Юлче мило расте щастливо

  • 11 952
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 314
Добро утрооооо! Mr. Green
Цитат
Ние сме по-луди от всякога, за 1 минута не може да стои на едно и също място, бяга, рушка из цялата къща, което може го хвърля през терасата. От скоро се научи и да слиза от диван, легла и няма удържане.
Това все едно аз съм го писала. LaughingТакъв е бяс Зоята,че направо незнам какво ще правя с нея.За 1 секунда не се спира,дори като я вземеш в себе си.Абсурд да седи кротко в някой. От къде толкова енергия се чудя.Като сме си у дома за половин час овършава всичко и после умира от скука.Чудя се вече с какво да я забавлявам.Дайте идеи какви играчки копувате на децата си.Любимата и е 1 рингове,които се нанизват един върху друг и накрая пеят.Интересни са и играчки,които да слага някъде и да ги изважда след това,по точно да ги изхвърля. Mr. GreenЧудя се  дали да не и взема някаква мозайка,видях че има с по-едри елементи. newsm78

За акотата:по 2 на ден,понякога по 3. Party

От 10 дни някъде реших да започна да я оставям сама да си заспива в леглото.В началото ревеше доста,но не съм я оставяла да реве истерично де.Сега определено има голям напредък.Когато изляза от стаята хленчи съвсем малко,после си кротува,гледа си ръцете,играе си с чаршафа,абе не заспива веднага,но си мълчи.Дори тази вечер реших да се пробвам и с нощното кърмене.Плака малко,не искаше вода,блъскаше ми шишето,после си полежа ,кротува си в кошарата и заспа.Дано да свикне,че нали ви казах,че няма да ме има няколко дни.Малко жестока система,ама се налага.Това с приспиването понякога се проточваше към час и така взе да ми писваааа.Затова и пробвах и мога за сега да кажа,че се получи. Peace

Бо:този хотел изглежда страхотно!

Щях да попиша още,но се налага да отивам да храня звяра. Mr. GreenДо после.

# 31
  • Мнения: 845
Здравейте мили момичета!
Бързам да ви се похваля с моето слънчице. Не спира да ме изненадва. От няколко дена ми задава въпроси от рода: Къде е тати? Къде и батко? и така изрежда всички, дори и поименно. В началото не му обърнах внимание, защото много си бърбори на бебешки и си мислех, че е несъзнателно, но забелязах, че ме пита винаги, когато хората ги няма.  Heart Eyes Снощи се случи друго. Баща му е пред компютъра и харесва някаква игра и се обръща към Венци. "Извикай батко" Слънцето се усмихва и тичайки към детската стая и махайки с ръка викаше "Гогооо елааа", пробвахме същият номер след половин час, за да забрави, тогава каза " Баткооо елааа" и пак махаше с ръчичка. Много съм щастлива. Знае кока да каже Да и Не. И това се случва от 2 седмици насам.
Де-си- нямаш проблем за кафенце, но до обяд съм почти винаги заета. Или ми пиши на скайпа от предния ден, за да се разберем. Аз ще ти помогна за снимките. Дори мога да ти покажа нагледно. Изпросих си едно гости  Simple Smile
zvanche-нашата машинка работи различно, според това какво е яла. В повечето случаи 2 пъти, но има и 5-6. Забележи какво яде.
За сетен път доказвате, че нашите бебоци са най-хубавите. По корици на списани, печалби, колички. Юлчета-чаровничета  Heart Eyes
Хайде спирам, че Венци ми пречи-после пак! Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 512
Здравейте мамчета,
Гледам, че в тази нова темичка не се говоритолкова много за болести, като в предишната, което е много хубаво и дано да продължаваме така  Praynig
Цецко ходи на ясла от понеделник и сърчицето ми е свито до обяд (майка ми го взима в 12 ). Сутрин си поплаква, но после не. Гушка се с лелките, танцува, като им пуснат музика. Казаха ми, че от новите деца той най-добре се адаптира засега и утре ще го пробват за цял ден.
След яслата не е разстроен, не плаче насън, което било добре  newsm78
Вчера лелката ми вика, абе Цецко като падне и започва да пълзи, не може да стане сам. Аз и казах, че не може, трябва да се хване за някъде. А той понеже е най-малък от всички и една лелка ходи след него да го вдига, като падне.  Laughing
Ети, браво на малчо, Цеци само на бебешки говори и нищо не му се разбира. Като го изпратя да вика тати, отива при него, ама нищо не му казва.
За акото- ми около 2-3 ден я вършим тази работа.
А дали може от тези снимки, които ги сложи в подписа ми, да се вземе за началната страничка, че онази снимка му е много стара, а и изглежда малко кривоглед на нея  #Crazy

