Една година мина откакто СтАмБоЛиЙсКа тема има!

  • 9 981
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 26
Тази сутрин не ми се прави кафе. Каня на заведение, а гледам че и места има.  Grinning

# 226
  • под тепетата
  • Мнения: 9 514
Благодаря, Gepard!
 На болните-да оздравяват, а на останалите - да използват слънчицето и да се поразходят!
  bouquet

# 227
  • Мнения: 23
Gepard браво  Grinning приемам поканата Wink

# 228
  • Мнения: 891
Gepard направо си представих как сме се наредили всички съфорумци  Grinning

Eli83 много ти е дива момата  Grinning Браво на нея !
А педиатърката ви къде гледа, та не си пази очилата.  newsm78

На Василенка и на Алексчо пожелавам бързичко да оздравяват  Peace

# 229
  • Мнения: 4 451
Eх, Гепард, пак се прецели в десятката с това заведение. Flutter Каква разкошотия. Пу и за мен едно местенце! Че и аз като dimi веднага си ни представих в пълън комплект.
Eli страшна е твоята кипра. Joy Лекарката ще има повод да си купи нова рамка.

# 230
  • Мнения: 26
Радвам се че ви е харесало. Може и една дискотечка да направим. Сигурен съм че скоро не сте се кълчили.  Joy
То и аз скоро не съм де.


# 231
  • под тепетата
  • Мнения: 9 514
Вие може и да не сте, но аз съм! Mr. Green
 Скоро имахме рожден ден в групата и добре си потанцувахме! yesyes

# 232
  • Мнения: 4 451
Пък аз не съм от тийнейджърските си години. Embarassed Crossing Arms
Билянка, освен и мен да ме поканите на някой рожден ден в групата, защото няма шанс да се покълчотя някъде. Laughing Пък Gepard така ме изкушиии... ooooh!

# 233
  • Мнения: 891
И мен ме изкуши  Grinning
Много отдавна не съм ходила на дискотека.
А така ми се ходиииии... Crossing Arms

# 234
  • Мнения: 2 484
 Party Това за дискотеката е супер но ...вече сме големи ще ни пуснат ли,малее аз толкова отдавна не съм ходила че и това се чудя,то вече с тез нерви и цял ден с детето като ти се надуе главата ииии не сме за там!

# 235
  • Мнения: 4 451
Ааааа, Ели, ти си млада още и си си баш за там. Ама мен със сигурност няма да ме пуснат, ЕГН-то вече набъбна... Crazy

# 236
  • Мнения: 26
Не се оправдавайте с ЕГН-та и дали щяли да ви пуснат. Мен ме пускат а повечето от вас са по малки. Въпрос на желание е. Аааааа ще ви се карам.

# 237
  • Мнения: 2 484
Бе то желанието го имаме и да не ни пуснат ще се натиснем ,ами то си има и други пречки я мъж, я дете дето на сутринта ще те вдигне в 6-7, я пък някое куче ще заиска да го рахождаш(аз вече нямам де) но детето ще ме вдигне, а мъжа незнам дали ще ме пусне да се прибера въобще,току виж ме заключил! Mr. Green

# 238
  • Мнения: 26
Тва за кучето и мъжа ми се преплете нещо, ама карай. Joy

# 239
  • Мнения: 4 451
Искаше да каже, че сутринта я куче, я мъж ще те вдигне да го разхождаш. Joy

Общи условия

Активация на акаунт