Почивай в мир Калоянчо на Искрица Надежда!

  • 57 130
  • 398
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 679
Моите съболезнования, Cry почивай в мир малко ангелче Flowers Rose Flowers Rose

# 76
  • Мнения: 3 166
Спи спокойно мъничко Калоянче! Cry
Не стигат думите....
Мила майчице, искрени съболезнования.... Страшно е, така страшно...  Sad Sad Sad

# 77
  • Мнения: 96
Скъпа Искрице, безкрайно съжалявам за загубата ти! Калоянчо имаше и винаги ще има специално място в сърцата на всеки от нас! Той беше един от символите на форума...
А силата на твоята майчина любов винаги ме е удивлявала и е давала сили и на мен самата...
Съболезнования!

# 78
  • Мнения: 1 169
 newsm17
Думите са излишни.
Почивай в мир мъниче.

# 79
  • Мнения: 567
Боже, защо се случва това? Всички се вцепеняваме от тази трагедия и плачем с теб майчице, но ти майчице оставаш завинаги сама без слънчицето си? Трябва да се изправиш заради двете братчета! Това го може само една майка като теб!
Поклон!
Нека почива в мир малкото ангелче  Flowers Rose Flowers Rose

# 80
# 81
  • Мнения: 502
Съжалявам много,мир на душичката му Cry

Много силна майка е тя,дано и сега се справи.Много сила й пожелавам,ако имам бих й дала от моята,но нямам...

# 82
# 83
  • Мнения: 289
Искрице, страшно много съжалявам! Cry Нека почива в мир малката душичка...   Flowers Rose

# 84
  • София
  • Мнения: 2 768
искрице, не мога да повярвам, твоята история и тази на калоянчо за пръв път я прочетох в списание МАМА и завършека подсказваше че всичко ще се оправи, не съм допускала дори че ще бъде друго. поклон пред теб, мила майчице, и знай че има по-добър свят където всички са щастливи, момченцето ти е там и ти се усмихва, вярвай че той винаги ще е с вас...

# 85
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
О, майчице, за пореден път се скъсвам от плач... моля се за теб и за детенцето ти! Дано намериш утеха, Калоянчо да е добре там, където е, да те гледа и да те гушка насън!
Мила, не те познавам, но съм чела постнгите ти... бих дала част от себе си, ако мога някак да ти помогна!!!!!  Hug newsm17 newsm45

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 08:13 от Noemy

# 86
  • Мнения: 2 641
аз ще копирам едно стихотворение на баща ми специално за Искрица надежда , ако чете в тази тема - невероятна жена, според мен и съм убедена че някой ден отново ще може да наддигне глава. реших да сложа стихотворението, защото баща ми доста се измъчи и се е опитал да напише за покоя който следва след всички болки, а мен някакси ме успокоява като го чета:

Ще бъда там, накрай града,
Къде чешмичка стара тихо ромоли,
Където всички са в небитието
И моята душа към тях лети !
За да заеме място отредено
За мен всред моите деди,
Блажен след мъките смирено,
Лишен от хорски суети !
Допрете се до моя камък
И ако Ви погали лъх,
То знайте, че това е пламък
От неспокойния ми дъх !
Невидим ще съм, безметежен
Дочакал среща със смъртта,
Но пак ще бъда с Вас тъй нежен,
Съпруго моя и деца !

# 87
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Колко мъка може да побере човешкото сърце....

Мир на праха ти, детенце.

# 88
Моите най-искрени съболезнования!

# 89
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Бог да да го прости малкото ангелче!!!Да бъде спокоен сънят му!!!!

Общи условия

Активация на акаунт