Зелена карта

  • 7 663
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 121
Лотарията е безплатна! Глупаво е да плащате на някой друг да подаде документите ви!

И за да не станете жертва на някоя измама, обръщайте внимание на адреса на сайта! Ако завършва на gov значи е държавен и сте на правилното място!

Сайтове, които завършват на org принадлежат на частни организации и обикновенно искат пари за услуги, които по принцип са безплатни!!!

# 31
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Ето тук е формуляра за участие https://www.dvlottery.state.gov/application.aspx
Тук са инструкциите на български http://bulgarian.bulgaria.usembassy.gov/dv_main.html

# 32
  • Мнения: 2 386
Уф, аз съм зеленокартовка. Не мога да повярвам и аз, че все още се намират хора, които да плащат за подаване на документи!...

dvlottery.state.gov - само там е истината, какви са тия линкове в първия отговор, глупости за наивници с излишни пари......

Да, скъпичко е заминаването, а ако ви се занимава да прочетете ще видите, че ще става много по-скъпо скоро...... Таксата за интервю става около 1200$ на човек, не съм сигурна за точната цифра. Повече информация има във forum.all.bg

Какво друго... Спечелих от първия път, все още не мога да кажа дали съжалявам или не. Мъжът ми е с много добра работа и парите не са проблем - културата и животът тук като цяло ми се виждат по-притеснителни...
Добре си помислете и действайте! Късмет на всички!

# 33
  • Мнения: 1 503
запис

evanescent  -какво точно те притеснява в култуарата там.Питам просто от интерес,защото и ние тук не сме много културни....

# 34
  • Мнения: 2 386
Сложен въпрос..... Културата като бит и народопсихология имах предвид по-скоро...
Но в другия смисъл -да, притесняват ме неконтролируеми пищящи и невъзпитани деца, на които никога нищо не им е отказвано и фактът, че масово лежат и ближат подовете в супермаркетите (или бъркат в кош в болницата) пред погледа на родителите им. Sick
Неприятна ми е идеята да имаш drive-thru  аптека, банка и ..какво ли още не, но да няма едно свястно кафе, на което да се видите с приятели(освен Старбъкс, кх)
Има още много неща, които сякаш още не съм приела.
Абе....не ме слушайте и не ми отговаряйте, всеки си знае. Аз съм нова и не разбирам. Mr. Green

# 35
  • DE
  • Мнения: 967
Момичета, само при мен ли не работи официалният сайт?
Опитвам от три дена и нищо!

Моля ви, кажете!

Общи условия

Активация на акаунт