Имаме си вече първо бебче,и НОЕМВРИ съвсем не е далече

  • 8 953
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 421
От 7ч наобикалям форума,ама нещо не съм в кондиция.
 Зъб ме боли,
всичко ми тежи,
навън се кани да вали,
с малка Беба  вкъщи сме сами
усмивката се изпари...
Брей затъпелият ми ум какви
бързи рими нареди  newsm78  Laughing

# 256
Sladur,май наистина вси4ки са забегнали на някаде.мисля и ние да направим същото.  261uu приатен уикент на вси4ки мами

# 257
# 258
  • Мнения: 3 416
при мене пък времето е супер,ама аз като не можах да се наспя снощи...ох,да минава вече.че не знам,така сладко си бях заспала и като ококорих едни очи в 3ч щото се задушавах нещо...абе картинка с две думи,ПростоАз и ние с беба сме сами-като всеки ден де

# 259
  • Мнения: 160
Добър ден и от нас!Ние само да ви пожелаем приятен ден и ви напускаме,защото тръгваме на обиколка по магазините(отново).Ще търсим легло на беба,така че стискайте палци да си хареса нещо най-накрая newsm32 newsm32 newsm32
Чао за сега   love001

# 260
  • Плевен
  • Мнения: 238
Sladur,Prosto_az я  по ведро,как ще сте сами нали сме тук да си правим компания,ако не е форума да съм изпаднала в зверска депресия,както трябва да пазя леглото,а съм по цял ден самичка.
Леле в този Плевен много гадно времето,вали един дъжд и е мрачно,мрачно,абе ужас направо.Как да не го налегнат човек мрачни мисли.
Да ви питам вие сънувате ли кошмари,защото аз постоянно и интересното е че нямат нищо общо с раждания и такива неща,но са доста реалистични и гадни.

# 261
  • Мнения: 84
Ето ме и мен Simple Smile
Аз само наобикалям тука, ама от снощи много малко сте писали...
За кошмарите и аз имам отвреме навреме, обикновено ако съм имала някакви неприятни мисли или преживявания през деня, или ако нещо ми е притеснено.
И аз на вас разчитам за компания, поне да си ви чета, много ми е хубаво Two Hearts, все едно ви познавам  Hug
 Аз сега отивам да ми взимат кръв и "пиш" Simple Smile да видя какво става с хемоглобина че ми беше мн. нисък, ама и желязото напоследък не го пия много че ми писна, пък и не мога да ходя до вц от него  Rolling Eyes
Хайде повече усмивки днес ви пожелавам  Grinning

# 262
  • Мнения: 343
Пумпалче много е сладък малкия мъж , пу пу пу дръж го по далече от близначките рускини виж тука колко моми чакаме през ноември Честита племиничка на Дес да е здрава и послушна малката принцеска Лили тука съм но не съм писала , ние с бебчо си издирваме още лекар че нашият зачезна някаде , а и почва нещо да ме хваща страх колкото повече времето наближава иначе бебо е много послушен затова му купихме легълцето Момичета още се чудя за упоиката каква да бъде за секциото казват че по добре пълна но така искам да съм будна и да не изпусна най хубавия момент който съм чакала толкова години Успех на всички и се пазете

# 263
  • Мнения: 2 126
Защо да е по добре пълна?За първи път чувам това Thinking

# 264
  • Мнения: 84
Мечтание, и аз не съм чувала да е по-добре пълна. Почти всичките ми приятелки са раждали секцио и нито една с пълна. Даже знам че с епидурална е по-добре.

# 265
  • Мнения: 3 416
Мечтание, и аз не съм чувала да е по-добре пълна. Почти всичките ми приятелки са раждали секцио и нито една с пълна. Даже знам че с епидурална е по-добре.
аз пък както съм казвала неведнъж това е за хора съсс здрава нервна система-хич не би ми се понравила мисълта да знам,че зад чарашафа съм порната и си ме действат-иначе от спиналната сигурно по-бързо се възстанояваваш

# 266
  • Мнения: 17
Приват момичета.Днес изпратих мама за Трявна и съм много тъжна.По принцип не съм ревла,но от вчера не съм спряла да лева.Явно имам страхотна хормонална буря Laughing

# 267
# 268
  • Мнения: 1 546
Привет, момичета!

И тук се смрачи и вали ама слаба работа. Днес ходихме да търсим от къде да вземем дунапрен за кошчето и баси града, на 3 места проверихме - няма!Прост дунапрен! Остава още един магазин, за който се сещам и ако и там няма ще ходим до мебелния завод да се молим да ни срежат...Но пък пътьом взехме прекрасна пеленка, от тези с копченца, дето стават като чувалче (хихихи,какво обяснение само... Mr. Green), бяла, много мека и красива. Heart Eyes После подреждах гардероба, отделих още място за одеалцата и пеленките на бебка.

Аз, ако съм секцио, сякаш ми се ще да не съм с пълна упойка, че да си видя бебчето веднага, а и предполагам, че ако не е пълна по-лесно ще се възстановя, нали? newsm78

Отивам да будя нашето тати и да го командировам в банята да изтърка плочките Mr. Green

# 269
  • Мнения: 37
От 7ч наобикалям форума,ама нещо не съм в кондиция.
 Зъб ме боли,
всичко ми тежи,
навън се кани да вали,
с малка Беба  вкъщи сме сами
усмивката се изпари...
Брей затъпелият ми ум какви
бързи рими нареди  newsm78  Laughing

Ама ти си супер бе мацка:)!  newsm10
ЗДРАВЕЙТЕ, КАК СТЕ КРАСИВИ МАМИ???Аз станах рани4ко, събудих си мъжа с мн целувки и хукнахме семейно да си отмятаме задачките.Полсе кафенца,разходки, разходки, разходки, обяди, приятелки, магазин4ета, сладолед4ета, тел.разговори:))) и в 17ч благополу4но се паркирах у нас:)Краката не си усещам!Миришат от обувките ми:(((, влизам напраооо в банята,ама първо реших да се разпиша за протокола,4е със сигурност съм ви липсвала, "ДА, дааа....."Simple Smile
Целувкииии
p.s. А видях бузан4о на Пумпала, е няма такова гъзе-манекен4е:)А тя е моми4енце-коки4енце.Simple Smile здраве и щастие от нас.

Общи условия

Активация на акаунт