За ДЕКЕМВРИ всички сме готови - имаме си легълца и дрешки нови!

  • 11 786
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 210
МамаЯни представям си какво си преживяла. И ти и малката душичка.  Hug
Сега Раличка по-добре ли е? Откриха ли на какво се дължи това? Най-важното е детенце вече да е по-добре, но отношението към пациентите в болниците е нещо, заради което си струва да бъде осъден не един бездушен лекар или сестра. Сигурно сме една от малкото държави, в които си позволяват подобно поведение. Побеснявам от това! #2gunfire
Надали ще ти стане по-леко, но вярвам, че ще се присъединиш към изводите, направени от Лилибон: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224875.0

# 46
  • Мнения: 686
МамаЯни представям си какво си преживяла. И ти и малката душичка.  Hug
Сега Раличка по-добре ли е? Откриха ли на какво се дължи това? Най-важното е детенце вече да е по-добре, но отношението към пациентите в болниците е нещо, заради което си струва да бъде осъден не един бездушен лекар или сестра. Сигурно сме една от малкото държави, в които си позволяват подобно поведение. Побеснявам от това! #2gunfire
Надали ще ти стане по-леко, но вярвам, че ще се присъединиш към изводите, направени от Лилибон: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224875.0

Възела леко спадна от антибиотика,който й биеха.Не установиха на какво се дължи,но поне изключиха някой наистина сериозни неща,в момента продължавам лечението у дома и след няколко дни сме на контролен преглед.
Поста на Лилибон го прочетох ден преди да влезем в болницата и там доста време имах да го обмисля и съпреживея много от нещата който тя споделя.Лилибон е много изстрадала,само мога да и се преклоня за смелостта която има тази жена.

# 47
  • Мнения: 482
Мама Яни, дано не ви се налага повече да се лекувате в болница. Сестра ми два пъти е била в Инфекциозна болница с детето до навършване на втората му годинка и само от разказите и съм плакала. Да не се случва на никой!



# 48
  • Мнения: 11
Анайсе, и още 5 висши да завършиш май нЕма да има голЕма файда..........

# 49
  • Мнения: 57
Дари хич да не ти пука,няма студент,който да не е късан.Мен като ме скъсаха първия път имах чувството,че ще умра ама после се свиква,пък и зависи от преподавателите.Успех следващия път newsm10

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Мама Яни,  радвам се ,че вече сте по - добре. Дано всичко с Раличка да бъде наред и да не се налага да се връщате за повече от контролен преглед в блницата.
Не знам, може много да са видяли тия лекари, да не са в състояние да съпреживяват проблемите на всеки един , но бездушието им на моменти ме отвръщава  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Още една причина да си харесвам много лекаря, при който ходя. Онзи ден като се видяхме и като ми каза, че бебчето изостава и т.н.  аз тръгнах да го питам нещо за Шейново (ако се наложи да ме приемат там и разни други въпроси имах ) и знаете ли колко мило ми стана от отговора му, каза: "Спокойно, нали аз ще бъда там заедно  с теб" .
Явно има някой и друг читав , но е истинско чудо да попадне човек на такъв. Пожелавам на всички ни само положителни емоции от тук нататък  Hug
Дари, хич да не ти пука за изпита . Следващия път ще го вземеш!

# 51
  • Мнения: 219
Да се запиша и аз. Вие нямате спирка бе, само пишете и пишете Simple Smile Лошо няма.
На мен в петък ми беше зле и мн ме зепеше главата, та се прибрах по-рано в къщи, и сега реших да видя какво става в нашето форумче. Яни, съжалявам за преживяното от вас, как може да има такива хора, ама какво ли се учудвам, все пак сме в БГ. Надявам се Рали по-скоро да се оправи, че и ти, и тя да си отдъхнете.
Дари, изпит се взима, лошото е, че няма да може да го полееш след това  Joy
sofilina не знам ти къде живееш, но адреса се сменя в общината където ще ти е новия адрес. Като отидеш там, ще ти кажат къде да влезеш. Колкото за документите, за смяна на адрес искат акт за раждане, свидетелство за брак, нот акт (ако апарт е твой, ако не, човека на когото е трябва да е с теб), ЛК, както и ЕГН-тата на родителите и брат, сестра.
А за ваденето на ЛК, ще ви кажа във вторник като отида да подам документи Simple Smile
Бабче, май 15 места няма да ни стигнат, по последни данни сме 20 мами (дори и 2-3 да не дойдат, пак сме повече, пък може и други да има). Та не знам, ако някой има други идей...хубаво е да се обсъди, че няма време. А аз пак ще сложа списъка да си го гледате и да правя корекции, ако се наложи, че да знаем кои са мамите.
1. Аз - да
2. Клер - да
3. Баба Тонка - да
4. munieca - да
5. lionkata - да
6. nellyli
7. bebobo - да
8. анима - да
9. anna_nik - не е сигурна
10. Maginty - да
11. veshti4ka - да
12. sofilina - да
13. malenush
14. G-Baby 
15. ValiaR - да
16. GOLDEN ROSE
17. iety  - да
18. Shantal - да
19. dix6 - да
20. scorpia - не знае още
21. Anichka - да

Дата - 10.10.2007г., 18ч, Мачу Пикчу!

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 18:05 от Tsvetito

# 52
  • София
  • Мнения: 210
Хммм, на пръв поглед ми се губят дикс6 и калинуча от списъка, а сигурно ще се сетя и за още някой.
С тази бройка мисля, че можем да си затворим едно сравнително малко заведение само за нас. Лошото е, че не се сещам за подобно място, което да ни побере  newsm78
Предлагам да си направим един бърз брейнсторминг с възможни места - малки квартални (централно-квартални) пицарийки или прилични кръчмета. Ако изберем пицария в центъра ще трябва да си запазим цяла зала. Предварително отхвърлям предложението за "Примавера" - най-гнусната кухня, която има в София. Там, където беше първата среща ("Парма") също не е подходящо, защото в предния салон с малките маси много се пуши, а вътрешния салон е тесен за 20 тумбести дами. Кажете впечатления за "Колизеум", достатъчно голямо ли е?

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
И аз идвам. Не знам къде, а и нищо не ми хрумва  newsm78

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Сетих се за пицария "Мания" . На "Витошка" се намира, близо до Южния парк. И все си мисля, че ще успеят да ни поберат.
Ако ви устройва като местоположение и ако имате някакви впечатления, мога да се обадя да попитам , имам телефон.
Скоро и правиха ремонт, но не съм ходила след това.

# 55
  • София
  • Мнения: 210
Шантал, извинявай, че не те броих в списъка. По някаква причина съм решила, че живееш в Пловдив Embarassed Според сайта http://www.pizza-mania.net/ нямат пицария до Южния парк.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Ама нищо, бабче. Работя в Пловдив от едно известно време, иначе съм си кореняк софиянче.
А този сайт и аз го видях, защото исках да пусна линк ако има, обаче явно не са едно и също нещо, а като гледам и интериора... Може да има някоя мама , която да е ходила там. Да каже и тя.

# 57
  • Мнения: 11
Привет и от мен.
Аз мога да ви предложа ресторант Фея, намира се близко до Южния парк
     http://www.feya-restaurant.com/
мисля, че е доста подходящ за мами в нашето положение Wink
 Отивам да си правя печена тиква  Embarassed

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 21:33 от peoopi

# 58
  • София
  • Мнения: 210
Таз "Фея" ми изглежда ужасно далечна като разположение. Но май най-добре ще е да не мрънкам излишно, а да видим какво ще кажат и останалите мами с техните предложения и отзиви по направените вече.

# 59
  • Мнения: 219
Здравеите,то не че имам какво да кажа,но да се включа Laughing

mamaYanni ужасно са ви изтормозили с детенце,тия български болници са нямам думи  Sick Sick

Дари,нема се пУашиш,другия път ще го вземеш Peace

Общи условия

Активация на акаунт