Коремчетата веч растат и през Април бебенцата ще се появят

  • 11 385
  • 296
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Добре дошли на новите попълнения в априлския отбор! Лека и брезпроблемна бременност ви желая!   bouquet  Hug

polinita - можеш ли да кажеш кога ти е термина за да те поставя на подобоващо място в списъка? Много ми хареса последното ти изречение: Април, макар и да е далече, ще ми донесе едно красиво човече  . Направо си плаче за заглавие за тема  Grinning

Моля, ако някоя от мамите види грешка в списъка незабавно да ми сигнализира. Грешката е неволна.  Hug


SLADKA MAMA - Стискам палци всичко да е наред със серклажа и да нямаш проблеми до края. А защо чак сега се пускат тези изследвания? Не се ли прави на по-ранен етап  newsm78


Ах, момичета, да знаете какъв панталон за бременни си купих - прелест! Джинси, с възможности за корекция на поне 3 места, все около корема. Стегнала съм го максимално и мога спокойно да си нося и отсега. Вчера една позната ме видя в него (не знае, че съм бременна) и ми направи комплимент колко съм отслабнала. Аз всъщност не съм отслабнала, просто панталона ме прави по-слаба в краката. При първа възможност ще се щракна и ще кача снимки в албума. Толкова съм доволна от покупката си. Сега търся активно някаква туника, но досега виждам само едни балонести. Малко по-силен вятър да има и ще хвръкна.  Joy


Днес си пуснах изследвания, пу-пу дано са добри. А в понеделник ще ходя на нухална транслукенция и после естествено ще докладвам.


Лек и успешен ден ви желая! И никакви гадения и повръщания!  Heart Eyes

# 106
  • Мнения: 167
Ами чак сега се сетиха,че може и това да е предизвикало преждевр.раждане.Досега търсихме все като причина вируси и възпаления и др.такива.

# 107
  • Мнения: 0
Заглавието е на ven_j

       




  През Април бебчета очакват 81 мами    


1 Април
                                                                                                  newsm32 Stefania,Пловдив   
                                                                                                  newsm32 Пролетната фея,39г,трето
                                                                                                  newsm32 kalli, София, второ
                                                                                                  newsm32 brani_1
                                                                                                  newsm32 marina_77_, София, 30г, второ
2 Април
                                                                                                  newsm32 bbub, София
3 Април
                                                                                                   newsm32 pinit,Плевен,второ
                                                                                                   newsm32 jul, Пловдив, второ
4 Април
                                                                                                   newsm32 hrisi-pisi, София, 25г, първо
                                                                                                   newsm32 Ronijel,Пловдив
                                                                                                   newsm32 pepa ilkova,Пловдив,второ
5 Април
                                                                                                   newsm32 Bibobibo, първо
                                                                                                   newsm32 suzydag, Балчик, първо
6 Април
                                                                                                   newsm32 Фъстък, Пловдив, второ
                                                                                                   newsm32 mona77,София,второ
7 Април
                                                                                                    newsm32 expecting, 30г, първо
                                                                                                    newsm32 Lara1, Пловдив
8 Април
             
                                                                                                    newsm32 Bezmerna,София,второ
                                                                                                    newsm32 Goldie,Бургас,27г,второ
                                                                                                    newsm32 Maya_IT,София,24г.,първо
                                                                                                    newsm32 SUNI 22,Русе
                                                                                                    newsm32 ЛУРДЕС, 26г, първо
                                                                                                    newsm32 pkt, Враца, второ
9 Април
                                                                                                    newsm32 aynav,второ
                                                                                                    newsm32 Marinela flo,Гърция, второ
                                                                                                    newsm32 roska ps,
                                                                                                    newsm32 SLADKA MAMA, София, 31г.,второ
                                                                                                    newsm32 assya20,Capetown
10 Април
                                                                                                     newsm32 лорелай, 30г., първо
                                                                                                     newsm32 koteto7975,второ
                                                                                                     newsm32 Емма
12 Април
                                                                                                     newsm32 maiani, София,второ
                                                                                                     newsm32 stefinka, Габрово   
                                                                                                     newsm32 Milenni, Димитровград, второ
13 Април
                                                                                                     newsm32 annilein
                                                                                                     newsm32 Марла, София
                                                                                                     newsm32 anima3x, София, 28г, първо
                                                                                                     newsm32 newsm32 kit kat
                                                                                                     newsm32 pisanka-sladuranka, 30г., първо
                                                                                                     newsm32 Mirror
14 Април
                                                                                                     newsm32 ritka,София, 30г, второ
                                                                                                     newsm32 Aquariel, София, първо
                                                                                                     newsm32 Elcho, 29г, първо
15 Април
                                                                                                     newsm32 newsm32 *vera
                                                                                                     newsm32 newsm32 zaki
                                                                                                     newsm32 wonderful, второ
                                                                                                     newsm32 Kudravelka, София, първо
16 Април
                                                                                                     newsm32 mariabella, София, първо
                                                                                                     newsm32 eva_merry, 25г., първо
17 Април
                                                                                                     newsm32 musito, Стара Загора, първо
                                                                                                     newsm32 Reola, 28г, първо
                                                                                                     newsm32 t_ilieva, София, второ
18 Април
                                                                                                     newsm32 Tiffany,София,първо
                                                                                                     newsm32 Мани-маани, 36г.,второ
                                                                                                     newsm32 tedi_ip, Варна, 27г, второ
19 Април
                                                                                                     newsm32 Ясмина,Варна,35г.,трето
20 Април
                               
                                                                                                    newsm32 Darko_J
                                                                                                    newsm32 veni-b, Пловдив, трето
21 Април
                                                                                                     newsm32 asja,Пловдив,29г.,първо
                                                                                                     newsm32 milenag,София, 34г.,второ
                                                                                                     newsm32 doly_dog, първо
                                                                                                     newsm32 desita79, 28г., първо

22 Април
                                                                                                     newsm32 Дона,София, 36г.,второ
                                                                                                     newsm32 Miriel, Плевен, второ
                                                                                                     newsm32 reiana
                                                                                                     newsm32 КРИСИ,Плевен,31г.,второ
23 Април
                                                                                                     newsm32 ven_j, Бургас
24 Април
                                                                                                     newsm32 TeliT, София
25 Април
                                                                                                      newsm32 koketka, Попово, второ
26 Април
                                                                                                      newsm32 baraborka, Попово, 26г.,второ
27 Април
                                                                                                      newsm32 msbilt, второ
   
28 Април
                                                                                                      newsm32 Asaly
29 Април
                                                                                                      newsm32 Awake, София, 32г., второ
                                                                                                      newsm32 hrispi, София
                                                                                                      newsm32 Lady_Cherie, София, 26г., първо

1 Май
                                                                                                      newsm32 Tikvichka, 33г., първо
                                                                                                      newsm32 Haliotis, Варна, второ

Мами с неизвестен термин:


bubinka79   28г.   първо   
desitas         второ   
mamaioio         второ   
fusa
more_      
maria_t
         




Потребител:aprilki2008
Парола:2008


Полезни връзки
pacifier Календар на бременността по седмици
pacifier Размери на бебето по седмици
pacifier Изчисляване на пола на бебето
pacifier Формула за пола на детето
pacifier Китайска таблица за предвиждане пола на бебето
pacifier Генериране на календар на бременността по дни
pacifier Снимки от ултразвук през различните седмици на бременността
pacifier Клипчета на Discovery
pacifier Прегледи и изследвания по време на бременността
pacifier Референтни граници на кръв и урина
pacifier Програма "Майчино здравеопазване" по ЗК
pacifier Хранене през бременността
pacifier Бременност и повръщане
pacifier Здравословни проблеми по време на бременността


Линкове към предишни теми



Предложения за нови теми
Мами АПРИЛки, стисакме си палци за пълни люлки – hrisi-pisi
Симптоми(те) показват вече: АПРИЛ ще имаме човечe - Ясмина
Съмнение веч не остана. АПРИЛ ще съм аз горда мама – Ясмина
Април е толкова далече, но ние не се отчайваме и чакаме човече. - pepa_ilkova
Априлчетата се роят, а мамите им се суетят. - pepa_ilkova
Хайде мами, тук кликнете, ако през Април чакате човече! - pepa_ilkova
Априлски мами форума следят, а бебетата в коремите им растат - pepa_ilkova

# 108
  • Мнения: 0
здравейте! казвам се милена, от софия съм и на 8 април се надявам да гушна първото си детенце. Пожелавам лека бременност и успех на всички!

# 109
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте от мен днес Simple Smile

Стискам палци Сладка Мама всичко да мине ОК.

Аз днес умирам от мързел в офиса, може би защото няма много работа и направо..... Simple Smile Само ми се спи и ме мързи и искам вкъщи. Пък и нещо пак ми е криво и ми се плаче и ми е едно такова много странно и мъчно Simple Smile
Абе шашава работа Simple Smile

Приятен ден на всички Simple Smile

# 110
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте, Априлки!
Как сте днес - супер, нали?  Peace
Ana Kakrenina, добре дошла в отбора!
SLADKA MAMA, стискам палци!  Hug

# 111
  • Мнения: 2 751
Емма, и ние не сме сключили брак, какви проблеми да има? Няма такива.
Има някои неща, които трябва да се уточнят при раджането, когато няма брак.
Да ти кажа, от паметта ми е изфирясала точната информация как стояха нещата, но мога да попитам и да ти кажа.
Една приятелка точно затова подписа преди раждането.
Ще ти кажа, не мога сега да говоря наизуст. newsm78

