Чакаме си с нетърпение ЯНУАРСКИТЕ творения!

  • 10 863
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честита ни нова темичка.

# 16
  • София
  • Мнения: 334
Добро утро! Simple Smile

Мн хубава темичка! Simple Smile

EleoHopa, бременните нямат мн избор за булчински рокли. Хубаво е да е с обръч, з-то те прави да изглеждаш по-малка, създава илюзията, че си с по-малък корем. И да се разкроява от под гърдите надолу. Възможностите за разнообразие са главно в деколтето - дали ще имаш презракми или не, ако да- какви, или ще си само с бюстие или каквото още ти измисли въобръжението! Simple Smile Аз се омъжих в началото на 6-и месец! И бях така! Въпреки че никога не съм искала обръч за бременната ми снага се оказа по-удачен вариант!:) Успех и като измислите модел, сподели го с нас! Simple Smile

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Добро утро в новата тема!
Много сме бързи в писането... Grinning

Не знам за вас, но вечер след работа се чувствам доста уморена и корема започва да ми тежи. Снощи едва се довлякох до леглото - правенето на вечеря ми взе силиците окончателно. Сега така ми се полежава, но бюрото ми е зарито с документация  ooooh!

Ох. оплаках се!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
Incandescent ходихте ли да видите момиченцето на сестра ти?
Твоя разбойник как реагира?

# 19
  • Мнения: 851
Здравейте сладурани  Hug
Колко ни е хубава темичкатааааа   bouquet И дано детелинките отпред донесат на всички ни много късмет в живота  Heart Eyes Grinning Peace
Хайде да идва довечера, че да ви видя  Hug

# 20
  • Мнения: 374
Здравейте и от мен! Ох,аз вече страшно много се задъхвам, направо сутрин, докато стигна до работа имам чувство,че ще умра.Вчера сутринта точно пред офиса ми прилоша,хубаво, че някои от колегите бяха отвън,че ми донесоха вода и ме сложиха да седна. Днес пък въздух не ми стигаше Whistling и ми предложиха да идвам по-късно и да си тръгвам по-рано от работа.
Хайде стига съм се оплаквала....
Лек ден на всички мамчета, почивайте си и се пазете!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 182
Добро Утро и от мен!
И аз на последък взех да се чуствам скапана след работа, особено докато се натъпча в гадните автобуси и се закандилкам сред задръстванията до вкъщи. Там вече съм го ударила на уволнение и нито готвя, нито чистя - само си играя с Ева  Embarassed Лошото е че доста работа ми се събира, а почвам трудно да я върша.

Сега ще се пробвам и аз една снимка да си сложа в албума.

# 22
  • Мнения: 51
Atti, не мисля, че каквито и да било упражнения с напрягане на корема са подходящи за бременни, така че внимавай. Thinking
А за гиричките, аз преди правех много редовно, сега малко са ми понаедряли ръчичките и ме е страх да не станат много големи и правя много рядко, гледам да съм седнала и да не вдигам много високо ръцете, гиричките ми са по 1кг., даже мисля,че едни от упражненията тук на 1-ва страница са точно тези, които правя на една стена, ползвам и някои , които смятам за подходящи от касетата на Синди и Ел Макферсън.
Всичко трябва да е по-внимателно.
Иначе за темичката естествено  е перфектна.
Мисля си отдавna да ви кажа, надявам се да не засегна някой, ако искате да не се публикуват постове от сорта на запис или тем подобни, малко е безмислено и само се изписват една след друга теми, ако обърнете внимание, повечето теми до 5-6 стр. е написано почти само това...така ще пишем повече полезни неща.
Още един път ме извинете, не ми се сърдете, просто си е мое мнение това и реших, че вече трябва да го споделя.
Надявам се да не ме линчувате! Praynig
Целувки на всички! #Crazy

# 23
  • Мнения: 307
Добро утро и лек ден на всички.

Страхотна темичка, дано да донесе късмет на всички.  Two Hearts

Вчера бях на доктор. Всичко е нормално. Бебето е завъртяно на страни и сега му говоря да се завърти на долу с главата. Беше си стиснало крачетата и пак не видяхме пол.  Simple Smile

Софиянки, имаме резервация за довечера. 18:00 Джепето на Граф Игнатиев. Ще се видим направо там.  Hug Hug Hug

# 24
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Incandescent ходихте ли да видите момиченцето на сестра ти?
Твоя разбойник как реагира?

Сестра ми роди в Шейново, а ние не живеем в София. За сега видях само снимки на малката племенница  Heart Eyes Синът ми е много нетърпелив да види на леля бебето, но не знам доколко ще му се задържи интереса.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 688
А знаеш ли при кой лекар е родила,доволна ли е от пероснала и изопбщо като цяло от преживяването?

# 26
  • Мнения: 5 391
slan4ogled, ти или DesiT щяхте да издирвате Морги?
Айде вижте какво става с това момиче, че много време липсва Confused

# 27
  • Мнения: 30
Atti, мен също ме чака сватба на 20-ти. Аз обаче не харесах нито едно от предложенията за рокли за бременни. В тях изглеждах още по-огромна! Особено моделите, които се разкрояват от под бюста надолу. Моделът, който аз избрах, е от две части - пола, която е с ластик над талията, и бюстие, което е малко по-дълго от обичайното, за да не стърчи на корема. Роклята стои чудесно и много прибрано. Естествено, бюстието е без метални шини.
Мисля си отдавna да ви кажа, надявам се да не засегна някой, ако искате да не се публикуват постове от сорта на запис или тем подобни, малко е безмислено и само се изписват една след друга теми, ако обърнете внимание, повечето теми до 5-6 стр. е написано почти само това...така ще пишем повече полезни неща.
Още един път ме извинете, не ми се сърдете, просто си е мое мнение това и реших, че вече трябва да го споделя.
Надявам се да не ме линчувате! Praynig
Целувки на всички! #Crazy
И аз се пирсъединявам към Ewito, макар доскоро и аз да правех само "запис" в началото на темата. Embarassed Надявам се, че никое от момичетата няма да се засегне, просто ни отиват темичките на вятъра. Тъкмо се разгорещим и хоп! - нова, защото сме стигнали на 15 стр. А в новата вече забравяме всичко от старата.
Дано няма сърдити  Praynig . Ако има, довечера на срещатата ще ги почерпя Wink .

# 28
  • Мнения: 9
И аз да се запиша! Този път направо заглавието е убийствено, много ме изкефибраво  mari_rus   bouquet Браво и на Алекс за чудното оформление   bouquet

# 29
  • Мнения: 802
Добро утро на всички - или вече е Добър ден ! Hug
Относно умората - аз вече работя на половин ден , т.е. до обед и така имам повече свободно време за да си свърша нещо лично .
Говорих с шефовете си и ползвам отпуската по 1/2 на ден .
По - добре е .
След това може и малко болничен ... и да се приготвям за кратка " Пенсия ", че после ...
Живот и Здраве като дойде бебка ... едва ли ще има време за каквото и да било освен за  нея .
Моя съвет е  да си почивате колкото можете повече .

Да потитам - има ли някой абонат на Буласт Ком - цифровата TV и доволни ли сте ?!

Весел ден от мен и много усмивки !

Общи условия

Активация на акаунт