ПАТИЛАНЦИ!

  • 34 574
  • 206
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 950
Това със счупената ръка е странно.
Как въобще е могло да се случи. newsm78

Точно в малката джунгла всичко трябва да е обезопасено. smile3516
Нищо не ме учудва вече.

Ми и аз незнам как стана. Не са виновни съоръженията, защото тя падна в самия дворец, а той е гумен все пак. Явно тежестта на тялото е отишла върху ръката, а тя се е подпряла накриво... незнам. Не са виновни нито съоръженията, нито каките... Аз просто се възмутих от лекарката, ако изобщо е била такава. #Cussing out

Polarfox, какво оплакване?! Аз бях толкова притеснена за детето, а на всичкото отгоре точно тогава чаках съвсем скоро да разбера дали съм бременна и не посмях да влезна с нея на скенера. Баща й отиде с нея, аз само слушах отвън как пищи от страх и ми беше много мъчно  smile3518 Изобщо не съм се сетила за това.  doh Но си абсолютно права, че оплакване трябваше да подадем още същия ден, иначе и друг може да пострада като нас.  #Cussing out

ПП Сега като се сетя, че вече съм била бременна с близнаците... добре, че не влязох при скенера!  newsm12

# 181
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
mamaGabi,

и аз имам две мили девойки, но и през ум не ми минава да обвинявам майките на хапещи и скубещи деца. Даже им съчувствам, защото е много неприятно детето ти да се държи невъзпитано на обществени места.
Всичко е въпрос преди всичко на детски нрав, и след това на възпитание.

Направо съм възмутена от това изказване на кики
 
е това направо ме разби, аз много се дразня, когато около нас има такова дете, като не може да общува с другите, дръжте си го в къщи. Моето дете също е изпадало в такава ситуация, но аз седя и си пазя моето от лошото възпитание на другите. Все пак това е център за забавление и въпреки, че и аз не съм особено очарована от каките, да бъдат и звероукротители ще им дойде малко множко


Доста неадекватно и нямащо никакво отношениe към темата, която обсъждаме.

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 16:31 от luda

# 182
  • Мнения: 984

4. Малко встрани от темата - забелязвам, че имаш 2 момичета, което обяснява острата ти реакция. Голямата ми дъщеря е на 12 години и беше едно мило, кротко същество. Тогава аз много се чудех майките на "неможещи да общуват" деца не говорят ли с тях, не обръщат ли внимание... Обаче сега имам син на 5 години и видях, че не е въпрос на възпитание, нито на възможност/невъзможност да общуват - просто момчетата играят по-различно, действията им/реакциите им са по-различни. И трябва 100 пъти повече внимание и усилия, за да ги научиш какво може да се прави и какво не, отколкото са нужни, за да опазиш "доброто си дете" от такива като тях.
може и да си права, май трябва да благодаря на господ, за мойте прекрасни кукли

# 183
  • Мнения: 2 584
За какво да се престарават като са единствените.  Аз им направих забележка за симулатора, че екрана е толкова прашлясъл че не се вижда нищо. Незнам дали са го почистили. Ма какво им пука там се качват деца, който са непретенциозни.
малко не съм съгласна, вече има много клубове, е не толкова големи но много по добри, малката така и не хареса тези надуваеми съоражения, в южния парк на няколко пъти плащах и тя слизаше след 2мин. аз страшно много харесах 2 клуба в близост до нас, аз работя 3 на 3 по 12h часа на ден от 8.00 до 20.00  съпругат ми си работи с нормално работно време, миналата година малката беше на 1,7 и ни се е налаголо да търсим клуб когато съм на работа а съпругът ми няма как да върши неговата от нас и трябва да в офиса, навсякъде искат децата да са над 2г. да не спят на обяд, без памперси, намерих страхотен клуб където нямаше проблем да я оставя, говоря за няколко дни в месеца, тъкмо и махах памперса какичките много мили и разбрани, там също и махаха памперса канеха я да ходи на гърне, нямаше проблем да спи на обяд ( тя не че спи де) имаха едно диванче за тази цел, такива какички са че дъщеря ми постоянно иска да ходи на детска градина ( така нарича клубчето), другия клуб е за по големи деца и мисля че е единсвен по рода си, ако детето ви е ученик и примерно е след обяд на училище а няма кой да го гледа сутринта го водите там, какичките обръщат внимание на всяко едно да си напише домашно или да учи, към обяд го карат с кола до училище и взимат децата които са били първа смяна, по същия начин в клуба, един вид занималня, за това клубче сме малки за жалост нищо че е по-близо но е направено много идейно
така че много от първите клубове вече съвсем се обезлюдяват, не само Патиланци но и ментов носорг, родителите си плащат но искат да са спокойни

