Имаме си вече първо бебче,и НОЕМВРИ съвсем не е далече

  • 8 944
  • 284
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 51
Jotoo, честита ти рожденичка да е жива и здрава и да бъде най-добрата кака на света   nbirthday


SAYLI2  видях покупките ти, страхотни са, особено ми хареса комплекта за завиване с обиколника, не е толкова нашарен с ярки цветове и картинки като повечето. Аз все не мога да харесам. Ще споделиш ли откъде го намери, може и да си казала вече, но не прочетох никъде  Embarassed И космонавтчетата са много хубави.

# 106
  • София
  • Мнения: 51
като сте се разговорили за прически...да не ви се хваля аз, че сте си помислите че се надувам с разплетената си кошница! НО  Naughty съм решила другата седмица живот и здраве да отида да си обновя кичурите, само ме тормози въпроса как ще издържа на стола 3 часа - правя си на цялата коса с фолио и е голяма играчка, ама няма как нали трябва да се приведем в някакъв вид, че ще си изпрашим децата като ни видят  Joy

# 107
  • София
  • Мнения: 2 437
Ей, Катерино Моме, не се ядосвай. И мен много ме беш яд така преди..сега малко ми е все тая..но знам, че при къдравите коси е по-сложно. Нали знаеш "коса е, ще порастне"  Mr. Green любим израз на фризьорите  Mr. Green

И аз сега ще се отчета със снимки в албумчето, да видите как ми изчезва пъпа..а пък двете бенки придобиват завидни размери.  Rolling Eyes
И ми кажете, дали ми е крив корема..щото на мен ми кривее Thinking

# 108
  • София
  • Мнения: 2 437
Пуу...Сали, страхотни покупки! Легълцето е невероятно!

# 109
  • Мнения: 34
ЕЕЕ какви са тези торти беее  chef Потекоха ми лигичките.... Jutoooo да ти е живо и здраво детенце, много да ти помага, да те радва и да я слушате.
ProstoAz незнам за кои мерки питаш, ама аз и без това знам само диаметъра на главата, а именно 78 мм. Наваксали сме, ама утре съм на ЖК при другата лекарка, която на 15 ми каза, че бебо няма 1кг и аз реших, че се е объркала Embarassed, а то така си и било. Та с две думи утре ще видим к'во ще кажат.
За апетита-аз отдавна изгубих, ама се тъпча, защото когато не го правих и бебо взе,че изостана с растежа. Казват, че нямало връзка ама аз за всеки случай...
За пишките и аз се информирах доста, има доста противоречиви мнения (както за секцио и вагинално), май при всяко дете е индивидуално. Аз мисля да не забелвам, защото ме е страх, но ще пробвам и ако не плаче, може пък и да го правя, така че това в движение ще го решавам. Иначе съм за обрязването, но смятам, че като порасне моето мъжле само ще си реши дали така иска.
А сега да се направя на добра готвачка и .... отивам да готвя. Ако не се появя до 1 час викайте Бърза помощ, или съм се заклала или подпалила Mr. Green

# 110
  • Мнения: 884
като сте се разговорили за прически...да не ви се хваля аз, че сте си помислите че се надувам с разплетената си кошница! НО  Naughty съм решила другата седмица живот и здраве да отида да си обновя кичурите, само ме тормози въпроса как ще издържа на стола 3 часа - правя си на цялата коса с фолио и е голяма играчка, ама няма как нали трябва да се приведем в някакъв вид, че ще си изпрашим децата като ни видят  Joy
И аз така с кичурите, ама в събота ходих и я наклепах цялата с боя, за да се изравнят кичурите. Фризьорката ме увери, че напролет няма да има проблем да ги подновя отново-аз пък си помислих, че с това бебе, и с липсата на гледач-помагач, сега ще отделя три часа, ама за следващия път- Naughtyняма как, прежалих ги вече, макар че в момента ми е твърде "обикновено" в косата...

# 111
  • Мнения: 324
Jutoo, Честита ти рожденичка!
Да е жива и здрава, безгрижно детство й желая!
   
party023   party002  Gift
 


Момичета, кажете ми какво представлява писмото, което се издава от банката и се представя заедно с болничния?
Днес ми дадоха един хвърчащ лист, с разни данни. Освен IBAN, нищо друго съществено не виждам да е вписано - нито името ми фигурира  Shocked, нито клиентски номер, нищо...

Леглото на Сали е наистина страхотно! Хайде, едно здраво и спокойно бебече да го заема след месец!
Аз да ви кажа, съм разочарована от избора в нашия град  Confused Фаворити са ми мебел "Джен",  Арбор и въпросното PIERRO /Сали не бъркам, нали?/ - е, никъде не предлагат техни мебели. Само Дибо, Бертони и някакво собствено производство за магазина. И нищо не ми хваща окото или не отговаря на това, което искам.
Вече се чудя дали да не поръчвам от нета, ама друго си е първо да го видиш на живо, пък и куриери, доставки - става дълга и широка.

# 112
  • Мнения: 160
Момичета,хайде някоя да пробва да влезе в албума,дава ми грешен потребител или парола и немага да кача снимките.Дали аз нещо бъркам или наистина има проблем?