Много целувки от нас  Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Здравейте майчета.
Иси супер си както винаги. Peace
Бо,добре сте си разнообразили ежедневието.
Рени честито,само напред и нагоре.А Галко ще свикне няма къде да ходи. Wink
Ети ,браво на Венци.И на мен ми става много мило,когато кажат или направят нещо ново.
 
За акото по веднъж рядко по два пъти на ден.През лятото и ние имахме такъв момент,но го отдавах на многото плодове ,които консумираше.За заспиването никога не съм имала проблем и се надявам,че и занапред ще е така ,но вечер и двамата се събуждат по няколко пъти да пият мляко,сок или чай и после веднага заспиват.Незнам до колко е редно това. newsm78.
Аз така и не се наканих да пиша на някое списание за да публикуват снимки на малчовците.Има ли някоя мама,която е писала а не са публикували снимка на детето и.Дали вече е късно да пиша.Щеше ми се да им оставя такъв спомен.

Лек и усмихнат ден от нас Hug

# 34
  • Мнения: 444
 Работещи мами, вижте новия правилник за работа:  hahaha  http://kredor.hit.bg/HR.jpg

Ние все още се приспиваме легнали на спанята и после го пренасям в кревата. До преди 2 месеца го кърмех в/у една възглавница в скута ми, но после започнах за по-лесно да го слагам на спанята и в легнало положение. Преди въобще не се сещаше да търси цица, а сега види ли ме да легна, започва да дърпа блузи, да пищи...сега съжалявам, че така го свикнах. А нощно време отдавна не търси да цока, пробужда се ако не може да си намери бибата или ако се е сврял в някой ъгъл и не може да се обърне. Изключвам дните, в които го тормозят зъбите, тогава е звяр smile3514
Jorji Милото ми Друнделче, сега пък лактозна непоносимост #Cussing out скоро ще може всичко да си хапва, само търпение.
И аз се чудех с какво да го храня Дани, ама то в един момент свиква човек.
Да се похваля, че вече си хапва рибка, козе сирене, овче кис. мляко без проблем, обриви и т.н. Отново започнах да му давам банани, грозде, праскови и пюре от кайсии, горкият беше забравил вкуса им. Друго си е попарка със сиренце, а не само с чай и сухар. Sick
Голямата работа я върши в гърне, до 2-3 пъти дневнo, но малката още не мога да я хвана, само случайно ако ги свърши и двете на куп.

Мами, кажете някоя безмлечна каша освен с рожкови, ориз и елда. Видях и с царевица на Фризо, но незнам дали е хубава.
Вчера в Била мернах и едни на Нестле за добър сън или нещо подобно, но пише, че в тях може да има следи от кр. мляко и не посмях да взема.
                                                   love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 131

Мами, кажете някоя безмлечна каша освен с рожкови, ориз и елда. Видях и с царевица на Фризо, но незнам дали е хубава.

                                                   love001  love001  love001  love001  love001  love001
Аз имам една на Нестле - нежни фибри/ овес и сливи/ и си спомням, че имаше още един вид пак на Нестле. Аз като я купих чак тогава видях, че е без мляко. ooooh!

# 36
  • Мнения: 444
Цитат
Аз имам една на Нестле - нежни фибри/ овес и сливи/ и си спомням, че имаше още един вид пак на Нестле. Аз като я купих чак тогава видях, че е без мляко. ooooh!
Аха и тази я мернах, но и в нея пише, че може да има следи от краве мляко... Crossing Arms Thinking
Ама то ако има ще е в минимално количество, те го пишат, за да се застраховат, ама знам ли. newsm78

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Нанни,на Фризо има само царевица и Ориз и царевица.И двете са много хубави/особенно втората Mr. Green/,нали дояждам понякога.

