Чакаме си с нетърпение ЯНУАРСКИТЕ творения!

  • 12 185
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 668
Добро утро и от мен Simple Smile браво на Алекс за страхотната късметлийска темичка - дано да ни донесе късмет!

Пак да попитам - някоя от вас започна ли подготовка на гърдите с някакви кремове?

# 31
Здравейте и от мен! Заглавието и оформлението на темичкета - страхотни, както винаги! Браво!!! Hug От снощи ми се подуват краката. Не е ли малко рано? Ама много боляло! Embarassed А и работа имам доста, но здраве да е! Сега ще си хода до вкъщи да почина малко. Добре че аз съм шефа и мога да си го позволя! Mr. Green
Алекс, ако можеш да ми смениш щъркела, че няма да ставам злобна свекърва  Mr. Green, а пак ще съм цвете на масата! Моя мъж не е много доволен от розовия щъркел, но....
Усмивка! аз ползвам Булсатком на ранчото но не съм доволна и ще ги сменям с другите, защото там няма кабел.
Лек ден на всички!

# 32
  • Мнения: 46
Аз много си мислех за работата и реших онзи ден стига всичко да е наред да ходя до края на декември и едновременно да си дам болничния, който ще е от 5-ти дек., и без това не мога да седя вкъщи дълго пък и докато ми преведят първия боничен бебето вече ще се е родило и какво ще правим толкова време на една заплата не знам, много е тъпо, но всичко опира до пари...
Пък и като гледам след 5-ти са 2 седмици до Празниците и ще ги изкарам все някак, дано само да нямам проблеми, пък и шефовете ми ще са доволни, че ще се приключи работата на време на новата година.
Тъй че колкото можете и които можете си почивайте и заради мен.
Надявам се да има и други като мен, да не съм само аз такава работна... newsm78
Didiplanet, мойте крака започнаха да отичат още в третия месец, но си мисля, че беше от жегата, защото сега много рядко ми се случва, и то съвсем леко когато много време съм висяла права...Не знам какво да ти препоръча, вдигай ги нависоко, дано да ти мине.
Едан приятелка акушерка ми препоръча да пробвам Lioton, въпреки че не мисля, че той е подходящ за този случай, но провай все пак.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 388
Усмивка, ние също сме с Булсатком вече от половин година, и не сме имали проблеми, аз съм доволна.
Нивеар, според мен е още рано за мазане. По принцип казват че не е необходима предварителна подготовка, а още повече се отрича търкането с хавлии и подобни на зърната. Само да съм чула някоя от вас да го прави  Naughty По този начин се предизвикват контракции, а и не влияе за по-нататъшно успешно кърмене. Иначе има две кремчета - Гармастан и Лансинох, които могат да се използват. Аз лично ако ще се мажа преди раждането, ще е към 8-9 месец. Първия път пак тогава почнах, от дъжд на вятър.

# 34
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 889
Здравейте мами. Само да се обадя и аз - не съм писала от няколко дни...На всички, които ще се видят довечера пожелавам страхотно настроение и весел купон! И да се снимате пак, момичета:)
Аз продължавам моята вече епопея с дерматита - последно ме осени идеята, че се дължи на Ариела  #2gunfire и сега препирам всичко в къщи с прах Бебе:)
Уфффф, тежко, ама няма как:)

# 35
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 935
Ewito , ако наистина всичко с мен и бебо е наред, и аз ще ти правя компания през декември на работа.

А знаеш ли при кой лекар е родила,доволна ли е от пероснала и изопбщо като цяло от преживяването?

Тя роди секцио, доволна е от персонала и от отношението. Оперира я Д-р Гагова - според сестра ми е много готина. Само не можа да се ореди с ВИП-стая, но това се преживява.

# 36
ДОБРО УТРО
АЗ СЕГА СТАВАМ,ЧЕ ВЧЕРА СЕ ПРЕУМОРИХ И ДОСТА МЕ БОЛЯ КОРЕМА.БЯХ СЕ УПЛАШИЛА ПИХ НО ЩПА НО СЕГА МИ Е ПО ДОБРЕ.ЗА КРЕМОВЕТЕ ЗА ГЪРДИ ЕДНА ПРИЯТЕЛКА Е МНОГО ДОВОЛНА ОТ КРЕМА НА АВЕНТ.БЕЗ ПРОБЛЕМИ ПОСЛЕ КЪРМИ ДО КЪМ 9 МЕСЕЦ.И МИСЛЯ ПО НАТАМ ДА СИ ВЗЕМА.МНОГО СЕ ВЪЛНУВАМ ЗА ДОВЕЧЕРА ЗАЩОТО СИ НЯМАМ НИТО ЕДНА ПОЗНАТА БРЕМЕННА В СОФИЯ И МНОГО СЕ РАДВАМ ЧЕ ЩЕ СЕ ЗАПОЗНАЕМ.ДО СКОРО.

# 37
  • Мнения: 30
Охххххххх, и аз мисля да работя до 3- ти декемви, ако се чувствам добре естествено. Иначе да се оплача от първите три стрии на дупето  Cry . Уж се мажа (не съм от най-редовните) и пак се появиха гадовете  #2gunfire . И аз чакам с нетърпение срещата довечера. Колко тумбачета ще сме този път?

# 38
  • Мнения: 802
Как само Ви завиждам за срещичката в София  Rolling Eyes
ако можех да долетя и аз от тук ... newsm78

# 39
  • Мнения: 76
Момичета много благодарности на тези, които препоръчаха магазина за бременни на Самуил в София. Най-накрая си купих нормални панталони за работа.

За работата - не се притеснявайте, както моя доктор казава - бременността не е като мътенето на яйце, живей си живота. Та и аз така си "живея живота" ходейки на работа, мисля до последно, ако се чувствам добре.

# 40
  • Мнения: 405
Ewito, мерси за идеята, не се бях сетила да правя упражненията с гирички от седнало положение, а това определено ще намали напрежението над коремните мускули. Иначе за коремните упражнения, мацката във видеото си ги прави, а е очевидно бременна, сигурно в 7-8 месец даже, но мен си ме е страх и май ще пропусна.

# 41
  • Мнения: 2 668
Благодаря ти Алекс. Аз си мислех за мазане с нещо на Авент или Мама Дона.

# 42
  • Мнения: 368
Хайде и аз да се разпиша,че съм изтървала страшно много ConfusedТемичката е супер,както винаги.Ние се местим вече и по цял ден съм в новият апартамент,а компа още не сме го занесли и нямам откъде да ви чета,но и това ще стане.
Целувки за всички и доскоро.  bouquet

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 388
Благодаря ти Алекс. Аз си мислех за мазане с нещо на Авент или Мама Дона.
Да, и тези стават. Не съм ги ползвала, но съм чела за тях из форума.

# 44
  • Мнения: 1 325
Здравейте и от мен!и ние си взехме  булстат ком но няма още кой да ни го монтира иначе с удоволствие по цял ден ще гледам бг телевизии newsm44 .А как сте с килограмите момичета?Аз съм с 4 отгоре но се чувствам много добре засега и изобщо не ми тежат Simple SmileКато цяло от както съм забременяла сладко изобщо не ми се яде , а напоследък  започнах да ям повече супички особедно спаначена, много я обичам пък и трябва да поемам повече желязо защото ми откриха анемия с големи липси на желязо Sad

Общи условия

Активация на акаунт