# 112
  • Мнения: 97
SLADKA MAMA, успех и от мен, дано всичко мине безпроблемно.  Hug
От кухнята ми се вижда МД така че ще пращам положителна енергия.  Laughing Laughing
На мен пък не ми е плачливо, а напротив - много ми е добре и съм супер спокойна, а по принцип съм по-нервачка.  Laughing

Приятен уикенд на всички ! Simple Smile

# 113
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз също нямам брак.Не мисля че има проблем.Някъде из форума бях мернала такава тема и доколкото помня има някои формалности-пред нотариус трябва да се извърши припознаване на бебето.Още ми е далече да мисля за това,като наближи момента-тогава! Wink

# 114
  • Мнения: 2 751
Аз също нямам брак.Не мисля че има проблем.Някъде из форума бях мернала такава тема и доколкото помня има някои формалности-пред нотариус трябва да се извърши припознаване на бебето.Още ми е далече да мисля за това,като наближи момента-тогава! Wink
Не е пролем, а някои формалности, но ще питам и ще ви кажа  Hug

# 115
  • Мнения: 60
[
polinita - можеш ли да кажеш кога ти е термина за да те поставя на подобоващо място в списъка? Много ми хареса последното ти изречение: Април, макар и да е далече, ще ми донесе едно красиво човече  . Направо си плаче за заглавие за тема  Grinning

Разбира се - засега е 18.04. Simple Smile не знам дали последното изречение си плаче за тема, но на мен пак ми се плаче Simple Smile но тоя път е от радост , че мога да намеря много нови приятели тук и съответно и отговори на повечето ми въпроси Simple Smile
благодаря на всички
пожелавам ви бременее само с усмивки и любов около вас

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 1 269
Polinita, добре дошла! Със сигурност ще намериш много нови приятелки!  bouquet
Емма, няма никакъв проблем. Извършва се припознаване от бащата по семейния кодекс. Цитатът по-долу може да те ориентира:

Припознаване
 
Чл. 35. (Изм. - ДВ, бр. 63 от 2003 г.) Всеки родител може да припознае своето дете. Могат да бъдат припознати и заченати деца, както и починали деца, които са оставили низходящи.
 

Форма на припознаването
 
Чл. 36. (1) (Предишен текст на чл. 36 - ДВ, бр. 63 от 2003 г.) Припознаването се извършва лично с писмено заявление пред длъжностното лице по гражданското състояние или с декларация с нотариално заверен подпис, подадена до длъжностното лице по гражданското състояние. Заявлението може да се подаде и чрез управителя на заведението, в което се е родило детето.
(2) (Нова - ДВ, бр. 63 от 2003 г.) Длъжностното лице по гражданското състояние съобщава припознаването на другия родител, ако той е известен, на детето, ако то е пълнолетно, и на дирекция "Социално подпомагане" в 7-дневен срок от извършването му.

Сладка мама, стискам палци всичко да е ОК!
Лорелай, хич не се шегувай Wink Разбира се, че трябва да ни глезят  Blush  Joy

 

# 117
  • Мнения: 354
Здравейте всички априлски мами! preggo С радост се присъединявам към вас и чакането на малките съкровища.  newsm30 Ние трябва да се появим на 3 април, аз съм от Пловдив, така че ще се радвам да се запознаем и с други съгражданки stork-boy stork-girl

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 1 269
tanzen, добре дошла   bouquet
И аз съм от Пловдив  Wink

# 119
  • Мнения: 200
Емма  и аз нямам брак с таткото, ама не съм се и замисляла за тези неща, поне не още като му дойде времето ще се оправяме. А иначе всички роднини и приятели ни питат кога е свадбата, ама ние не бързаме, 7 години сме си заедно и сме като семейство. Пък и искам детето да ми е на свадбата (малко странно желание май newsm78) , с него и с таткото тогава това ще ми е най-щастливия ден Simple Smile
Asaly скъпа аз съм непоправим случай относно миризмите, ако ти кажа сигурно ще ме вземете за луда, ама прах за пране, омекотител ме докарват веднага без бредупреждение до повръщане, всяка стая в къщи ми мирише по различен начин, чистя хладилника основно през 2 дена защото имам чувството че нещо мирише ужасно от него, само на мен де, карала съм 3ма човека да го душат. Всяка прана дреха я ароматизирам с моя парфюм за да не ми мирише на прах за пране, пере се у нас когато не ме е пернала сачмата. Та така критичен случай ще кажеш че някои ми е сложил нещо в носа!
Иначе не се оплаквам, днес съм на крак от сутринта по гари и тролеи, изпращах гости и се се чувствам шестица!  Party
Лек ден момичета всичко хубаво от мен.
За течението това ме притесни от вчера че доби жълтеникъв цвят. Ще изчакам до неделя и званя на доки.

Общи условия

Активация на акаунт