Аз като захранвах ги давах и сега пак ги давам.
А  тоз правилник,Кредора ли го писа hahaha Joy Joy.Идвам да  бачкам при вас Hug

Сузи А
,аз съм пращала снимки.още първата ми я публикуваха в сп.Бебе.Голяма радост беше,купих на майка ми и на свекито по 1 брой да се хвалят.След това съм пращала и на сп.Бебе и на сп.Моето бебе и аз и на още някое,но не ги публикуваха,и аз се ядосах и спрях да пращам Laughing

ети31
,много се кефя на твоя мъник как се развива Hug.откога започно да се катери и други работи да прави,които ние още не си и ги помисляме ooooh!
А след малко ще кача едни снимки,да видите Дим как чисти Joy

# 38
# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Нани къде пише - аз гледах, гледах а ма не мога да прочета. То за мен няма значение де.
Не искам да развалям хубавата темичка, но вчера научих ужасна новина за най-близката ми приятелка, с която сме израстнали ка то сестри. Не спирам да плача, не мога да се концентрирам, всичко правя механично, като неадекватна съм. Направо ще откача. newsm45 newsm45 newsm45

# 40
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ели, супер са емотикончетата, голяма зарибявка

Звънче, не мисля, че има място за притеснение Naughty Колкото повече, толкова по-добрел

Етко, браво на говорещото момче И ние сме още на бебешки език Thinking

Ние кашите мислим да ги спираме Thinking Като яде всичко друго, за к'во да им купувам скъпите каши Crossing Arms
И аз пращах снимки в сп."Бебе", ама тц, не ни харесаха Голям праз, те губят. Ай да не ме занимават с глупости

# 41
  • Мнения: 1 866
Само правя запис.

# 42
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здрасти,

Рени , как изведнъж промени мнението си за работата, мислех, че искаше да гледаш Галко до 2 г. Или само ще пробвате. Аз за сега ясла няма да търся, че който е тръгнал все с болести се връща. То няма начин и тях трябва да ги минем, но поне да е напролет или лятото, а не срещу зимния сезон. За сега ще се справяме с бабина помощ, но не за дълго, защото колкото помага толкова и вреди.

Джорджи, като го гледам адаша с тия червени бузи като петровски ябълки чак да не повярва, че е с ЛН. Чудесно изглежда детето!  Heart Eyes Сигурна съм, че ще я израстете тая недостатъчност.

Ети, браво! Мите казва само дай, ало и хайде.

Нанни, ами то този правилник много прилича на испанския  Joy

ХАйде със здраве

# 43
  • Мнения: 257
Опа, юлска банда! Как са зверчетата днес?! На Максималното му растат кътници и е много криво. Не мога да си спомня, но на Тити май по-късно му пораснаха... И той непрекъснато барбори бебешки работи и единственото, което казва с изненадващта яснота е ДАЙ. И го казва " Дай, дай, дай!" за по-категорично.  Grinning
Тити ходи 2 дни на градина и сега е с хрема. С хрема е и малкото братче и му слагам едни тъмни капки, които му "стоят"  ужасно! 

Гери, ще разкажа, как няма да разкажа?! Ама утре, като ги сложа нинджите на обяд да спят. Peace

А за кашите, аз давам каши на Блевит. Имат доста видове без мляко (пълнозърнестите са ни любими) и не са скъпи. Само дето нещо не се намират лесно в последно време. Има ги в hit, или поне ги имаше преди.

Ей, знаете ли, че ще се записвам на курс по астрономия. Днес ще ходя на първата сбирка, утре ще разправям. Ама много се вълнувам!

Ами до утре!

# 44
  • Мнения: 1 298
Aнет каква е таз ужасна новина кажи де  Tired

Гери мислех да го гледам,да.Даже 2 дни мислих и размислях за това мое решение.Дали е най-правилното  Thinking
Но първо той става все по-палав и трудно се гледа,че и кога спи,кога не спи  ooooh! И второ ако я отпуснат тази длъжност в хотела,не е за изтърване.Изтърва ли я,после трябва да се върна на бара пък това е до време  Wink Така че нямам много голям избор.Иначе ще назначат някой друг.

Хайде после пак че ще се чипкаме   bath1

Общи условия

Активация на акаунт