Отговори
# 60
  • Мнения: 343
честит син на  Рали да е здрав и послушен малкия юнак

 viodidi стискам палци всичко при теб да е наред и да се оправяш бързо
аз пък продалжавам да се боря с хемуглобина още ми е 98

# 61
Здравейте мами аз съм сестрата на Лили днес в 11.25 се роди малката Карла. Лили е добре. Няма много шевове само 3 което си е постиижение. Малката се роди 3.450 и 55см. По късно ще пусна снимки на малката Кари.     

# 62
Честито на мама Рали и мама Лили,да са им много послушни бебенцата! newsm51 smile3525 smile3504

# 63
  • Мнения: 373
Честито Лили, да ти е жива и здрава малката Карла! Бързо възстановяване на теб и щастливо детство на малката принцеса! newsm51 newsm51

# 64
  • Мнения: 133
Честита хубавица Лили!
Да сте здравички и двете и скоро в къщи   bouquet

# 65
  • Мнения: 19
БРАВОС! ДАВАЙТЕ МОМИЧЕНЦА, ЧЕ ТО САМО МОМЧЕТА В НАШАТА ГРУПА СЕ РАЖДАТ! ЧЕСТИТО НА ЛИЛИ И МАЛКА БЕБКА! СКОРО ВСИЧКИ ДА ГИ ПОСЛЕДВАМЕ И ДА ГУШКАМЕ ВЕЧЕ БЕБОЦИТЕ!   bouquet   bouquet   bouquet

# 66
Браво още едно бебе.
 
  ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА СЛУШКА МАЛКАТА КАРЛА.А НА МАМА ЛИЛИ БЪРЗО ВЪСТАНОВЯВАНЕ.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 524
ЧЕСТИТО ЛИЛИ, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ПРИНЦЕСКАТА, А ТИ БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗТАНОВЯВАШ

Един въпрос на някоя мама да и се гади - на мен ми е така през деня вече трети ден, много неприятно, през ноща повръщам от киселини, през деня ми е едно отнесено и ми се гади постоянно.  newsm78  newsm78
Може и от шубе да е  Joy  Joy  Joy
Бебка рита и още коремът ми е на ушите.

# 68
  • Мнения: 2 100
Ехааа, предвидих аз, че тая седмица ще е лудница  Mr. Green

Честито на мама Рали  smile3525 и на мама Лилия  newsm51 ! Да са им живи и здрави бебоците!
Вчера моя бебок адски много се въртя, та не ме остави да спя спокойно и сега се притеснявам малко. Утре ме викат вече в болницата, дано там го погледнат миличкия, че вече се чувствам гузна, че не му давам да излиза  Cry
Днес трябва да си дооправя багажа и да отида да купя на бебо това онова, че майка ми пак започва с простотиите, че щяла да купува разни неща  #Cussing out И въпреки, че и разправям, че оня ден когато с мъжа ми купихме неща за бебо, бяхме толкова щастливи и с такава любов ги избирахме, тя ми отговаря: "Ще имата цял живот да му купувате вие!"  #Cussing out  Cry И започнах да се притеснявам много като отидат за останалите неща на бебо с мъжа ми какво ще купят! Ама защо всички баби си мислят, че те са най-важни и вместо те да се съобразяват с нас ние трябва да се съобразяваме с тях!?! Crossing Arms
Ох, стига съм се оплаквала, надух ви главите, отивам да свърша това онова

# 69
Здравейте и от мен Simple SmileЧестити бебчета на всички майчета,които вече са се отчели през тези дни,а те са станали много.Да са живи  Simple Smileи здрави,много радост и щастливо детство на малките мишонки. Hug
Времето е чудесно и е много хубаво когато прочетеш,че някои от майчетата вече са гушнали своите съкровища,и аз вече нямам търпение и много ми домилява когато чета тези прекрасни новини във форума WinkНаправо ще се разплача от радост.
Днес даже докато прах малките дрешки се развълнувах толкова много Hug
Явно хормоните ми доста играят.Пожелавам успех на всички майчета,които очакват своите рожби през тази седмица,безпроблемно раждне и здрави и хубави бебета.  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 276
Здравейте и от мен!
Много се радвам че толкова хубаво започна деня!!! 
Честит син Ивайло на мама Рали и дъщеричка  Карла на мама Лили!!! Да са живи и здрави и да носят много радост на всички!!!
Имате специални поздрави от Рали --видяхме и бебо даже - много е сладък и рошав а  мама Рали е чудесна!Изглежда превъзходно и пожелава на всички от нас като нейното раждане!
Нигела също праща много поздрави и целувки на всички нас и те също са добре с бебе Деян!!!

Ааа и забравих да кажа данните от нашия преглед - засечена контракция при запис на тонове-стабилна....иначе бебо в момента 3 кила плюс минус 300гр.  много дълги крака а главата пък с две седмици назад  Rolling Eyes   та бая се изпотих ама било много нормално така да показва машината!И това е заедно сме към днешна дата също така много нервна мама сигурно и това е нормално!


Лелеее аз сега видях че имаме нови снимки на София! Ма много бузи има тва бебче бе!!! Много е сладка и голяма! Пу Пу да е жива и здрава   а мамка и се е дно не е раждала а е била на барче! smile3521

Изобщо много са ни хубави бебетата...и шушулката Мила на Мишонка е като захарен памук!

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 13:39 от Надя 73

# 71
  • Мнения: 19
Джидже, аз така отсвирвам нашите баби "Вие сте си отгледали децата. Сега ни оставете нас да се порадваме! А разходи и покупки ще има цял живот."

# 72
  • Мнения: 76
Супер!!!   newsm44Още едно бебче  smile3501 newsm10

честито
мамо Лили, да ви е жива и здрава малката принцеска
   newsm51 smile3522 newsm10

# 73
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Честита бебка на Лили!Да е много здравичка и засмяна малката Кари!
 Джиджа не се ядосвай.Давай им свободно и толкоз.Аман от баби,ако е и първо внуче - страшна работа.Аз си казах изискванията на мойте,пък да видим.
 Браво на Рали и малкия Иво и на Нигела и Деян.Дано по-скоро се приберат в къщи.
 Днес съм на преглед,да видим какво ще каже дофтора.Хич не ми се ще да ме бъркотят,та се чудя дали да му отказвам-незнам.

# 74
  • Мнения: 565
ЧЕСТИТО НА МАМА РАЛИ И НА МАМА ЛИЛИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ЧОВЕЧЕТА И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ И СЛУШКАТ!
 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт