Машина за хляб - 5 част

  • 62 018
  • 550
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 812
Ей я новата Аляска BM 2600 - 600 W, 12 програми, с една бъркалка. В наличност в Метро.

Както виждате има кукичка за вадене на бъркалките и метална дръжка за по-лесно вадене на контейнера.

# 481
  • Мнения: 11 747
Моята освен,че изглежда другояче,ами е с 10 програми!Спирам тогава да давам акъли за номера на програмата - явно има разминаване! Peace

# 482
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Моля да ми препоръчате марка за машина за хляб.Четох,четох и съвсем се обърках. CrazyПомогнете ми!
 Какво да гледам когато я избирам,какво да питам,кое е важно и кое не толкова?Благодаря!  bouquet

# 483
  • Мнения: 224

Невероятен е. Направо да не повярваш, че е правен и печен в такава машинка.

    Пина 
               smile3501

Май и аз ще си купя!

# 484
  • Мнения: 11 747
Ами малко е странен,че отгоре е по-бял,а отстрани по-кафяв,ама иначе на вкус е идеален! Peace

# 485
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ами малко е странен,че отгоре е по-бял,а отстрани по-кафяв,ама иначе на вкус е идеален! Peace

 Твоята каква беше?

# 486
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 534
Таз новата Аляска прилича много на белия Клатроник.

# 487
  • Мнения: 11 747
Ами малко е странен,че отгоре е по-бял,а отстрани по-кафяв,ама иначе на вкус е идеален! Peace

 Твоята каква беше?
Моята е Аляска,но от предния модел - с 2 бъркалки - продълговат контейнер.

# 488
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Някакви ориентировъчни цени?

# 489
  • Мнения: 11 607
Моля да ми препоръчате марка за машина за хляб.Четох,четох и съвсем се обърках. CrazyПомогнете ми!
 Какво да гледам когато я избирам,какво да питам,кое е важно и кое не толкова?Благодаря!  bouquet

О, Фантичке...инфо се дава само след обещание за срещичка в Благоевград.....

Естествено, Аляска!Ако можеш да уцелиш промоция в Метро(повод да си дойдеш) - ще е супер...Обикновено пускат 1,250 на 72лв. Ще ви хареса хляба!

# 490
  • Мнения: 1 063
mariyka   bouquet!

# 491
  • Мнения: 812
Ето я моята препоръка за машинка:

Аляска ВМ 2000 Моята е такава, с две бъркалки Mr. Green
В момента в Метро - Варна има само новия модел - ВМ 2600.

# 492
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Мама Цоцоланка Ще ме поканиш ли на топъл хляб като си дойда?
 От теб хляба и терена,от нас другото.Ще ти напълним къщата с още деца и весел смях.  bouquet Hug

# 493
  • Мнения: 812
ЕйгУйна моя хляб от брашно тип 450 - много бял, много пухкав и малко превтасал... hahaha

Дъщерята вече му се нахвърли... Mr. Green

# 494
  • София
  • Мнения: 3 818
Зори, хляба го правих с ръжено брашно, а не с грахам, стана супер. Явно зависи много и от брашното, затова в началото винаги гледам когато бърка, та ако има нужда да добавям. Simple Smile


dimitrina73 , задължително ще пиша какъв е резултата със закваската.Дано да успея да я направя. Praynig


Фантичка, ето тук и тук има снимки на моята ФИФ-ка.Много съм доволна от нея. Hug

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 18:43 от geleva

Общи условия

Активация на акаунт