Отговори
# 45
   Аз имам един въпрос.Вече от една или две седмици съм с разтроен стомах и освен честото ходене до тоалетна,което наистина  е доста неприатно,а и чарвата ми така къркорят че чак заглушават телевизора.Кажете какво да правя това е доста неприатно.

# 46
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Честито на мама Рали!!!!Да ти е жив и здрав малкия Иво и само положителни емоции с него!

# 47
  • Мнения: 19
   Аз имам един въпрос.Вече от една или две седмици съм с разтроен стомах и освен честото ходене до тоалетна,което наистина  е доста неприатно,а и чарвата ми така къркорят че чак заглушават телевизора.Кажете какво да правя това е доста неприатно.

Хриси и аз бях така няколко седмици. Карах на препечен хляб и сирене и сухи бисквити. Полека-лека се оправих, но доста хляб със сирене изядох. И намалих магнезия, че от него се дриска много.

# 48
  • Мнения: 34
Само влизам да се отчета, че още сме 2 в 1.
Честит малък Ивайло на мама Рали!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Добро утро!!!

Честит син Ивайло на Рали!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз снощи имах контракции на 15 минути, но не бяха особено болезнени. Като си помислих, че може да се почва ме наду шубето. Сега съм добре, но е много изнервяща тази неизвестност.  Confused

# 50
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен   bouquet 2 в 1  сме Heart Eyes
честит юнак на мама Рали   smile3525 да ви е жив и здрав и много да ви радва   love001

# 51
  • Мнения: 27
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА МАМА РАЛИ!!! МНООГО ДА Я РАДВА И ДА Я СЛУШКА
аЗ пък нещо напоследък се чувствам ууужжааассннооо-много ми тежи шкембето вече, място не мога да си намеря, боли ме гърбът и кръстът и се чувствам като стара и дебела баба  ooooh! Не ща вече да съм бременна!!! Ама пък ме е и шубе да раждам-абе няма угодия  ooooh! Crossing Arms Ма поне се радвам на вас и за новите ни бебоци  baby_neutral Peace Айде мишлета мащам се, а вие използвайте пълноценно последните си бременни дни (че са и слънчеви бе Hug)

# 52
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Честит Голям малък мъж на мама Рали! Героиня - даже и без упойка!

Ние сме добре, днес в 16.30 сме на консултация и мерене на тоновете - да видим и дали сме още в правилната позиция. Като си дойда ще се отчета.

Целувки на всички мамита и бебоци

# 53
  • Мнения: 157
честити нови бебоци!

Аз да се разпиша и да ви уведомя, че влизам в болница за няколко дни  Tired Още ми е рано да раждам, ама ще трябва да третираме бактериите.  ooooh! Стискайте палци всичко да е наред, а като се върна ще гледам кои са новите попълнения в отбора на Везничките  Hug

# 54
  • Мнения: 133
ЧЕСТИТ ИВАЙЛО НА МАМА РАЛИ!!!
Да ти е жив и здрав и много да те радва!

# 55
  • София
  • Мнения: 104
Честито на мама Рали!Да и е жив и здрав малкия Ивайло!!!
Пожелавам на всички мамчета , на които им предстои тези дни голямото събитие да мине бързо и леко!
Аз се чувствам добре.Нямам търпение да дойде сряда,че чак тогава съм на доктор.Хубаво е ,че времето се оправи,поне да може да се разхождаме.Лек ден от мен.

# 56
  • Мнения: 373
Здравейте, честито на Ивон и Рали за сладките бебоци! Нека са много здрави, щастливи и да имат много късмет! smile3525 newsm51 newsm03

# 57
  • Мнения: 1 817

Честит юнак на маам Рали. Нека бъде здрав, силен и добричък малкия ИВАЙЛО!
Хайде почна се с везнитееее..
Ох, мацки да знаете аз вчера май щях да раждам . Сутринта управях къщата пране-2 перални, готвене, чистене и т.н. И после трябваше да излизаме и като ме свиха едни контракции- много неприятно беше. Ама доста бяха - цял следобяд, та до вечерта. Бяха неприятни, но не и болезнени. Не съм ги броила, ама сигурно бяха 15-тина и повече. Доста се притесних. Чак вечерта можах да си легна и тогава всичко отшумя. Praynig

# 58
  • Мнения: 26
Ха честито и  на мама Рали!!!  baby
Тъкмо се притесних, че вчера никой не се разписа с бебче Grinning
Да са живи и здрави и двамата!!!
Аз изчезвам, че трябва да ходя за тоновете до Тина Киркова.
Стискайте палци да си ме прибират направо, че вече ми тежи това шкембе  pregnant

# 59
Честити бебоци на Ивон и Рали !!! Да са живи здрави и големи късметлии. А на мамите бързо възстановяване !!!    newsm51  smile3525  newsm51  smile3525

И стискам палци на Лилия 85 !!!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт