Имаме си вече първо бебче,и НОЕМВРИ съвсем не е далече

  • 8 977
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 546
Пумпалче, толкова си красива с бебчето! Hug И аз ревнах от умиление!И аз се надъхах! Heart Eyes Милинко бебоче...с мама... Heart Eyes Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 219
Дес, Честита племенница, да е чаровна, здрава и умница!

Пумпалче, като икона си на снимката с малкото, оттук нататък само радост Ви желая.
И с какво чувство за хумор си разказала  за раждането. Благодаря.

И аз да не изостана, все ми се реве, но нямам право, каката си иска усмихната майка и това си е...
Иначе днес от 6 съм на линия, първо изследвания, дадох си и 45-дневния болничен, и така.
Вчера обаче се обдишах на един гнусен препарат, че моята палечка, така бе запушила WC-то с тоалетна хартия... Детски му работи.

Сега ме мързи дори да гледам. А някои хора ще са гладни... Освен да си подготвя една лекция на тема, колко е здравословно да се хрупат сурови зеленчуци Joy

# 227
  • Мнения: 98
Да се включа набързо-ОК съм Hug

каза, че не е нищо свързано с родовата дейност ама нищоооо, но да намаля километричните разходки из софия.
Ама аз как да напазарувам пък....хммм
За жалост гъбите не са се махнали и продължаваме лечението и така...това от мен за сега.

я кажете какви хавлийки и откъде купихте...аз ли съм претенция....не мога да харесам и това е!!!

# 228
  • София
  • Мнения: 2 849
Пумпалче, много сте хубави! Имаш си чудесно бебе, да е живо и здраво и с голям късмет!

Цеце, 19 е много щастливо число за раждане! Избери него!

# 229
  • Мнения: 3 419
Аз сега се връщам от разходка(то ква ти разходка,чист пазар си беше Mr. Green),момичета,ако така ще си лекувам депресията,ше трябва да си търся мъж със солиден бизнес Mr. Green,изачих сума пара,а интересното е.,че даже не знам за какво-нищо съществено smile3506,сега познайте какво правя-ми обядвам smile3521,на обяд закусвах,а кога ли ще вечерям smile3506
Мими,радвам семче не е било нещо обезпокоително Peace
Пумпалче,дано не се сърдиш,ама аз още от чужбинската тема те изчетох и за раждането Blush,много сте сладки наистина с малкия,ма то хич не е малък,верно ли носим завършени бебета в корема си Crazy
Катеринке,блазе ти,че всичко изкупи вече,аз смятам другата седмица да се похваля с доста неща Flutter

# 230
  • Мнения: 157
Здравейте и от мен!
Дес да са живи и здрави мамата и малката принцеса и бързо възстановяване.А на теб ти пожелавам едно хубаво бебче и да се радваш на племенничката.
Пумпалче с малкия наистина сте много хубави сега ти пожелавам да ти е все така кротък колкото казваш и бързо възстановяване.
Аз сега си поревах и аз малко моята скъпа майка така ме ядоса че повече от това няма на къде.Все казва тази седмица ще вземем кошара другата ще вземем сега за пореден път остана за другата накрая ще отида и ще си взема моята от каката пък те да си му берат дерта.Да ви кажа ми писна от тях още миналия месец щеше да я взима.
Момичета да ви кажа ако не сте вие да си излее човек душата направо незнам какво щях да правя.

# 231
  • Мнения: 3 419
dan4e02 успокой се мила,то иаз ако не е тоя форум досега да съм луднала,че все някой ме ядосва и мен..хубу,че момичетата тука ме търпят още,ма с тия бремелински настроения

# 232
  • София
  • Мнения: 672
Ето ни и нас Simple Smile

Нещо сме уморени - цял ден работа, та нямах време да се вдигна Simple Smile

Пумпалче, много сте сладички Simple Smile А бебчо изглежда голям пухчо - с бузи Simple Smile Да ти е жив и здрав и бързичко да расте Simple Smile

Утре и аз мисля да се захвана да почистя мъничко и после и ние на пазар Simple Smile На всеки 2 седмици ходим с милото да пазаруваме по-юнашки в Хит, Метро или някой друг магазин, че в нашия квартал няма големи супермаркети и така са надули цените в малките магазинчета...То поне да им беше прясна стоката - ами тя - и стара Simple Smile

Сладурка, аз мисля направо след малко да вечерям - нещо не стигнах аз до ядене днес, а и хич не съм гладна Confused А ако знаете какъв голям ми е станал корема...и как се мърда целия от вътре...направо е интересна картинка Simple Smile

Дес, как е бебка и мама на бебка? Дано всичко е наред!  Praynig

# 233
  • София
  • Мнения: 614
Клер, то 19 е хубаво число наистина, но 2-ката като Път в живота нещо не ме кефи /аз пък съм изкушена освен от астрологията, и от нумерологията/. Така че съм по-склонна за 20-ти, но то май накрая ще е когато има свободни часове за операционната, че се позабавихме с планирането. Така че май ще оставя всичко в ръцете на съдбата и каквото му е отредено на детето, това ще е....
Сладурке, ми как да не са завършени бе, душице, ние сме в 9-я месец вече, пък някои и в 7-я се раждат и си имат всичко. То и на мен понякога ми е много странно, че имам човече в корема, и все се мъча да си го представя....

# 234
  • Мнения: 421
Здравейте мили мои мами Simple Smile

Пумпал   Hug  Мнннооого се радвам за вас! И двамата сте невероятно сладки! А малкия,тая усмивка дето я е праснал пред фотото е простоооо стархотна! И тия джучки малки  Heart Eyes  Пу - Пу

Дес,честита да ти е племенницата - чива здрава и голяма късметлийка!

Мими,много се радвам,че всичко е наред!

Аз сега се връщам от София. Почти финализирах покупките. Купихме си ваничка,нагревател за шишета на Нук,електрическа кана... и разни други дреболии и фръкнаха 300лв. Сега се разопаковам вкъщи и хуквам на разходка,че това хубаво време   Heart Eyes

За ревовете - аз съм някакъв ужас! Прителите ми се смеят и както каза един авер оня ден " От коравосърдечна кучка,стана беззащитно пале"   Смях се,но да си прзиная много се изнервих! И си казах "АААААа не! Ще се стягаш сега и няма да ревечш повече!"  Ще им покажа аз кой е пале!!!!

Тели много ме трогва загрижеността ти  Heart Eyes  и да си призная честно ...понякога си мисля,че тук има повече хора,които мислят за мен,отколкото тези,които виждам на яве... Не знам на какво се дължи,може би не се оплаквам достатъчно,и те не са разбрали,че имам нужда от грижа  newsm78  ...


П.П момичета по колко бебешки хавлийки имате?

# 235
  • Мнения: 3 419
Абе Цеци,стига ги мисли тия дати,после нещо друго ще чуеш и ще те е яд,че си избрала дата,когато тогава,то си идва с късмета си Peace и знам,че са довърени човечета вече,ама как не мога да си го представя Crazy,а корема ми като се мести така ме боли Sick

# 236
  • София
  • Мнения: 672
Абе Цеци,стига ги мисли тия дати,после нещо друго ще чуеш и ще те е яд,че си избрала дата,когато тогава,то си идва с късмета си Peace и знам,че са довърени човечета вече,ама как не мога да си го представя Crazy,а корема ми като се мести така ме боли Sick

 Peace

Просто Аз, ние имам 3 хавлийки. Но като цяло ми се струва че и 2 са достатъчни Simple Smile

# 237
  • София
  • Мнения: 614
Ама нали и аз това казвам бе, Сладурке, че не ги мисля много, и каквото му е писано ще бъде. На като има вероятни  дати и се изкушавам да надзърна какви кави вибрации стоят зад тях, нормално е.

# 238
  • Мнения: 2 126
Лелееее много хубав тоз наш първи момък бе.Пумалче,ще разбивате женски сърца струва ми се.А и каква закачлива усмивка е дал на една от снимкитеее,първо реших че ми се струва,после върнах отново ама то коренна разлкиа на две поредни уж почти еднакви снимки.Пу,пу много е хубав и бузки има,нищо че е мъничък Peace
Ние нашата беба утре отиваме да я виждаме,била с голяма черна коса и бяла кожа Grinning Засега всичко е наред и двете са добре Hug

# 239
  • Мнения: 160
Така сладко си поспахме с беба!
Малкият Иванчо е красавец,а мама Пумпалче щастлива и доволна,страхотни сте,май на всички ни се доражда вече! Grinning

Момичета,днес цял ден се каня да ви питам,какво стана със списъка кой,къде ще ражда,отказахме ли се да го правим?

НИЕ ИМАМЕ ЕДНА ХАВЛИЙКА ЗА СЕГА И ЩЕ КУПЯ ОЩЕ ЕДНА И ТОЛКОВА ЗА СЕГА.

Общи условия

Активация на акаунт