# 184
  • София
  • Мнения: 1 456
Напълно подкрепям mamaGabi. В процеса на възпитание и общуване дечицата преминават през различни реакции и възприемане на околния свят. Едни реагират по-агресивно, други не, ,но това не ги прави лоши или добри, способни или не да общуват.
Аз имам дъщеря, която на моменти е толкова буйна, че ако някой прибързано даде определение за поведението й ще бъде подобно на това на kiki77.
Не е необходимо да се нападаме една друга, а още по-малко да даваме оценки за възпитанието или липсата на такова на децата. Няма подобно нещо "път за социализация". Това е един дълъг и сложен процес, който понякога продължава през целия живот на човека и много често е в пряка зависимост от хората и нравите, които срещаме по пътя към целта. Слава богу, че не срещам често мнения и хора с изказаните "да си държат хората децата в къщи , като не можели..." Абсолютно нелогично , лишено от здрав разум изказване и доста в страни от обсъжданата тема.
kiki77 малката джунгла е за деца до 3г и мисля, че не редно да даваш подобни крайни съвети и оценки за дете на такава възраст.

Относно какичките, наистина, ако не се задяват с кой ли не и не си чоплят носовете на входа ще бъде доста по-спокойно и за родители и за деца. Точно в умението да общуваш с дечицата и желанието да им създадеш приятно прекарване те прави способен да работиш на такова място. Иначе, да си сложат машина и да си пускаме жетоните вътре и няма да има нужда от стражи на вратата.


Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 16:08 от muzka1

# 185
Уважаеми клиенти на ДРК”Патиланци”,

Честита Нова година, пожелаваме Ви здраве на Вас и Вашите деца, много радост и повече усмивки през 2008 год.
Бихме желали да Ви уведомим, че поради новото ни зимно работно време часовете на втората ни среща на “отворените врати” се променя –
 на 16.00 ч. до 20.30 ч. на 16.01.2008 г./сряда/
Ще Ви очакваме!

ДРК”Патиланци”


************************

Модератор:
Уважаеми "ПАТИЛАНЦИ",
Няма нужда да публикувате един и същи пост в една и съща тема 2 пъти.
Потребителите, които четат темата, вече са запознати с написаното от вас първия път.
Постът ви е на мястото си на четвърта страница.

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 20:26 от Vivi

# 186
  • София
  • Мнения: 408
Много благодаря на Патиланци за отговора. Наистина, когато нещата се обеснят се вижда и другата страна на въпроса, а да имаш отношения с общината е най-големия кошмар. Вижда се че се полагат грижи, за да се подобрят условията. Всяка работеща майка, която е търсила бавачка е установила проблема с човешките кадри - трудно, много трудно се намират качествени и отговорни хора.

Н а kiki77 ще кажа: не е въпрос на възпитание, а на темперамент на детето, никой не желае детето му да е агресивно и прави всичко възможно то да не е, но децата са различни и заради такива като тебе на някой деца им се лепват определени етикети и им се проваля бъдещето. добре че във форума има хора, които са здравомислещи, а не говорещи заради говоренето.......
 

# 187
  • Мнения: 2 584
много похвално от страна на ръковоството на Патиланци да пишат тук и да покажат и своята гледна точка, дано всичко което сте намислили да стане, все пак след като се затвори София ленд, Патиланци остава най-големия развлекателен център, пожелавам успех
надявам се че ще обърнете внимание и на написаното от DessiJ за счупената ръка на детето и най-вече неадекватното отношение на лекарката, това е много сериозно

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 17:16 от rut

# 188
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 504
Похвално и от мен. А как възнамерявате да решите въпроса с вентилацията?

# 189
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз също благодаря за подробното разясняване. Сам по себе си факта, че сте обърнали внимание и сте отделили време за да напишете всичко това е много добър показател, че надежда има.

Относно срещата, за съжаление съвпада с работното време на работещите от нас. Аз лично с удоволствие бих дошла, ако е в събота или неделя, не заради безплатната покана, а заради възможността да бъда чута и надявам се разбрана. Всичко , което правим и обсъждаме е за доброто на децата ни и никой в този форум не се прикрива зад псевдоними, а споделяме мнения за да предпазим децата си и обърнем внимание на другите мами за евентуални негативни емоции.

Относно съоръженията мога да кажа сам БРАВО, но не мога да се съглася, че хората, които искат да работят напускат България. Смятам, че инвестицията и ОБУЧЕНИЕТО на персонала са от съществено значение. От личен опит знам, че много от кадрите всъщност не знаят какво се изисква от тях и как да го направят. Тук идва ред на работодателя, чрез конкретни обучения и напътствия да показва и изисква качество, както  и да създаде и въведе подходяща и мотивиращ система на заплащане.

За кафето и асортимента не мисля, че има промяна от последните години. А в малката джунгла , на която сме основно клиенти,малката стара къщичка е пребоядисана да, но играчките вътре не са подменени или просто са счупени. Но ако е така пак опираме до контрола от страна на работещите там.


Темата е изключително ценна за вас и искрено се надявам да прочетете всяко мнение. Това е реалната оценка на повечето от нас и едва ли има друг начин за да си набавите такава информация.
Така, че дори и да не дойда на срещата аз съм споделила преценката си както и повечето от нас.
Желая ви успех и още веднъж Благодаря за вниманието!

# 190
  • Мнения: 984
 към muzka1, skarlet# мисля, че преди вашите коментари съм се съгласила с мнението на mamaGabi и невиждам защо продължавате да ме нападате. Изказването ми е породено от това, че моите деца са много кротки, никога не са се били, но тях все ги бият и предполагам, че е много трудно една майка да се справя с собственото буйно дете. В такива места персонала предполагам не е завършил детска психология и задачата е да ги пазят, когато има такива деца, според мен е редно майките да са до децата и да ги въвеждат в правилния път. Ако съм обидила някой моля да ме извини.

# 191
  • Мнения: 4
Защо си мислите,че няма промяна в кафето на Патиланци.Предлага се невероятен асортимент от пици,салати и ястия.Понякога пишете наизуст(без да обиждам никой).

# 192
Четейки някои от мненията се убеждавам,че поне последните 3 месеца не сте посещавали Патиланци.Както Ви споделих и преди аз живея съвсем близко до Патиланци и често го посещавам.Например има ново меню на кафето включващо пици,пасти,салати,основни ястия от различни меса и риби,сладоледи и торти.Има момичета,които обслужват и да Ви кажа кафето се сервира или в порцеланова,или в пластмасова чаша (а не в стъклена).Не знам как изглежда кафето на Централна гара,защото не пътувам до провинцията,но кафето на Патиланци и особено новата зала за придружители е доста приятна.Не знам защо смятате,че не се работи с персонала.Има хора ,които ги виждам от години там.Значи условията,които им предлагат не са толкова лоши.И ако все пак четете внимателно писмото на "сърдитите какички"ще видите,че и се чисти,че се санкционират за неадекватното им поведение.Защото,например не е нормално да дъвчиш дъвка срещу клиенти и деца.Трудно ни е в къщи да отглеждаме и възпитаваме по едно,две деца,но когато става въпрос на други акъл да се дава нямаме грешка.Похвалете се как сте успели Вие във вашата работа,ако работите с хора или деца.Моята професия е административен директор и Ви уверявам,че е доста трудно.Каквито и да са заплатите,методите похватите винаги ще има недоволни работници и недобросъвестни такива.

# 193
Така че огледайте се какво сте направили Вие и тогава така яростно нападайте другите."Нека до едно добро същество застане поне още едно".Ако сте чували за Норбеков в своите книги и на семинарите си той казва доволен работник от работодател няма.Няма да Ви преразказвам всичко,но ако се интересувате ги прочетете!

# 194
  • Мнения: 7 640




Polarfox, какво оплакване?! Аз бях толкова притеснена за детето, а на всичкото отгоре точно тогава чаках съвсем скоро да разбера дали съм бременна и не посмях да влезна с нея на скенера. Баща й отиде с нея, аз само слушах отвън как пищи от страх и ми беше много мъчно  smile3518 Изобщо не съм се сетила за това.  doh Но си абсолютно права, че оплакване трябваше да подадем още същия ден, иначе и друг може да пострада като нас.  #Cussing out


идеята ми беше да я издирите тая кокошка и просто да подадете жалба. Минималното, което трябва да и се случи, е да си загуби работата #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт