МНОГОДЕТНИ МАМИ 25

  • 16 262
  • 327
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Момичета, тържеството мина!

Чувствах се страхотно и не можех да повярвам,че всичко това е в наша чест! Всичко мина точно както аз исках! И хората останаха много доволни от цялата програма!

В началото пуснахме част от гражданския брак преди 15г., след това трима приятели говориха за любовта, семейството, задълженията и отговорностите в брака, имаше кратка презентация с моменти от нашият 15г. съвместен живот - сватбата, студенски години, раждането на децата и пр. интересни събития. Последва и самото благословение. Аз и Лъчо си казахме думи на обич и вярност пред всички от Библията и най-накрая поканихме всички гости да се почерпят на изпровизираната шведска маса. С Лъчо разразяхме сватбената торта(такава преди 15г. нямахме) и когато всички ни поздравяваха, ние им подарихме малко сувенирче-плакат(сватбен подарък за нас от Юлето и Галин Heart Eyes) и последваха цветя, подаръци, снимки.......

За съжаление аз винаги съм оператор и фотограф и в момента в мен имам много малко синмки,защото други снимаха,а от камерата не съм видяла още какво е излязло. Беше много, много вълнуващо!!!!!

След това отидохме в парка с приятели и така завършихме празния ден!

Пускам само няколко снимки, когато ми изпратят повече - пак ще пусна:
МАЛКАТА БУЛКА
СЕМЕЙСТВОТО
Малката булка с букета ми
Още от Малката Булка

# 16
  • Мнения: 1 035
СТРАХОТНО  ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Малиииииииии, Цоци - мога само да съжалявам че не успях да дойда!!!!!!!!!!!!!!!!

Ами Бог да бъде с Вас и през останалите съвместни дни!
Благодаря за снимките - а малката принцеса е красива като тебе , обаче е взела очите на Лъчо!
Да казвам ли че малкия с шоколада в ръчичка е "най-сладкия"!
Толкова са ти пораснали децата!!!!

А ние в петък през ноща се забавлявахме истински на ноща на музеите в Пловдив - ако някой ми кажеше, че ще разглеждам природонаучния музей в 2 часа през ноща - щях да си помисля, че не знае какво говори и не ме познава - но тук http://picasaweb.google.com/rkaynarova/NoshtNaMuzeite и аз не мога да се позная: мама-тинейджърка с другите тинейджъри.
Румен реши, че му се спи - ама после много съжаляваше Simple Smile Но сестра ми и зет ми заедно с племеничката бяха с нас.

А относно темата - приемам критиката, но да отбележа за всияки читатели, че многодетните семейства в България нямат само проблеми - не съм сигурна , че в другите семейства има толкова радост както в нашите! Който не вярва да погледне снимките на надето по-нагоре!

 Hug Hug Hug Hug за всички!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте, мили момичета!

Много ви благодаря за поздравленията за рожденият ден на порасналата ми вече дъщеря!
Имате поздрави и благодарности и от нея. Остана много изненадана и впечатлена от вашето внимание.
Вчера тържеството мина добре в една пицария до нас.Миша покани две момиченца от махалата, с които цяло лято игра, две от класа, племенника ми и моите три деца + още 3 майки.Имаме и снимки,които още не съм качила.

Цоци,честита ви венчавка! Бъдете много щастливи още 5 пъти по 15!

Надя, видях интервюто с теб по телевизията.Много добре се представи!
Малките са пораснали много и са страхотни сладури!

Почти нямам време да пиша, даже не ми остава време и да прочета това, което сте писали,но много често си мисля за вас!

Лека приятна и спорна седмица на всички ви!
И хиляди целувки!

# 19
  • Мнения: 1 818
Добро утро!

Цоци,Цоци,Цоци...искааааам я Рая за снаха!Голяма сладурана е ! Heart Eyes Пу-пу-пу!Радвам се,че венчавката е минала като по вода...то и нямаше как да бъде де...Чудесни сте всички...и момчетата с тези костюми... Heart Eyes Heart Eyes

Раде,весело е било на празника...личи си! А ти си наистина като тийнеджърка  Heart Eyes

Илиева,снимките чакаме с нетърпение!  Heart Eyes

Отивам да водя Давид на Градина,а утре сме на скенер...стискайте палци всичко да е наред...едно ми е притеснено...

Честито на рождениците ни днес Васко на Зла Вещица , Карина и Фарзона  на elen_ka!
На голямото момче и малките принцеси много усмивки и много подаръци !!!

Момичета,лека и слънчева седмица ви желая!


Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 11:18 от gaby_s

# 20
  • Мнения: 1 744
Цоцоланке, честита венчавка! Още много, много години щастлив живот на цялото ви семейство! Винаги да бъде пълен с радост и щастие домът ви! Всички сте много хубави!

Целувки на всички!

# 21
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Мамо Цоцоланке, честита венчавка, пожелавам ви дълъг, щастлив и благословен съвместен живот! (Извинявай за голямата снимка, но не можах да се въздържа...)

Честито на днешните рожденици!  newsm59

Вещи, честито пораснало момче

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Цоцоланке, честит ти празник. Да сте щасливи и влюбени все така!!!



Благодаря ви за пожеланията! И аз да почерпя за моя рожденик.



# 23
  • Мнения: 2 433
Искаме ОЩЕ СНИМКИИИИИИ!!!ЦОцке не ни дръж така под напрежение да влизам аз през 10 мин да видя качила ли си!!!! Crossing Arms
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 035
Честит Рожден ден на Карина и Васко!!!Много здраве и късмет!!!
Честити ви рожденници Майчета!

Джули, все забравям да те поздравя за новата ти страст  newsm10Сервиза за кафе изглежда страхотно.Моя приятелка прави  салфетници Копува кутии от много тънко дърво и ги облепва с дантела ,а вътре поставя поставките за салфетки ,които прави от картона на т. хартия (естествено неизпозувана)облепени в същата дантела .Аз имам такъв комплект и е много ценен подарък .Защото сама го е направила за мен.И твоите биха били чудесен подарък - блазе на притежателя.
Вещи, почерпката е м-м-м вкусна!
Габи, стискам палци всичко да е на наред на скенера Praynig
М.Ц., много хубави сте.... На този сладур с шоколада може ли да му представя моите госпожици??????????????
Въпреки оскъдния ти разказ,най- много ме впечатли сценария  smile3501И подозирам ,че е твое дело newsm78Не знам каква ти е специалността от Свищов(там нали е икономика?) ,но май си си сбъркала професията.Още веднъж приемете цялото семейство моите поздравления за прекрасното събитие!
Илиева,  чакам снимките с интерес  bouquet
Раде, много хубава нощ.И аз искам да ми се случват такива неща SadЕжедневието убива артистичната ми душа.......не че имам време да скучая ,но искам да направя нещо лудо, необичайно, даже неприлично.
Ние с Венко днес сигурно ще пътуваме към София .Ще се върна в сряда.До тогава ЧАО. Прегръщам ви!

# 25
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Кабо Алма, чуден пътепис, благодаря ти, че ни направи съпричастни. (Виждам всички снимки, супер са!)   bouquet
Раде, едно от нещата за които Пловдив ми липсва е Нощта на музеите, радвам се че сте изкарали хубаво.  Peace
Мама3, ако имаш нужда, обади се.  Hug

# 26
  • Мнения: 3 740
Това е бил един страхотен уикенд - толкова много празници, толкова необикновени събития и преживявания! И понеже сме си едно голямо семейство - всички сме съпричастни на станалото.
(Някои, като мен, които са били без нет, с малко закъснение, но все пак...)

Честито на рождениците!

Наде, страхотни снимки, не можах да гледам репортажа, разкажи повече за срещата!

радеток, най-чистосърдечно ти признавам, че ви завиждам за нощта на музеите! През пролетта и ние обикаляхме в София, но искам па-ак!

Цоцоланке, направо ме разби с този сценарий на тържеството. Аз бих се притеснила неимоверно много. Браво на вас!   bouquet  Да сте живи и здрави, все така задружни и обичащи се!

# 27
  • Мнения: 2 270
цоци-честито.Още много щастливи години семеен живот ви желая.Чакам снимкиииии

# 28
  • Мнения: 11 607
Хайде от мен повече като разказ и снимки......

Масата чака готова да я хапнат
Трите ми шаферки
Мама влиза в салона заедно с шаферите си
Тати и шаферка в очакване на мама
Двама
Двама 2
Казваме си думи на любов
Молитва за нашето семейство
Подаръци
Още подаръци
Още подаръци 2
Тук нямаше никой от многодетните ми любими мами, за съжаление....
Главните шафери
Братовчеди
Бабата и дядото от ляво този месец имат златна сватба
С брата и снахата на Лъчо
С Ангелчо, майка му и баща му,който бе известно време в подписа ми
С Госпожата на Вили
Двама 3
Булката
Кандидат за зет
Кандидат за зет 2
Така е невъзпитано
Тортата ни
Разходка с водно колело в парка след венчавката

Честито на всички рожденници от миналите и настоящите рожденни дни! Много здраве и любов!

Утре съм софиянка........Дано всичко мине добре!
Габи,  Praynigза Додо да е наред всичко!

# 29
  • Мнения: 524
Приятелки мили, пуснала съм го като отделна тема....
Ами дразня се от отношението на Социалните, а не съм наясно към кого да се обърна. Имали ли сте подобен проблем?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227700.0


Цоци
, каквото и да кажа, думите ще са слаби..  newsm51

Пропускам важни събития... Да сте ми живи и здрави! Простете несериозното ми отношение...  Embarassed



Общи условия

Активация на акаунт