# 113
  • София
  • Мнения: 3 679
[Момичета, кажете ми какво представлява писмото, което се издава от банката и се представя заедно с болничния?
Днес ми дадоха един хвърчащ лист, с разни данни. Освен IBAN, нищо друго съществено не виждам да е вписано - нито името ми фигурира  Shocked, нито клиентски номер, нищо...
Какво е това писмо  newsm78, къде ще го представяш? Аз нещо не разбирам  Embarassed

# 114
  • Плевен
  • Мнения: 238
Диана какво голямо коремче имаш,чак ти завидях и хич не е криво,напълно симетрично ми се вижда.Моето е скромничко като на Просто аз и направо се чудя беба как се побира там,сигурно съм я измъчила горката.

# 115
  • Мнения: 3 416
Това за прическата на мома Катерина верно ме позабавлява,то и аз имах преди същия проблем-казваш връхчета(щото аз всеки месец си ги ги стрижех),те ти вземат цялата коса Twisted EvilЕ намерих си сега една фризьорка,та и тя преди да резне повече от сант ме пита,а и аз даже като и кажа да реже смело(имам още изтощена коса за махане) пак не смее..ама в последно време нещо все ми криви бретона и сега приличам на момченце с бретон,та...аз прическа иначе мисля да си правя животи здраве няколко месеца след като родя,искам малко кичури да вкарам и хубава основа,ама трябва още да режа,докато ми изчезне гадното червено.Трябва още да се търпя с неопредлен цвят и прическа,ма кво да се прави. Иначе днеска настроението ми тъй и е с еоправи,неми се спи,а клепачите ми се затварят,отнесено ми е и депресирано,отговоре на всичко като излязох одеве за малко исках да взема разни дреболйки и загубих 10 лв-тотално се вкиснах и веднага вкъщи,днеска не ми е ден smile3511 smile3514

# 116
  • Мнения: 37

Пък вижте ние с какво се сдобихме сега:), пиша ви едва, едва защото като седнах сега пред PC и малкия така взе да се швъка,4е ми изпука нещо отвътре,ама все едно се скъса нещо в мен, изумях си.Сега съм малко като в необрано лозе, някоя мама 4увала ли е такива странни звуци на скъсамо месо все едно от себе си, не халюцинирам моми4ета, СЕРИОЗНО! newsm78
Сега ще опитам да разгледам вашите нови снимкови попълнения, за прегледа си нищо няма да споменавам, освен 4е сме отли4ници във бсяко едно отношение,голям инструмент и все на преден план изплющян:)))Тонове -бомба, диша като локомотив.
Мома Катерина- ме залива от смях с нейните изрази и кошници и каци със зеле и т.н.
Май и аз ще се поспра временно с помпата, защото може да се по4ака все пак.

# 117
  • Мнения: 884
[Момичета, кажете ми какво представлява писмото, което се издава от банката и се представя заедно с болничния?
Днес ми дадоха един хвърчащ лист, с разни данни. Освен IBAN, нищо друго съществено не виждам да е вписано - нито името ми фигурира  Shocked, нито клиентски номер, нищо...
Какво е това писмо  newsm78, къде ще го представяш? Аз нещо не разбирам  Embarassed
Като кажеш за какво ти е писмото- в банката знаят. Предполагам, касае се за следното- за да ти изплатят болнични, майчинство и т.н., трябва да си откриеш картова сметка-т.е. да имаш дебитна карта. Ако още нямаш /аз имам, защото условието да си получавам детските е същото/, отиваш в избрана банка, и си откриваш такава сметка, а от там ще ти издадат писмо-бланка, на която пише ,че ти имаш открита картова сметка номер еди кой си и това е... Дано да съм била полезна и аз с нещо. Чао от мен за днес-прибирам се в къщи вече , ще се чуем утре, и умната довечера! Чудя се коя ли сутрин ще осъмнем с първото бързащо бебче...
 А сега видях на Галакси поста- аз не ги чувам тия звуци, но съпругът ми казва, че редовно си ги слуша нощем...казва ,че се чуват ясно, и се учудва , че аз нищо не чувам...

# 118
  • Мнения: 3 416
Ах маметааа...страшни нещица сте взели Heart Eyes,айде и аз другата седмица да се отчета вече,особено кошчето на Галакси много ми хареса,страхотен кът се е получил Peaceбраво и дрешките са ви супер,пък на Дианчето корема си е добре,само дето по-голям от моя,ама и моя вече е доста и расте с часове-не мога да се обръщам да ставам и тн.т

# 119
  • Мнения: 84
 newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ТАНЯ на Jutoo!!! newsm59
Много щастие, здраве и късмет и пожелавам и гоооляма да порастне  Grinning

Saily, мебелите наистина са страхотни. Честити да са ти Simple Smile

Помпа аз ще си взема на чико тази най-обикновената за всеки случай, пък и моя приятелка я е ползвала и ми я препоръча. Мисля че няма смисъл предварително да се купува скъпа помпа, тъй като е много индивидуално и по-добре първо да се види какво ще е положението. Аз лично смятам само за доизцеждане да я ползвам, но ако трябва за съхранение на кърма да се храни бебо като я няма мама тогава предполагам си струва по-специална помпа. Това според моите проучвания по темата, иначе опит нямам.
И на мен нещо ми е криво от сутринта и чак сега се включвам поне да ми стане по-готино като ви чета Simple Smile
арабела, и на мен това което ми дадоха от банката беше един посен лист, трябва да е това което са ти дали, аз им казах че ми трябва за пред ной да ми изплащат болничните на съответната сметка и те си знаят. Всъщност трябва да съдържа данни за номера на сметката, именно IBAN-a
Отивам да разгледам новите снимчици да се порадвам  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт