеколог.
На мен ми обясни,че ако повръщането е повече от 3 пъти на ден и всеки ден,трябва да се контролира с хапчета. Няма смисъл да се мъчиш... и да хабиш храната... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт