За ДЕКЕМВРИ всички сме готови - имаме си легълца и дрешки нови!

  • 11 776
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 280
Браво на Ива и Фифи     bouquet
Бабче предложението ти за следващата тема е страхотно  Laughing
Aми космонафта си го взех от едно магазинче тук на центъра в Русе, Далисимо се казва ,а марката му е Карамел като на кафеникавото комплектче което е на снимка малко по назад в албума. Цената е 43 лева и много мекичко от вътре. На тази марка има и други много хубави дрешки ,но за сега ще се въздържам от много дрехи , мои познати ми направиха забелешка ,че ще изкупя всичко и няма да има какво да ми подарят после  Laughing
Тази вечер адски ме боли кръста и гръбнака и ще лягам без да мърдам ,че и утре съм на изпит ... чак незнам как ще се явявам.
Лека нощ  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 136
Hug за Катюша
тази тема ме разхили адски много и като се знам аз каква съм кой знае какви смехотворни ще ги натворя като ми дойде времето  Joy

# 17
  • Мнения: 11
Запис и от мен  Grinning ............. Иве   bouquet
Дари успех утре на изпита  fingerscrossed

# 18
  • Мнения: 482
Добро утро, момичета! Както винаги, в събота и неделя много малко ще се пише тук. Приятни разходки на всички и никакви оплаквания и неразположения!



# 19
  • Мнения: 630
Добро утро и в новата темичка!
Иве    bouquet
Фифелота   smile3501 хич не ги умея тези неща.
Клер - да си кажа честно никак не ми се иска секцио. Имам 5 операции и знам как боли, след като мине упойката, но мен ме притеснява, че кожата ми е ужасна, къслива, със склонност към алергии и много бавно зараства, като не се разминавам с некрози. И въпреки, че за мен естественото раждане боли неколкократно повече - го предпочитам.
iety, с болезнени контракции мисля, че няма да се разминеш с болничния, а и по-добре. Вече са ти казали, че са опасни.
Дари, какво ще кажеш за сутиените - какви са им цените и доволна ли си от материята? И успех на изпита!
Баба ТонкаHug за линка. Моя английски е  Embarassed, но мъжа ми ще превежда. Ще направим каквото можем.

Слънчев ден и повече разходки  bouquet

# 20
  • Мнения: 7
здравейте
Топчица честита ти количка.
Дари стискаме палци да кажеш как е минал изпита после  Peace
Иве Hug Hug Hug
И аз не съм пазарувала още за бебо че цялата къща е обърната с краката на горе.
а и ние в 26 г.с бяхме обърнати седалишно и ако съдя по ритниците май още сме така(с таткото все се караме че аз искам секцио, че имам едни красотички на д.пето #Crazy и много ме е страх след нормално раждане да не се увеличат Sick )мами с детенце и с такива проблеми какво мислите по въпроса

# 21
  • Мнения: 14
Добро утро  Hug
Страхотна тема   bouquet

Нашата мома е обърната с главата надолу вече, но каквато е щурава силно се надявам да не и дойде на ум пак да се премята нещо, дано си седи така до края.

Топчица,д а ви е честита количката. И ние сме с Quinny,  но BUZZ и я взехме втора употреба, още в гаранция. Само като наближи ще я изпера. Прибрала съм я сгъната, че само я обикалях нетърпеливо, а сме я взели отдавна.

ето сними:
тук със зимния кош:
[img=http://img402.imageshack.us/img402/2657/dsc00001pq5.th.jpg]

летния вариант:
[img=http://img520.imageshack.us/img520/6498/dsc00014fi3.th.jpg]
имаме и кошница за кола, но я нямам на снимка. Макси кози е -съвместима с шасито на куинитои може да се слага, макар, че не знам дали изобщо ще я ползвам в този вариант.
Дари, а как се ориентираш в размерите им, аз не съм сигурна кой размер да си поръчам. На мен по принцип покупката на сутиен ми е сложна, поради голяма чашка и малка обиколка.
Весел уикенд, мацки  Hug

# 22
  • Мнения: 13
Десанче,аз да си призная Бъз-ито по-я харесвам ама тук са много скъпи.С кошче и столчето за кола излиза около 350 паунда,че някъде и повече.За това се спрях на оптималния вариант пак да е куини,но по-евтина.И сега съм много щастлива с покупката.Снощи с татито си играхме да я разучим поне малко и сега отново си е прибрана в кашона докато се пръкне бебчо.
Весел уикенд на всички.
Снощи и мен много ме боляха гърба и кръста,едва се обръщах  в леглото. Sad

# 23
  • Мнения: 57
Мами хрумна ми още едно заглавие-С устичката на мама,с носленцето на татко-чакаме те с нетърпение декемврийче сладко!Слънчев уикенд ви желая Hug

# 24
  • Мнения: 4
Страхотна тема!  newsm10
Ивче, ако е възможно сложи ми розова количка, явно наистина ще е момиче отново!/ за ужас на таткото/ Sick
Пожелавам на всички слънчеви почивни дни! Grinning

# 25
  • Мнения: 2 641
Топчице,

може ли да споделиш как ти пристигна количката? Тъй като аз все още не съм решила дали ще пазарувам тези неща ит щатите или от тук. Това което ме притеснява, ако ми ги  пратят от там е размера на пакета. Знам че обсъждахме тази тема вече - но аз така и не разбрах - ако някой ти изпрати пратката (физическо лице) плаща ли се мито?

Ако пък е разглобена може и да ми я донесат по самолета, ама пак зависи от размерите че нали има лимити зза размера на багажа е самолета. Моля те ако не те затруднява кажи ми с какви размери дойде пратката ти.

# 26
  • Мнения: 280
Значи първо за сутиените поръчах си ето този модел http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_218&products_id=2803 ,а за размера се ориентирах по гръдната обиколка. Моята е около108 и си взех D чашка с подгръдна 85 .Отзад може да се регулира подгръдната с триредно закопчаване, а материята е памучна и разтеглива и с чашките нямам никакъв проблем. Копченцето с което е закачена чашката за кърмене е пластмаса ,но е много стабилно и държи здраво и не обива никаде. Може да се спи с него без да мръдне.
А за изпита ... нестига ,че ме скъса идиота-асистент, ами и ме изтъпанчи на катедрата пред 30 човека с корема напред да ми дадял шанс да говоря за тройка, а това най го мразя. Грабнах си книжката и адио... сега на 20 ще се явя директно при професора ,той поне изглежда разбран. Половината материал го знам ,но по закона на Мърфи повечето въпроси ми бяха от другата половина.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Дари, не те е срам... двойкарка с двойкарка Joy
Ох, искам и аз такива сутиени и колан за след раждане от Данет и ще видя на кой да поръчам, че тук не знам откъде се купуват такива неща и ако муниека не подхвърли някой сайт аз сама няма да намеря.
Честито на мамите с нови колички, аз няма да се изказвам защото така и не захаресвах триколките, но пък в магазина побутах една и вървеше леко за мое учудване.

Днес ще ми е ден за яко хапване усещам... Вчера си напазарувахме от един български магазин и сега си пека баница, а  даже и боза имаше като никога и аз като невидяла си взех няколко бутилки, да имам да лоча Blush

Иве, Фифелота  bouquet
Ама като на Баба Тонка нестандартните заглавия никой друг не може да измисли Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Момичета, здравейте!
Пиша ви, защото съм много притеснена! Току-що ми излязоха резултатите от влагалищен секрет и съм в ужас! Ето какво пише:
ВЛАГАЛИЩЕН СЕКРЕТ: Изолира се в умерено количество Staphylococcus aureus. Не се изолира Candida spp. Микроскопски препарат за влагалищна чистота: Влагалищна чистота III - та степен : Редуцирани лактобацили, умерено количество епителни клетки, много левкоцити,коки.
До сега все ми излизаше 2-3 степен, а сега е направо 3-та. Но това ми е най-малкия проблем, май... Тия стафилококи и коки въобще за пръв път ги виждам и ще откача! Какво е това чудо, някой знае ли? Моля ви помагайте!
Само да уточня, че се наложи да ми вземат проба, защото докато си чаках за ЖК внезапно получих много силно течение, което даже ми намокри панталона! Лекарката се притесни да не са води, но се оказа, че слава богу поне това не е! Разминала съм се с гъбичките, ама тия стафилококи направо ме убиват!!!

 

# 29
  • Мнения: 482
Аз пък купих ето от тези сутиени http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_218&products_id=1038, имам и един от предишната бременност, който още може да се ползва, само дето сега бяха с едно цветенце само, не като на картинката с три. Иначе, за размера самият магазин има таблички, с които да си го определите сами http://shop.danet.bg/conditions.php.
Дари, на следващия изпит - повече късмет. Някои хора /от тези дето мразят и себе си/ никак не са толерантни към бременните жени, дори напротив.



Общи условия

Активация на акаунт