Бебето на Азис

  • 12 064
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 006
Аха-а-а, хм, аз лично не се чувствам по-толерантна и шорокодушна, ама нали все съм наопаки, така че.... newsm78

Щом си го припознава - да му е живо и здраво! Всички бебешори са ми сладки, лошото е после - от средата и възпитанието....ама това е друга, много дълга тема!

# 76
# 77
  • Мнения: 1 100
Силикон на 13-14 години???  #2gunfire
Отвратително, да си навре той силикон в ануса, ако иска.  Sick

# 78
А снимка на бебето???

# 79
  • Мнения: 2 161
Бебето на Азис напомня малко на бебето на Брад Пит и Анджелина Джоли.Много красиво,дори не всеки българин може да се похвали с такова красиво дете.

# 80
  • Мнения: 1 993
дори не всеки българин може да се похвали с такова красиво дете.

На българите по презумпция са по-красиви ли?

# 81
  • Мнения: 2 161
Напротив.Това циганско бебе е по-красиво от много български бебета.Неясно ли се изразявам?

# 82
  • Мнения: 1 744
Ами моите еднояйчни близнаци - единия е със синьо петно на дупето, а другия няма. И сега кво - от двама бащи ли са?Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 993
Напротив.Това циганско бебе е по-красиво от много български бебета.Неясно ли се изразявам?

Рзбрах. Много е красиво, две мнения няма.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Го;яма сладъранка е тази малка Рая. Що се отнася до чичките на моята дъщеря до годинка и два месеца бяха много сини,( не съм я кърмила много). После се промениха според дрешките се менят ту синеят ту зеленеят. Нито аз съм със сини очи нито татко и, но баба и дядо и  са синеоки.

# 85
  • Мнения: 3 216
Много е хубава Рая. Според мен в носа сьщо се вижда расовата разлика.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 105
Ох. ми и моя син е синеок, а не го кърмя. То и аз съм синеока, ама мама вече не ме кърми... Няма общо... стига глупости:)

Е той има защо да е синеок..
Мен майка ми ме е кърмила година и нещо... била съм с кристално сини очи.. след като е престанала са ми потъмняли...
Чувала съм, че на кърмачетата не са им много ясни цветовете на очичките, впоследствие се променят.... но може и глупости да са..  Blush

КАжи вЕрно

# 87
  • Мнения: 3 622
Много е красиво това бебче  Grinning

# 88
# 89
  • на село
  • Мнения: 1 028
Много е хубава Рая. Според мен в носа сьщо се вижда расовата разлика.

Моля някой да ми разясни, че нещо не стоплям - за каква расова разлика става въпрос?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт