Сървайвър 2

  • 45 469
  • 917
  •   1
Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Брееей, какво единодушие  Twisted Evil
И аз съм за Цвети.

# 16
  • Мнения: X
Ако Цвети е тази с много плитки - и аз мисля, че тя ще е сладващата.

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 810
За пореден път се уверих, че мъжете мислят с долната си глава, а не с акъла. Особено щом изгониха "мъжкото момиче". Първоначално на тях им трябва сила, а не някой който да ги разконцентрира. Ето жените наприме - избраха мъжете защото първия имаше лупа, а втория, че може би е по-подготвен за тези условия.

# 18
# 19
  • Мнения: 2 567
Надявам се да е онова болезнено слабо същество, което само размята плитки и гледа като подплашен заек.
Как можаха да не си вземат в отбора онова ячкото момиче, дето размяташе ножовете. Ами, че то само щеше снощи да им пренесе идола  Simple Smile Мъжка му работа  ooooh!
Язък, че пилотчето е в техния отбор  Confused

# 20
  • Мнения: 118
 За Цвети с двете ръце гласувах, ми тя милата незнае какво прави там

# 21
  • Мнения: 5
Цвети ще да е

# 22
  • Мнения: 4 358
Оле колко сме единодушни  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 950
Ха-ха-ха, ако зависеше от нас вече щеше да е аут Mr. Green
Дано и те са мислили логично Wink

# 24
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Айде и аз в клуба "Анти-Цвети" Mr. Green

# 25
  • Мнения: 795
Познайте за кого гласувах! Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 4 294
Като гледам сме почти единодушни - Цветелина вън
За в началото се гонят слабите, защото се играят групови игри, което означава силен тим.
Няма логика в началото да изгонят някой от силните, просто защото им е силна конкуренция.
Но знае ли се ще видим  Wink

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
За пореден път се уверих, че мъжете мислят с долната си глава, а не с акъла. Особено щом изгониха "мъжкото момиче". Първоначално на тях им трябва сила, а не някой който да ги разконцентрира. Ето жените наприме - избраха мъжете защото първия имаше лупа, а втория, че може би е по-подготвен за тези условия.
Абсолютно съм на същото мнение. Мацката щеше да бачка кат' вол - нали си е селско момиче ...
Липса на всякаква стратегия  Twisted Evil
Сетих се кое още ме издразни в епизода - гласът зад кадър ... ужаЗт .. все едно ми съобщава, че следва поредния епизод на венецуелски сериал  Sick

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 18:39 от Ян Бибиян

# 28
  • Самоков
  • Мнения: 561
Цвети е вън на 100 %.

# 29
  • Мнения: 503
Дали ще повторя някой? Цвети- най- безполезния състезател.

Общи условия

Активация на акаунт